Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karina26

Brak równouprawnienia

Polecane posty

gość a czemu nie chcą zrobić męskich gaci na wzór damskich? wybór przecież zostaje bezsensu jest różnicowanie na damska, czy męska odzież, przecież kobiety nie patrzą na metkę, tylko ubierają się w to co zechcą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chciał kupować nie patrząc na metki. mam nadzieje, że najnowsza moda (ta o której mówią pedalska) będzie się rozwijać. Skoro kobiety mogą ubierać wszystko to czemu nie my? to przecież tylko ubranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro 1
Nie czytałem całości, ale popieram autorkę. Faceci co mają piersi powinni nosić normalnie stanik, a nie. By odciążyli sobie kręgosłup i tak by im to nie wisiało i skakało i to nie powinno być traktowane jako zboczenie. Kobiety mają piersi i ubierają bo to normalne, ale te które nie mają po co ubierają? Zboczone są? Równie dobrze facet bez piersi mógłby ubrać stanik i wg. mnie jest to to samo. Faceci powinni mieć możliwość ubierania staników i jednoczęściowych strojów kąpielowych. Dodam na koniec, że kiedyś mężczyźni nosili takie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, a także legginsy, które miały inną nazwę, tylko kto dziś o tym pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro 1 ja czasem (oczywiście w chłodniejsze dni) używam body lub jednocześciowego spręju kąpielowego ale jako bielizna, jest to wygodne i nic tam nie ucieka w ktoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro 1 ja czasem (oczywiście w chłodniejsze dni) używam body lub jednocześciowego *stroju kąpielowego ale jako bielizna, jest to wygodne i nic tam nie ucieka w *kroku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeslaw - jak dobierasz strój kąpielowy, aby zmieścić tak klejnoty, aby normalnie przylegało do ciała i nie wisiał materiał w miejscu gdzie są piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roborobcio
Maro 1 zwróciłeś uwagę na ważny szczegół, mianowicie na dawne stroje kompielowe. Pragnę zauważyć że kiedyś stroje kobiet też były jedno częściowe, a jak się zaczeły pojawiać dwu częściowe to od razu była że to ubiór nie stosowny,a teraz na plaży to normalna żecz. To czemu kobiety wstydzą się teraz pujść o krok dalej i zdiąć biustonosz, ja rozumiem że my mężczyżni powinniśmy mieć możliwość noszenia damskich ciuchów, ale kobiety też powiny mieć możliwość chodzenia z gołą klatą(powinny się przełamać tak jak zrobiły to kiedyś ;-)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw - jak dobierasz strój kąpielowy, aby zmieścić tak klejnoty, jednoczęściowy damski strój kąpielowy czy body są na tyle elastyczne, że się dopasuje do męskiego ciała, a klejnoty mieszczą też się mieszczą :-) tylko trzeba szukać takiego z małą miseczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roborobcio kobiety same niechcą zająć stanika na plaży, bo im się wydaje, że będą siać zgorszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roborobcio
Grzesław ja się tylko pytam kogo zgorszyć... małe dzieci, no nie przesadzajmy (2-latek nic nie kojarzy , a starszy się domyśla że kobiety mają tam krągłości). Więc w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam krótko, faceci nie powinni się bać opinii i zgnojenia tylko się ubierać w to co wygodne. Mi osobiście podoba się damska bielizna ze względu na miły materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roborobcio Grzesław ja się tylko pytam kogo zgorszyć... małe dzieci, no nie przesadzajmy (2-latek nic nie kojarzy , a starszy się domyśla że kobiety mają tam krągłości). Więc w czym problem ? 1 pytaj kobiet nie mnie, bo ja bym był za tym, by kobiety zdejmowały stanik na plaży, gdyby robiły to wszystkie to nie było by szoku, facet by co najwyżej obejrzał się na nie i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roborobcio Grzesław ja się tylko pytam kogo zgorszyć... małe dzieci, no nie przesadzajmy (2-latek nic nie kojarzy , a starszy się domyśla że kobiety mają tam krągłości). Więc w czym problem ? 1 pytaj kobiet nie mnie, bo ja bym był za tym, by kobiety zdejmowały stanik na plaży, gdyby robiły to wszystkie to nie było by szoku, facet by co najwyżej obejrzał się na nie i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Powiem wam krótko, faceci nie powinni się bać opinii i zgnojenia tylko się ubierać w to co wygodne. Mi osobiście podoba się damska bielizna ze względu na miły materiał. = powiem tyle: faceci są gorzej zazdrośni o kalesony niż kobiety o spódnice, bo kobieta gdyby znaczyła faceta w spódnicy to by wyruszyła ramionami (nie moja spódnica, nie mój problem), a facet za to innego faceta może zabić za spódnice, bo jak tamten śmiał się wyłamać z szarej męskiej masy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Grzeslawa
