Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pchełka GD

DJ na wesele, co sądzicie? Kogo polecacie (Trójmiasto)?

Polecane posty

Gość gość
Emilian ale chyba właśnie o to chodzi aby DJ jegomość dogodził Parze Młodej i zaproszonym gościom, a tu wynika jasno że nikt nie był zadowolony. NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enry
To polecam zerknąć na inne opinie gdzie ludzie go chwalą i to nie anonimowo tylko podpisując się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z Warszawy
To chyba film z waszego nieudanego wesela - ja tam widzę, że jednak trochę ludzi się bawiło. Ale jeśli Panna Młoda miała przez większość przyjęcia kwaśną minę to pewnie nie pomogło to w rozkręceniu dobrej zabawy. U nas DJ Jegomość się sprawdził i nie zamieniłbym go na nikogo innego, do tej pory utrzymujemy kontakt przez Facebook i to świetny gość, więc szkoda, że wam razem nie "pykło". Ale z drugiej strony aż tak źle chyba nie było skoro film taki fajny - https://vimeo.com/113320006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meffiu
No i film pokazał, jak było naprawdę. A Pani z Kłodzka powinna już zamilknąć w tym temacie. Być może nie wszystko było doskonałe, ale odgrywać się na każdym możliwym forum, to słabe jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Gancarczyk
Ja z kolei będę polecać Pana Krzysztofa z całego serca. Sprawił że wesele moich przyjaciół było fenomenalne a trudne miał zadanie bo wesele było bezalkoholowe! Świetna robota. Najlepiej wejść na jego stronę i zobaczyć ile ma dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Jegomość z Bolesławca u mnie zrobił cudowne wesele! Goscie bawili się super! około 100 osób. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Zdecydowanie mogę polecić każdemu kto chce wyluzowane , pełne humoru wesele. Odpowiedział również na bieżące potrzeby tych gości, którzy chceli disco polo, jednak bardzo mocno trzymał się scenariusza ustalonego z nami :) Jeszcze raz Polecam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł W
Szanowni Państwo byłem nie raz na weselu czy balach charytatywnych prowadzonych przez DJ Jegomościa i polecam go w 200 % chłop robi bardzo dobrą robotę nikt z gości nie narzekał wszyscy byli zadowoleni mimo że wszyscy wybawili się i napili na weselu to nawet na kacu przyszli na poprawiny i znów szaleli i świetnie się bawili ja jestem zadowolony z imprez które prowadzi pan Jegomość a co do Pani Magdy no chyba pani coś kłamie filmik pokazuje że bardzo dużo osób zadowolona i się bawiła widać że wszyscy zadowoleni są więc nie wiem w co pani gra film mówi wszystko za siebie ja polecam Pana Jegomościa z Bolesławca który prowadzi zaje.. imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna z Koszalina
Za dwa miesiące świętujemy pierwszą rocznicę ślubu. Do dnia dzisiejszego żaden z gości nie skarżył się na sposób prowadzenia całej imprezy przez DJ-a JEGOMOŚCIA. Wręcz przeciwnie , wciąż goście wspominają nasze wesele i dobrą zabawę! Goście tańczyli cały czas ,a o to przecież chodzi! Gdybym miała organizować wesele raz jeszcze z pewnością grał by na nim DJ JEGOMOŚĆ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Bielecka
Jako prawie "świeżo upieczona" teściowa (bo kilka miesięcy od ślubu i wesela minęło) nie mam powodów do jakichkolwiek zastrzeżeń!!! Dziwne, nie? Ale choć wesela kojarzą nam się z orkiestrami to czasem, żeby móc się bawić potrzeba większej dawki "znieczulenia" - DJ JEGOMOŚĆ jest godny polecenia nawet bez jakiegokolwiek znieczulenia. Świetnie wyczuwał gości w ten sposób, że dopasował się do nich i sprawił, że tańce trwały do końca imprezy i wszyscy goście oraz "młodzi" byli zadowoleni. Polecam zdecydowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_G
Pierwszy raz bawiłam się z DJ Jegomościem na weselu znajomych i od razu zarezerwowaliśmy u niego termin na nasze wesele! I sprawdził się znakomicie. Goście w każdym wieku super się bawili a DJ spełniał ich muzyczne zachcianki co nam bardzo odpowiadało, bo najważniejsze, żeby każdy gość choć przez chwile mógł bawić się w swoim klimacie. Ale ogólnie muzyka była w stylu jaki ustaliliśmy. Także polecamy serdecznie DJa Jegomościa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Włodarczyk
