Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juma77756

Dlaczego inne chłopaki dokuczają mojej dziewczynie ?

Polecane posty

Gość juma77756

Witam, mam 15 lat i jestem w parze z jedną dziewczyną z mojej klasy. Jest to dziewczyna,która ma trochę więcej ciałka niż inne dziewczyny z klasy (170cm i 90 kg). Wszystkie chłopaki śmieją się z niej,mówią mi tego typu teksty : "Słuchaj,dlaczego nie możesz rzućić swojej dziewczyny,jest gruba i brzydka a tyle jest ładnych i chudych dziewczyn a ty chodzisz z taką paskudą". Za to co powiedzieli o niej,każdy z nich otrzymał już w ryja ode mnie,powiedziałem,że nie rzucę jej ponieważ bardzo ją kocham i że liczy się osobowość a nie wygląd. Zapytałem się jaką dziewczynę by wybrali gdyby mieli taki wybór : chuda,ładna i wredna albo grubsza ale z dobrym sercem. Powiedzieli,że wybierają tę pierwszą bez względu czy jest miła czy wredna ale jeśli będzie łanda to ją zawsze wybiorą. Jak się chcą męczyć z wredną to niech się męczą,może wtedy zmądrzeją. Powiedzcie dlaczego oni waszym zdaniem tacy są,że mówią takie rzeczy o tak miłej i dobrej dziewczynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne prowo 0/10
Chłopaki tak się nie zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa szczawiu
Bo chcą jej dokuczyć. Bo chcą mieć kogoś, z kogo się będą mogli śmiać. Bo są pustakami. Bo ci źle życzą i chcą ci popsuć szczęście. Jak macie 15 lat, to jest szansa, że koledzy jeszcze zmądrzeją. Ale prędzej skończycie szkołę, niż oni zmądrzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
mi sie wydaje ze sa zazdrosni ze teraz swoj czas inwestujesz w dziewczyne a nie w nich mi tez dokuczali koledzy mojego chlopaka, najpierw sami startowali do mnie, ale nic z tego a pozniej jak bylam z ich przyjacielem to mega mnie wkurzali i docinki lecialy na rozny temat w moja strone, wszystko niby "zartem" i kazdy odwazny byl tylko w grupie ja to olalam przeczekalam a pozniej juz bylo ok i tworzylismy dlugo zgrana paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekart wojaczki
co?bstrzalka w prawostrzalka w lewoldies polenn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekart wojaczki
polki mnii nifersztej i und niichca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekart wojaczki
eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×