Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiolkka

Test negatywny a ciaza jest.dlaczego??

Polecane posty

Jak w temacie. Moze ktoras z was miala podobny przypadek. Ja robilam kilka testow i wychodza negatywne w tym jeden dzis z porannego moczu. Wynik negatywny. BYlam dzis na becie i potwierdzono ze jest ciaza , jakis 3 tydzien. Wie moze ktos dlaczego testy wychodza negatywne?? A kiedy wam po jakim czasie test pokazal 2 kreski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki miałaś wynik
tej bety. Standardowe testy wykrywają ciąże pow 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale w moczu no a mi nie wykrywa z moczu wlasnie. Ale lekarz twierdzi ze tak czasami sie dzieje. i jeszcze ktos mi powiedzial ze w drugim mies ciazy pokazaly sie 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki miałaś wynik
W 3 tygodniu ciąży wynik powyżej 10tys? Ja w 5 (od ostatniej miesiączki) miałam wynik w setkach jedynie(308)... a nie w dziesiątkach tysięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvvvvvvvvvvv
Wysoka beta jak na 3 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvvvvvvvvvvv
Wg moich danych Twój wynik oznacza 7my tydz ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvvvvvvvvvvv
Powyżej 10tys to 7my tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
zależy jakie robisz, niektóre są do du............y, ja wiem że bobo test, pre test, niekt óre paskowe są ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla147
Bo jeszcze za wczesnie na test sikany. 3 tydz to jestes tydzien przed spodziewana miesiaczka, wiec ta beta to tez jakas wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambaryla147 pisalam przeciez ze miesiaczke powinnam miec cztery dni temu a nie dostalam. To jak moge bys tydzien przed spodziewana @ skoro juz pare dni temu miala byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambaryla147 pisalam przeciez ze miesiaczke powinnam miec cztery dni temu a nie dostalam. To jak moge bys tydzien przed spodziewana @ skoro juz pare dni temu miala byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskakarolcia
Jak testy sikane nie pokazuja ciazy, to beta moze wyjsc wysoka przy niektorych nowotworach. Twoja jest za wysoka na 3 tydz, wiec poszlabym szybko do lekarza na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla147
Biorac pod uwage cykle 28 dniowe, to 3 tydzien ciazy jest na tydzien przed okresem. I jakos nie widze, ze pislalas, ze mialas miec okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskakarolcia kurcze wlasnie ja bylam u lekarz i powiedzial ze jest wszystko wporzadku..co osoba to inna wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskakarolcia
Tzn na jakiej podstawaie powiedzial ze wszystko jest ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambaryla147 napisalam wyzej ze @ mialam miec 4 dni temu a dzi bylam u lekarza i potwierdzila sie ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuy23
autorko jesteś jakaś tępa! nie rozumiesz że testy z krwi szybciej wykryją ciąże??????? z moczu ci nie wychodzą bo ciąża jest wczesna, masz małe stężenie hormonu w moczu!!! tak trudno zrozumieć???? poczekaj z tydzień i bedziesz miala 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciąże liczy
się od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kude sory laski ale tak teraz czytam i pomylilam z ta beta.. mialam dzi 1091.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca z ciekawości
Wiolka bambaryła dobrze Ci mówi :D Ty liczysz źle tyg. ciąży. 3 tydzień ciąży jest tydzień po owulacji i średnio tydz. przed @. Tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o wyrozumialosc. Troche sie zakrecilam. To moja pierwsza ciaza i bardzo to przezywam. ostatnia @ mialam 17.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sory laski ale tak teraz czytam i pomylilam z ta beta.. mialam dzi 1091.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego twsty ciazowe nadal nie wykrywaja ciazy?? Pytam z ciekawosci bo juz kupe kasy na nie wydalam i nie widze 2 kresek a ciaza jest bo bylam na becie i mialam 1091.00. Mial ktos podobnie ze byl w ciazy a na tescie byla jedna kreska?? dodam ze po konsultacji lekarz powiedzial ze jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
ja mialam podobnie w ciazy z corka, testy z moczu nie wychodzily do ok 6tyg. ciazy, a beta z krwi wyszla pozytywnie, ciaza rozwijala sie prawidlowo, moze za duzo pijesz i mocz jest zbyt rozwodniony? poczekaj z tydzien, to Ci zaczna wychodzic 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze przyznam ze duzo pije wody mineralnej,bo strasznie mnie suszy,w suumie to zawsze tak durzo pilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sa tuy jeszczejakies dziewczyny ktore mialy podobna sytuacje. A moze napiszecie jakie byly objawy wasze w 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×