Jegomość jest genialny! Zaangażowany, profesjonalny, potrafi dopasować się do sytuacji a przecież o to chodzi na weselu, żeby wczuć się w klimat! Na weselach zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasowało, wszystkim trudno dogodzić, ale ważne, że Jegomość na naszym weselu stawał na rzęsach i parkiet cały czas był pełny... To samo jeśli chodzi o Jego pracę jako wodzireja! Wszystko z klasą i smakiem, bez głupkowatych, rubasznych tekstów. Kultura i profesjonalizm. Wspomnę jeszcze o obszernym pliku z zabawami i pomysłami na wesele, które Jegomość wysłał nam w czasie planowania imprezy! :D Z całego serca polecam. Krzysztof to dobry wybór, nie zawiedziecie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodarczyk Łukasz
Żona już skomentowała, teraz ja :D Nie wiem jak można nie być zadowolonym z usług DJ Jegomość. Chyba tylko na własne życzenie... Jestem inzynierem, myślę logicznie, za to mi płacą. Z tego wynika, że w 100% jestem pewien, że można być zadowolonym i można mówić o profesjonaliźmie Jegomościa w samych superlatywach. Na moim weselu wszystko było tak jak powinno, czyli tak, że wspominamy ****ardzo dobrze, wyjątkowo - także dzięki niemu. Należy powiedzieć, że po pierwsze przygotowanie do wesela, czyli rozmowy telfoniczne i skype (bardzo elastyczne w terminach i godzinach) przerosły moje oczekiwania jako osoby, która też zajmuje się od czasu do czasu organizacją koncertów, imprez itd.. Jegomość dobrze wiedział co robi. Te rozmowy były z jednej strony bardzo konkretne (przejmował inicjatywe, bo ma w tym wszystkim duże doświadczenie, a my, jak zdecydowana większość z organizujących swoje wesela - nie), a z drugiej strony było w nich na tyle "powietrza", że można było się zorientować z kim się ma do czynienia na płaszczyźnie osobistej. To pozwala nabrać zaufania i podjąć słuszną decyzję o powieżeniu mu prowadzenia artystycznej strony wesela. Wstępnie chcieliśmy podać Krzyśkowi aż 100 utworów, które chcielibysmy usłyszeć. Skończyło się na 60 i tym, że daliśmy mu wolną rękę. Nawet nie wie, czy wszystkie się pojawiły, ale aby to wiedzieć musiał bym chyba cały czas być na parkiecie - to też mowi o tym, że lista zamknięta jest bez sensu. Za to podane granice stylistyczne się sprawdziły i z tego się cieszymy. Już przed weselem wiedzieliśmym, że nie będziemy wyboru Jegomościa żałować. Na samym weselu okazało się, że nie są pustymi słowami jego zapewnienia, że będzie wybornie (jak szampan ;) ) - i tak było. Najlepsze jest jednak to, że bez żadnego problemu, ze zrozumieniem i sprawdzeniem o co nam chodzi np. w kwestiach technicznych (a nie posłusznym wykonywaniem naszych próźb - bo w końcu my płacimy, więc wymagamy, ale nie stawia nas to w nieomylności) kilka razy dostosował się do naszych sugestii. Np. chcieliśmy w czasie "na kotleta", aby kilka utwórów które się na wesele nie nadają (Boards of Canada) puscił głośniej. Itp.. Uważam to za sedno sprawy, gdyż po pierwsze uważając się za osobę myślącą mogę mieć inny punkt widzenia, więc powinienem o nim powiedzieć, poinformować moje otoczenie, a po drugie Krzysiek będąc myślącą, miłą i skoroą do współpracy osobą, ma szasę stworzyć wspaniałą atmosferę na weselu. Jak każda rzecz w życiu, tak i wesele wymaga współpracy, którą albo w 100% wykona się przed weselem, np. dostarczy się całą liste muzyki, poza którą DJ ma nie wychodzić (ale to jest karkołomne i niebezpieczne rozwiązanie - szczególnie, gdy już na weselu zaczyna się widzieć, że mój gust muzyczny nie odpowiada większości - albo jeszcze gorzej, połowa pary młodej łamie się pod proźbami gości i pozwala na odstąpienie od listy przygotowanej przecież przez niedoświadczoną w tej materii parę młodą. Do tego utwory lubiane na codzień, zupełnie inaczej się sprawdzają wśród gości / pod wplywem endorfin / pod