Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karina26

Brak równouprawnienia

Polecane posty

Karina26 właśnie o tym mówię, ale dostaje kopy bo jak śmiem naruszyć 100 letni obyczaj cudownej mody męskiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestę studentę to wszystko są nieznacznie różniące się odmiany garniaka, a jednak utrwalasz tabu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław, a ja myśle, że nikt by cie nie wyprosił. Tak samo jak nikt nie wyprasza panów, którzy robią zakupy w centrach handlowych czy supermarketach odziani w sukienki, buty na obcasie, peruki... ;) Tak, widziałam takich. Nie raz, nie dwa. I nikt ich z tego sklepu nie wyprosił. Jak mają taką potrzebę, ochote, to niech chodzą w kieckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te długie garnitury lub te zakończone jak suknia/płaszcz jakoś nie są spotykane w Polsce, ja osobiście widziałam same garnitury (zwykłe), tylko w tv na rozdaniu Oscarów lub w operze widziałam taki z dłuższym tyłem. Nie oszukujmy się nikt prawie nie nosi czego innego. Większość to nadal marynarka, tylko zakończona inaczej. Powiedz czym różni się smoking od garnituru? wg mnie niczym. Grzeslaw odradzam bo może się nawet skończyć wizytą policji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram Ślimaki bardzo bym chciał chodzić publicznie w kieckach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co jest inne
niż przewidują "normy" w męskiej modzie nazywane jest pedalskim, także nie dziwota, że obecnie ubierz coś innego to masz naklejone na czole identyfikator ze słowem zbok, homofob...itp Dlatego wielu panów się ogranicza i nie chodzi w takisch strojach poza domem. Na dzień dzisiejszy sam bym nie ubrał stroju czy spódniczki bo nie chciałbym zostać wyklęty ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmeich na sali
A panowie porównywaliście męskie i damskie gacie? Ja tak i to jest chore, my nie powinniśmy przegrzewać jaj a mamy pancerne gacie nie dość, że z grubego materiału to jeszcze na przodzie podwójna warstwa. Szlak trafia człowieka jak ma latem iść w takich gaciach, po jakimś czasie gacie są całe mokre od potu i jak tu nosić bieliznę, która nawet nie jest dobrze do nas przystosowana? Sam materiał to drugi powód do śmiechu, porównywałem kiedyś damskie i męskie gacie z 100% bawełny i co się okazało tamte są lepsze w dotyku, CIEŃSZE z jedną warstwą po prostu lepsze od męskich i pytam się gdzie tu do cholery jest ten sam materiał oprócz info na metce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmeich na sali ja cały czas chodzę w damskich właśnie z tego powodu że są cieńsze i przez to chłodniejsze, a nieprawdą jest, że na jaja nie ma miejsca, bo facet ma mniejsze biodra i te (damskie) majtki dają więcej miejsca na jaja, a są o wiele elastyczniejsze od grubych bokserek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę nowe forum, ale dyskusja ucichła. Grzeslaw jak chcecie to nosić to musicie walczyć i przeciwstawić się stereotypom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu walczyć jak wy wiecie wszystko lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek K
A ja bym z chęcią ubrał taki strój, nie lubię pokazywać sutków bo często jestem obiektem żartów. Ciągle po mnie jeżdżą, że mam suty jak baba itd. To jest żenujące przez co nad jeziora nie jeżdżą, a jak już jadę to tylko pomoczyć nogi i muszę się tłumaczyć czemu nie chce się kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam kilka postów
A ja się zgadzam z autorką! Bo tu nie chodzi by NAKAZAĆ KAŻDEMU facetowi ubierania stanika. Tylko chodzi o jednakowe postrzeganie klatki piersiowej u kobiet i mężczyzn. Facet przejdzie się latem bez koszulki i jak jest gruby to ludzie co najwyżej odwrócą od niego wzrok a jak ma wyrzeźbioną klatę to laski będą na niego patrzeć. A kobieta na mieście topless bez względu na masę ciała, obecność piersi lub ich brak będzie zwyzywana od kurevv, poddana chamskim komentarzom i DOSTANIE MANDAT. O to tutaj chodzi! ps. Panowie ponieważ, dostałam kiedyś na urodziny w żarcie męskie majtki (aussiebum z kieszonką :P), które kilkakrotnie założyłam i potwierdzam, że męskie gacie są grubsze i mniej komfortowe niż damskie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodziło by równo postrzegać klatki piersiowe kobiet i mężczyzn z tym, że zachowując odrobinę godności i nie latać nago. Co do bielizny to się nie wypowiem bo nie praktykuje noszenia męskich majtek, ale po dotyku można stwierdzić, że grubsze są na pewno, a czy wygodniejsze to nie mnie to oceniać. Ja dalej uważam, że nagość kobiet i mężczyzn powinna zostać sferą prywatną co daje wiele plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to by nakazać? A o co? Juz wam napisałam- Dla mnie klata mojego faceta JEST pociągająca. Nie wiem co wam da to, że facetom zakryjecie tors? Jakaś radość, że teraz oni tez muszą sie ubrac bardziej? Ja bym wolala walczyć o prawo do tego, żebym mogla leżec topless na plaży. :p Ten świat jest tak skonstruowany, że meskie cycki nie są uznawane za cos gorszącego. Pogódźcie sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście idiotkami. Ja wcale nie mam ochoty aby było równouprawnienie, jako kobieta wolę występować w roli widza i podziwiać męskie klaty, a nie świecić swoimi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie