Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cukrawka

Kajetan - imię dla chłopca

Polecane posty

Gość gość

Kajetan podoba mi sie chociaz fakt troche mniej dla doroslego faceta.  Po kilku latach od pierwszego wpisu okazuje sie, ze Kajetan rosnie na popularnosci.  W tym roku spotkalam sie juz z kilkoma i w ubieglym roku byl w pierwszej 50-tce.  Wydaje mi sie, ze w tym roku podskoczy na popularnosci jeszcze bardziej w niektorych rejonach kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kajetan podoba mi sie chociaz fakt troche mniej dla doroslego faceta.  Po kilku latach od pierwszego wpisu okazuje sie, ze Kajetan rosnie na popularnosci.  W tym roku spotkalam sie juz z kilkoma i w ubieglym roku byl w pierwszej 50-tce.  Wydaje mi sie, ze w tym roku podskoczy na popularnosci jeszcze bardziej w niektorych rejonach kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam trochę inaczej, gdyż na Kajetana będą wołali Kajtek nie chciałabym żeby na mojego syna całe życie wołali Kajtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 18:56, Gość tez mi sie podoba to imie napisał:

dziwni jestescie imie. na dobra sprawe, do kazdego imienia mozna wymyslic jakis durny rym np. agata ..., cyckiem zamiata :O albo ania bania, proszek do prania. to takie przyklady z czasow szkolnych. do kazdego imienia mozna ulozyc niefajny lub fajny rym !!! wiec skonczcie biadolic. imie Kajetan jest piekne i koniec.

Nie koniec. Ty masz zdanie że jest piękne ale inni uważają że jest obrzydliwe, co w tym dziwnego?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×