Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamablazeja

powiększone węzły u kota

Polecane posty

witam!! ok 3 godz temu zauwarzyłam powiekszony węzeł chlonny lewy u kota. Na początku myślałam że to moze karma sucha stoi w przełyku bo kot chwile wczesniej jadł. Podeszłam teraz znów aby sprawidzić czy dalej coś tam siedzi i jest. Miał ktoś podobny problem z kotem ? dodam że to jest 3 letnia kotka po sterylizacji którą przeszła 2 lata temu. Z domu nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
to może być jakiegoś rodzaju włókniak, mój kot miał takie coś na szyi - niebolesne, nie rusza się pod skórą albo ślad po kleszczu, obejrzyj dokładnie skórę w tym miejscu, bo mógł wydrapać kleszcza i kawałek został - trzeba wtedy usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do weta i mi powiedział że poki kot ma apetyt i sie bawi jest póki co wszystko ok. Może to też być zapalenie gardła. W necie wyczytałam że to też może być od zębów. Kleszcza to by nie miał bardzo gdzie złapać bo siedzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
tak, jeżeli kotu to nie przeszkadza, to niema co panikować ale ja bym jednak kota wetowi pokazała, niekoniecznie natychmiast, ale w najbliższym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gherny
Idź do weta, bo to może nie być powiększony węzeł chłonny a zmiana o charakterze nowotworowym, a przy tych rzeczach każdy dzień się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×