powinien świecić cyckami i taka jest prawda. Wiele osób to popiera i tego nie zmienicie. Świat się zmienia i standardy. Bóg stworzył człowieka nago i wiele się zmieniło od tej pory i się nadal zmienia. Faceci sami lgną do zakrywania tej części - nie wszyscy, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic przeciwko ubraniu stroju kąpielowego lub bikini byle by to wyglądało normalnie, a nie, że jeden z drugim burakiem zaraz będą się czepiać, o dresach nie wspominając. Lubię kobiece stroje kąpielowe ze względu na miły materiał. Nie pamiętam kiedy nosiłem męskie bokserki bo już od ładnych 2-3 lat noszę półbokserki bawełniane i koronkowe a także takie od stroju kąpielowego i żyje. Jest wygodnie, chłodno, a w dotyku jeszcze lepsze i o co tyle hałasu? Zwykłe gacie i tyle. Dziwi mnie czemu nam nie można nosić takich ubrań z takich materiałów? Wy walczycie o równouprawnienie a my tu jesteśmy pokrzywdzeni, zaraz się ktoś odezwie - chcesz to noś. Tu o to nie chodzi, tylko akceptację tego jak zwykłego męskiego ubrania. Czy to tak dużo do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki to ma cel?
Co to da? Będziecie bardziej napalone?, będziecie też tak pobudzone jak my widząc wasze piersi? jeśli tak to ok bo moja baba od tabsów antyk. ma takie libido, że raz na miesiąc sama zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Nie widzę nic przeciwko ubraniu stroju gościu to co ime to nie będzie normalne, ale na tym polega przełamywanie tabu by stało się normalne:-) ja cały czas używam damskiej bielizny, bo wygodniejsza, a czy to normalne? Dla mnie tak, a dla wielu nie i czas ze stereotypami skończyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Nie widzę nic przeciwko ubraniu stroju gościu to co *inne to nigdy nie będzie normalne, ale na tym polega przełamywanie tabu by stało się normalne:-) ja cały czas używam damskiej bielizny, bo wygodniejsza, a czy to normalne? Dla mnie tak, a dla wielu nie i czas ze stereotypami skończyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wescie się za robote, a nie. może jeszcze sprowadzcie na nas zakaz sikania na stojąco bo jest zdrowsze i ma być równo. gacie możecie polepszyć jakościowo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co by było złego w tym? to tylko świadczy o tym, że coraz bardziej zrównują prawa dla obu płci. Sądzę, że jak takie coś przejdzie to prędzej czy później strefy intymne zostaną zrównane i pojawią się męskie jednoczęściówki i bardzo dobrze. Dzięki temu rozwinie się męska moda na którą narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego nie równać w 2 strone, czyli w kierunku umożliwienia paniom opalania sie topless? Nie kazdy facet ma ochote chodzić w 1 częściówce co już było pisane miliard razy, a wy swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram Ślimaki to przecie kobiety zakładają staniki, bo chcą, nawet w pod grube ubranie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram Ślimaki, a faceci są bardzo prości do bólu, wystarcza im byle jakie gacie, a jak który ubierze się w damskie ładniejsze, to zaraz wysyłają go do seksuologa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lezenie na plazy topless przez godzine, czy nawet dwie, to co innego niż takie codzienne chodzenie bez stanika dzien w dzien... Na codzien wiekszośc zakłada stanik dlatego, że tak jest wygodniej- w koncu on podtrzymuje biust, co jest istotne zwlaszcza przy srednich i duzych rozmiarach. Ciężko byloby też zalozyc bluzke jakas z dekoltem bez stanika- oczywistym jest, że nie byłoby wtedy efektu sexownej dolinki ;). Już nie mówiąc o tym jak zdeformowane miałyby kobiety biusty gdyby w ogole odpusciły staniki... Wystarczy spojrzeć na panie w plemionach w afryce. Więc dla nas jest to niezbedna czesc garderoby, ale tak jak wiekszosc spi bez stanika i nic sie nie dzieje, tak i możnaby na 2h na plazy tez go zdjąć gdyby któraś miała ochote ;p A faceci jak maja jakaś potrzebe noszenia, to niech lobbują.. Mój facet nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram ślimaki - kobiety mogą się opalać nago na plażach nudystów - nikt nie broni, ale na publicznych kąpieliskach powinien być zakaz dla obu płci. Nie każdy facet by chciał ganiać w jednoczęściówce jest powtarzane głównie przez ciebie i jestę studentę, a większość o ile dobrze śledziłaś forum jest za, także nie wprowadzaj w błąd. Zgodzę się, że tak wygodniej chodzić w staniku, Grzeslaw uwierz piersi lekkie nie są a musimy je dźwigać 24/7 lecz nie zgodzę się z tym topless - od tego są specjalne plaże bo jak wiesz mało która kobieta chce paradować nago, a jak się wstydzi opalać nago to idzie na solarium i po problemie. Ja osobiście wolę spać w staniku bo tak wygodniej mi. Siedząc w tym temacie z moim facetem natrafiliśmy na film, gdzie gość zrobił sobie dolinkę, wierz mi wyglądało to jak naturalne. Taka mała dygresja z mojej strony - ciekawe czy facetów zdeformowane piersi by ukształtował stanik? hihi. Czasem bym z chęcią oddała piersi facetowi, niech on podźwiga, ubiera stanik, karmi itd. - takie zrozumienie drugiej płci bo najłatwiej zrozumieć drugą osobę czując to co ona. Także trzeba docenić zakrywanie i skryć męskie klaty, aby wzbudzały pożądanie, spragniona widoku kobieta będzie bardziej aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×