wpływem alkoholu. Ja, jako "muzyk", mimo jakiegoś w tej materii doświadczenia nie chciałem wziąć na siebie odpowiedzialności za "jedyny słuszny gust muzyczny" - przygotowując zamknietą listę.), albo wykona się 1-5% tej pracy już na weselu prosząc DJa o puszczenie jeszcze jakiegoś utwóru, którego nie było, albo zapomniało się wrzucić na niezamkniętą liste. I tę opcję z moją kochaną Aleksandrą wybraliśmy. Dzięki "wykonaniu pracy" w tych 1-5% już na weselu czuliśmy się wyjątkowo. Mielismy pomysł, mówiliśmy o tym DJowi, a on odpowiedni go wdrażał. Polecam każdemu takiego DJa jak Jegomość, bo bawili się wszyscy bardzo dobrze, mimo dość specyficznego grona gości - zdecydowana większość "młodzieży". Każdy, kto chciał się bawić - bawił się wyśmienicie i takie opinie docierają do nas do dzisiaj 3-tyg po weselu. Pojawiły się "zakresy" myzuczne dla starszych i dla młodszych, dla lubiących jazz i dla lubiących disco - na samym końcu nawet cieżki metal :D A tak z ciekawości, bardzo ważne pytanie. Co takiego się stało, że "nikt" się na wesleu nie bawił? Film pokazuje coś innego, nie mniej pytam, bo to bardzo ciekawe. Dopiero znając odpowiedź na to pytanie, będę mógł ewendualnie zrozumieć Twoje "gościu" (szkoda, że nie podpisujesz się - anonimowość w pisaniu takich negatywnych opinii, to raczej wstyd i grzech) opinie na temat pracy Jegomościa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kordulasińska
Ja,nie robilam wesela a 30 urodziny... ludzie!!! Jegomosc zrobil taka robotę,ze znajomi do tej pory mówią,ze nigdy na tak...zdaje... ej imprezie się nie bawili.Ja nikogo innego nie polece- tym bardziej,,ze impreza odbyla się w stylu hawajskim i... gości przywitala muzyka...w stylu hawajskim... ludziom kopary pospadaly.Ja ze swojej strony mogę tylko gorąco Mu podziekowac.Podpisuje się imieniem i nazwiskiem żeby bylo wiarygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Uchacz
Nie urządzałam wesela, jeszcze, a raczej 18-stkę na której zażyczyłam sobie muzyki w hiszpańskich rytmach. Na imprezie byla i młodzież i dorośli. Dj Jegomość bezapelacyjnie dobrał muzykę, oraz był przygotowany również na zmianę gatunku muzyki w trakcie imprezy. Wszyscy się świetnie bawili, co najlepsze, tak się wszystkim podobało że zagrał również na mojej cioci rocznicy ślubu. Baaardzo polecam Jegomościa, bo wie jak rozkręcić imprezę i sprawić żeby ludzie dobrze się ze sobą bawili!! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Jost
Z całego serca polecam DJ'a Jegomość !! W ogóle nie schodziliśmy z parkietu (mimo, że to był mój piąty miesiąc ciąży :D nie mogłam siedzieć przy takiej muzyce! Nogi same się rwały :) ) i nasi goście tak samo :) Już kilku znajomych pytało mnie o kontakt do niego a to na swoje wesele, a to znajomych- widać podobało się :) Oto co powiedział mój mąż po naszym weselu: "to było najlepsze wesele na jakim byłem!" :D DJ Jegomość jest the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta G z Warszawy
My robiliśmy wesele w listopadzie zeszłego roku i DJ Jegomość sprawdził się w 100%! Był doskonale przygotowany, wszystkie szczegóły były z nami ustalane przed weselem, zawsze można było się skonsultować telefonicznie albo mailowo. A na weselu - parkiet pękał w szwach, goście jeszcze o 5 rano nie chcieli przestać tańczyć, atmosfera doskonała! Gdybym miała jeszcze raz wybierać DJ-a, nie zmieniłabym decyzji i polecam wszystkim DJ-a Jegomościa, bo to profesjonalista w swoim fachu, a do tego przemiły człowiek, bardzo kontaktowy i z poczuciem humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flesh Agency :) http://www.djnaimpreze.info/ u mnie był Tomek i muszę przyznać, ze byłam baaardzo miło zaskoczona - solidny wywiad przed podpisaniem umowy : jakiej muzyki chcemy, ile osób będzie, co lubią starsi, w jakim stylu mają być oczepiny - jego pytaniom nie było końca, aż miałam dosyć. za to na weselu zrobił mega zabawę, parę razy nas zaskoczył (na plus) i w życiu bym nie chciała zespołu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arasfowatt1979juhkz
