Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość margaretka888

ginekolog warszawa

Polecane posty

Gość gość
Zuzanna to ten lekarz -> www.znanylekarz.pl/marek-kilijanczyk/ginekolog/warszawa Jeśli tak to moja koleżanka bardzo go sobie chwali. Po tym co mi o nim mówiła, gdybym mieszkała w Warszawie na stałe, pewnie byłby to mój pierwszy wybór ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzannnnna
Moja droga, tak, to ten lekarz. Polecam bardzo, bardzo. Nic dziwnego, że koleżanka go chwali, bo ja osobiście nie znam dziewczyny, która u niego była i go nie chwaliła. PS. Przepraszam, że odpisuję tak późno. Majówka się przedłużyyyyyyła bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola D
Ja polecam ogólnie Klinikę Boramed. Tam mają ginekologów i się w tym głównie specjalizują, ale też innych specjalistów - okulistów, dermatologów itd. Opieka medyczna na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie prywatnie przyjmuje doktor Jacek Antoniak lub ma do niego jakiś kontakt? Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaa30
Ja chodzę do kliniki ginekologicznej w Warszawie BORAMED gdzie przyjmują super ginekolodzy -> Szymon Kozłowski, Dariusz Rajski, Wojciech Grzybowski. Jestem bardzo zadowolona - klinika i lekarze rewelacja, znają się na rzeczy i są fachowcami w swojej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w Boramedzie masz wszystko na miejscu. Stomatolog, dermatolog, pediatra. Ja najpierw trafiłam tam do dermatologa, potem się zdecydowałam, że będę chodzić też do ginekologa. Fajna przychodnia. Miły personel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikotka
W Warszawie jest dobry specjalista Wojciech Głuchowski- http://www.ginekolog-warszawa.pl Znajoma leczyła się u niego na niepłodność i teraz jest w ciąży. W ogóle zachwalała jego podejście do pacjentek i wiedzę. Przyjmuje na Targowej 70 i słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. co prawda jest młody- co nie znaczy, że źle leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaMulka
Ja chodzę do Boramedu w Warszawie. Mają fachową kadrę i mam zamiar zdecydować się na nich żeby prowadzili moją ciążę. Ja chodzę do doktora W. Grzybowkiego, ale najlepiej osobiście się do nich wybrać i porozmawiać. Pracują tam też kobiety także bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luccyy
Ja też słyszałam na temat Pana Wojciecha Głuchowskiego same pozytywne opinie i recenzje z wizyt moich koleżanek. Sama rozważam prowadzenie ciąży u tego specjalisty i chyba wasze opinie mnie do niego przekonały :-) Pozdrawiam dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz iśc prywatnie, to polecę ci www.tommed.waw.pl :) chodzę tam do gina od paru lat i nie zamieniłabym już na żadnego innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takiej fajnej kompleksowej opieki lekarskiej można w City Clinic skorzystać, szczerze polecam, pełna lista lekarzy jacy u nich pracują jest dostępna na ich stronie http://cityclinic.pl, bardzo fajne panią panie na recepcji, zawsze doradzą, zawsze uśmiechnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soffas
ja polecam Boramed - świetna klinika, przyjazna, dobry sprzęt i specjaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natixa
Fakt, jest to jedna z lepszych klinik. Dla mnie byli doskonali, szczególnie że prowadzili moją ciążę, niełatwą i bliźniaczą. a teraz jestem szcześliwą mamą dwóch urwisów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirrmka
W warszawie to polecam Boramed - gabinet jest przyjazny pacjentce. Dokładnie badają, wywiad jest robiony i poświęcają tyle czasu ile trzeba! czułam że po porstu lekarz się mną interesuje a nie zbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orisz
no i tym charakteryzuje się dobra klinika! sama zdecydowałabym sie na takiego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szipas
zdecydowanie tam warto! bardzo dobra klinika, ja zawsze byłam tam w pełni i komfortowo przyjmowana. moim zdaniem jest to klinika bardzo na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibbis
no to dobrze wiedzieć. Byłam tam pierwszy raz, początek ciąży i zastanawiałam się czy szukać dalej czy zostać - bo dobre wrażenie na mnie wywołali. No i zdecydowałam sie na prowadzenie ciąży wlasnie u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seppios
no Boramed jest na prawdę bardzo ok miejscem, komfortowym i mna się w pełni zaopiekowano! także ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seszka
Tak, dokładnie - polecam. Dla mnie to miejsce okazało się pewne, z dobrymi lekarzami i przede wszystkim wiedziałam że wszystko będzie pod najlepszą opieką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widka
mam pierwszą wizytę za soba w Boramedzie i zdecydowanie tam będę prowadzić ciążę! czuję się bardzo dobrze zadbana u nich - full profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zullus
no i dobrze wiedzieć - fajnie że są takie miejsca które sa chętnie polecane, i wiadomo że dobrze się tobą zaopiekują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Morawski w CMD na placu Konesera. Niby mężczyzna, więc się bałam, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Przyjemna atmosfera, zero stresu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam na Konesera w Damianie i wcale nie u faceta, tylko u kobiety, dr Fogiel. Także jak się stresujecie, że mężczyzna, to Pani Gosia też jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Fogiel w ogóle jest fajna babka taka bardzo konkretna - lubie ją jako lekarza i człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dla mnie znaczenia czy ginekolog jest mężczyzną czy kobieta. Najwazniejsza dla mnie jest fachowość oraz podejśćie. Niestety ale w swoim życiu trafiłam na ginekologów, którzy nie powinni wykonywać tego zawodu bo podejścia do kobiety nie mieli żadnego. Obecnie chodzę do ginekologa prywatnie. Konkretnie do pani doktor Mazanowskiej Natalii:

http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Tutaj kontakt. Duża wiedza oraz świetne nastawienie do pacjentek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Ja polecam Ci w Medicenter dr Annę Borowiecką-Elwertowską – doskonale prowadziła całą moją ciążę. To szczególnie kompetentny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tutaj masz link do tego centrum. Można się umówić na wizytę przez specjalny formularz online medicenter.pl/e-rezerwacja/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie skorzystać z możliwości wizyty online, bo mam pewne problemy ze zdrowiem, a nie chce iść do przychodni.Chociaż czytałam, że np. Invicta kontroluje stan zdrowia pracowników na każdej zmianie. Badają też samych pacjentow. Mierzą równiez temparaturę itp. No nie wiem czy jest ryzyko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja, bo w czasie pandemii należy siedzieć w domu. Jak zapytasz na recepcji w Invikcie pewnie Ci i tak powiedzą, że najlepiej skorzystać z wizyty online 😉 ale jak trzeba USG i badania też są wykonywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym ginekologiem jest dr Jacko ze szpitala medicover, to ona rozpoznała u mnie endometriozę i mogę teraz  dzięki niej w miarę normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×