Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiek9o

ĆWICZENIA

Polecane posty

Witam Idzie wiosna wiec postanowiłam się troche ogarnąc. w związku z czym mam pewne pytanie. Chciałabym zacząc biegac i ćwiczyć czy lepiej robic to jednoczesnie czy w odstępach czasowych? typu bieganie rano ćwiczenia wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna już pełną parą :) teraz to juz tylko czekamy na lato ;) jeżeli chesz spalić tkankę tłuszczową to wykonuj dużo ćwiczeń cardio, a po treningu bieżnia/jogging, może być szybki marsz powyżej 30 minut, Czy rano czy wieczorem to już zależy od Ciebie - jedni mówią że rano, inni że wieczorem, zobacz w którym momencie dnia masz więcej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrażona1
tak, tak z tym tętnem to niestety prawda. Piszę "niestety", bo ja najczęsciej jestem już zmęczona po pierwszych 20 minutach i nie mam siły na dalsze ćwiczenia. teoretycznie więc nawet jak mi tetno podskoczy, to w ciągu tych 20 minut tłuszczu nie spalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
hej dobrażona: to lepiej zacznij od bardzo łagodnych ćwiczeń, żeby się nie przemęczać, a potem daj czadu. O to właśnie mniej więcej chodzi w rozgrzewce. Żeby już był ruch i wysiłek fizyczny, ale jeszcze nie męczący. Dopiero po rozgrzewce czas na pokazanie siły i kondycji. Wtedy tłuszczyk ubywa że hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut pierwsze to powinna byc rozgrzewka:O która łagodnie podnosi tentno a zabezpiecza przed urazami:P Nastepnie jakies intensywne podniesienie tetna potem brzuszki a na koncu rozciaganie, które równiez wspomaga by nie czuć zakwasów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tętno* przepraszam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczka123
Ja tam na odchudzanie wykonuję ćwiczenia naprzemiennie. To znaczy W jednym dniu robię brzuszki i inne ćwiczenia w domu przez 30 minut. A następnego już biegam przez pół godziny. Potem jem dietetyczne śniadanko i biorę i łykam suplement na odchudzanie (dokładnie taki http://dermalab.pl/130,slimette.html ). Mam go, ponieważ muszę sporo zrzucić. 18 kilo i będę mieć odchudzanie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×