Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubella2w1

Kobieta świadkiem pana młodego?

Polecane posty

Gość Lubella2w1

Mój chłopak ma jedną jedyną siostrę i dla nas było to naturalne, że ona będzie jego świadkiem na ślubie. Ja mam również siostrę i brata, ale brat jest niepełnoletni,a wiadomo, że dwie kobiety jako świadkowie...? tak się chyba nie praktykuje. Dlatego pomyśleliśmy, że poprosimy mojego kuzyna z którym mam bardzo dobry kontakt. I sprawa byłaby załatwiona, a teraz natykam się na różne wypowiedzi, że Pan Młody powinien mieć świadka, a panna świadkową. A przecież nie będziemy brać na świadka na siłę jakiegoś kumpla z którym mój narzeczony nie ma jakiś głębokich relacji (były, ale się osłabiły) albo kuzyna, z którym jest tylko na cześć. Do tej pory uważałam, że to wszystko jedno czy mężczyzna, czy kobieta, ale widocznie nie każdy tak sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubella2w1
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm przesadzasz
U mnie było 2 świadków płci męskiej za to u koleżanki 2 świadków płci żeńskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Byłam na weselu gdzie świadkiem młodej był jej kuzyn, a świadkową młodego była jego siostra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjksdkskdjksdskdjkjdksdjkjk
zróbcie tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za sieciówkami
lepiej kobieta ze strony młodego i odwrotnie niż np dwóch mezczyzn. trzeba pamietac, ze ludzie nie sa tolerancyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
a co to za różnica ? świadek to Świadek :) może być 2 panów lub 2 panie nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra chłopaka niech będzie Twoją świadkową, a kuzyn świadkiem Twojego chłopaka. Poza tym te dwie osoby są świadkami na WASZYM ślubie i nie ma tu potrzeby rozgraniczać, kto jest czyim świadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas będzie tak
że mój brat będzie świadkiem a siostra mojego M świadkową. I to będą nasi świadkowie, jakoś nigdy nie rozgraniczaliśmy że ten mój, a ten mojego M... to NASZ ślub i NASI świadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupoty,błam na wielu
weselach gdzie świadkami pana młodego były kobiety,a panny młodej mężczyźni!coraz więcej dziwactw wymyślają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dwie kobiety świadkowe i nikt na zawał w wyniku szoku nie umarł, ba, fotograf mówił że to ostatnio powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na slubie mojej kuzynki bylo dwoch mezczyzn na swiadkow i nikt nic z tego nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
W świetle prawa świadkowie takich samych płci nie są zabronieni, wrecz przeciwnie podobno są coraz częściej praktykowani z tym, że drużba i druhna to tradycyjny układ. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga kobieta przy ołtarzu przynosi pecha,,,panna młoda powinna być jedną jedyną kobietą najważniejszą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×