Fajnie, że wrzuciliście stronkę przyznam, że wygląda interesująco. Na stronce jest kontakt, w przyszłości planuje imprezkę więc jakby co mam już gdzie dzwonić. Jasne http://links.redurban.ca/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA OSIP
Polecam Dj Jegomościa z Bolesławca! Obsługiwał muzycznie moją 30-tkę i było suuuper! muzyka różnorodna i Dj zadbał również o efekty "specjalne" ,tzn. :światła ,dym itd. często słyszę jak gra na różnych imprezach i ZAWSZE jest super zabawa! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketttyticel1970myhxo
Polecam Dj Masti.Sprawdziny na moim weselu wrzesien 2012.Bylo bardzo fajnie.jego stronka:www.masti.beepworld.pl Jasne http://p2p.gs/epMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ jegomość jako DJ jest beznadziejny. Ani dla młodych ani dla starych, a już na wesela to przy okazji zaproszenia Jegomościa trzeba przeprosić każdego weselnego gościa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z narzeczonym mielismy DJ'a doradzono nam w sali weselnej, ktora wybralismy a wybralismy jagatówke leśny dwór, ponieważ znajomi tam mieli wesele i było super. Zwłaszcza ta okolica http://www.jagatowka.pl na lonie natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijek_patyk
Również polecam Flesh Agency, był u mnie DJ Maciek Wilkanowski i jestem zachwycona :) Pełen profesjonalizm, oprócz własnego nagłośnienia posiadał też pełne oświetlenie itp. Cały repertuar wcześniej uzgodnił z nami więc nie było jakiś przykrych sytuacji z źle dobraną muzyką ;) Nawet poprowadził różne zabawy które urozmaiciły tańce. Ogólnie bardzo miły i sympatyczny człowiek, zna się na rzeczy :P Na każde na każde następne imprezy - tylko Flesh Agency :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy razem z mężem DJ i był to Dj Janusz z Sopotu, bardzo świetnie poprowadził oprawę muzyczną oraz profesjonalnie podszedł do wesela, bardzo świetnie się wszyscy bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My osobiście wybraliśmy DJ'a Marcina M. Najbardziej podobało nam się to że to jest dj i wodzirej ale nie pajacuje - jak na prawdziwym weselu przystało najważniejsze były tańce, a dopiero jak już nie mieliśmy sił to robił zabawy i konkursy. Jak widzieliśmy tych błaznów na youtube to aż nam ciarki przechodziły - zamiast wesela robią niby show. Żeby nie było że było żadnych zabaw, były i hawaje i mini koncert itp itd. Zresztą co będę świrować, opinie na trojmiasto.pl mowia same za siebie ;) Tu jest ranking, ode mnie też dostał 6!!!: http://oceniaj.trojmiasto.pl/szukaj/Zespo%C5%82y%20muzyczne%20i%20dj-e/1016?order=OM&pp=50&time_range=3&count_marks=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka11
Witam, my po dłuuuugim zastanowieniu się w końcu doszliśmy do wniosku, że wezmiemy dj, nastepnym krokiem bylo wszystkanie tego ktory by sprostal naszym oczekiwaniom, po roznych opiniach natrafilismy na dj janusz z sopotu i jestesmy juz po naszym weselu i wszyscy byli bardzo zadowoleni z muzyki jaka prezentowal oraz atrakcji, takze razem z mezem polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile ten cały dj.jegomość płaci ludziom za pozytywne opinie? Choćby nie wiem jaki był wspaniały, to zawsze się znajdzie grupka niezadowolonych. Gram też po imprezach i nie wierzę, że wszyscy goście na każdej imprezie tylko ahy i ohy jak to było super... Chyba, żeby nie sprawić przykrości! Coś za dużo filmików nie ma z jego imprez. A te co są to muzyka, że pożal się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie wpisy powyżej wyglądają jak opłacone :P Byłem na stronce J-mościa i też filmy nie zrobiły na mnie wrażenia - zgadzam się z przedmówcą. Każda sroczka swój ogon chwali ;) Na szczęście zawsze można zajrzeć na trojmiasto.pl tam w katalogu od razu widać oceny djów które wystawili im klienci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dj Mandaryna! Świetnie prowadzi zabawę! Informacje o nim znajdziesz na www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×