To o czym piszesz jest zupełnie innym problemem naszego społeczeństwa. Chyba tylko u nas w Polsce jest tak duży procent osób, które są konserwatywne i utrzymują starą modę siłą, bo gdzie tu miejsce dla "pedałów". Do dziś da się zobaczyć prześladowanie chłopaków w rurkach, osobiście jestem przeciwny takim spodniom dla mężczyzn (ja się nie mieszczę ze względu na zbyt wąskie nogawki od kolana w dół), ale głównie na ścisk genitaliów. Tutaj muszę się zgodzić z tymi co są za noszeniem damskiej bielizny, gdyż sam sprawdzałem, że pomimo braku materiału na genitalia to bielizna ta potrafi się rozciągnąć nie uwierając i nie uciskając, a takie rurki jak to jeansy są sztywne, nierozciągliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.09.13 [zgłoś do usunięcia] Do Grzeslawa # potwierdzam, że damska bielizna jest wygoniejsza od męskiej bo jest super elastyczna i delikatna, ja cały czas się przebieram w pracy w ubranie robocze mając właśnie damskie majtki tylko warunek by były one bez ozdób (koronki, kwiatki itp.) to nikt na to uwagi nie zwróci, a spodnie rurki? też w takich chodzę, nawet latem w krótkich rurkach powyżej kolana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.09.13 [zgłoś do usunięcia] Do Grzeslawa # potwierdzam, że damska bielizna jest *wygodniejsza od męskiej bo jest super elastyczna i delikatna, ja cały czas się przebieram w pracy w ubranie robocze mając właśnie damskie majtki tylko warunek by były one bez ozdób (koronki, kwiatki itp.) to nikt na to uwagi nie zwróci, a spodnie rurki? też w takich chodzę, nawet latem w krótkich rurkach powyżej kolana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna uwaga nt. rozmiaru: damskie figi są większe od męskich slipów ze względu na biodra :-) np.damskie M odpowiadają męskiemu L :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roborobcio
"Do Grzeslawa ...Chyba tylko u nas w Polsce jest tak duży procent osób, które są konserwatywne i utrzymują starą modę siłą, bo gdzie tu miejsce dla "pedałów"..." A myślisz że co ja chciałem przekazać nawiązując do starych i nowych strojów plażowych. Taka jest prawda że jeżeli stare konserwatywne pokolenie nie wymrze, to nie ma szans by w Polsce zaistniała nowa moda. Do tego jeszcze w Polsce dochodzi fakt że istnieje grupa (dość spora) dla których inny znaczy gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiem Wam ze ze wzgledow zdrowotnych moja pani dermatolog zalecila mi damska bieliznę, miałem problemy w pachwinach a jedynie damskie majtki sa z bambusa, na początku iechetnie ale zaczolem nosic i mam spokoj, jakby były takie meskie robione to bym uzywal. Szkoda ze nawet jak rajstopy meskie sa wymysone to kosztują jak 10 sztuk damskich, które to soamo robia a jedynie inaczej wygladaja w niektórych elementach których i tak nikt nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość to powiem Wam ze ze wzgledow zdrowotnych moja pani dermatolog zalecila mi damska bieliznę, miałem problemy w pachwinach a jedynie damskie majtki sa z bambusa, na początku iechetnie ale zaczolem nosic i mam spokoj, jakby były takie meskie robione to bym uzywal. Szkoda ze nawet jak rajstopy meskie sa wymysone to kosztują jak 10 sztuk damskich, które to soamo robia a jedynie inaczej wygladaja w niektórych elementach których i tak nikt nie widzi @ ja też mam problemy z pachwinami i sam do tego doszedłem, że damskie majtki z tkaniny Modal przez innych producentów zwana bamboo (bambus) nie drażni właśnie pachwin, a stosując grube męskie ślipy to miałem właśnie tam problem. Brawo Twojej Pani dermatolog za tak odważną propozycję :-), pewnie męskości Ci od tego nie ubyło? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsumnie czemu nie chętnie bym założył kostium kąpielowy na basen czy na plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem w stanie zrozumieć tylko jednej rzeczy: dlaczego facet może bezceremonialnie pokazywać się półnago zawsze i wszędzie, a kobieta już nie? A podobno wszyscy jesteśmy sobie równi. To się dopiero nazywa wyjątkowo idiotyczna bajeczka, bo kobiety zawsze były, są i będą dyskryminowane w pewnych dziedzinach życia, jak choćby w sprawie nagości, a to wszystko dzięki szowinistycznym zboczeńcom, którym tylko jedno w tych głupich i pustych łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie urownoprawnienia, ok - pracujcie do 67 ciu, zero przywilejow w kolejkach, autobusach. Wasza srednia zycia jest wyzsza od naszej wiec powinniecie dluzej tez pracowac! Pzdr miro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy przywilejów w kolejkach ani autobusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety młode dziewczyny macie rację nie noście na plaży staników i tak zakrywają tylko sutki i nie wiem dlaczego akurat sutek jes zakrywany . Lub żądajcie byśmy my faceci też zakrywali górę , jestem z wami . Gdyby nie pierś kobieca nas nie było by na świecie bo kto by nas karmił facet nie może niema czym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię chodzić w damski kostiumie kąpielowym. Podobają mi się są z lepszych tkanin miłych w dotyku. Kupuje takie bardziej w sportowym stylu bez miseczek i w stonowanych kolorach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×