Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wymasowana

Erotyczny masażysta. Byłyście na takim erotycznym masażu?

Polecane posty

Gość Wymasowana

Ja byłam już u dwóch różnych masażystów erotycznych. Super to jest bo najpierw się podniecasz od samego dotyku. Ja lubię dużo dotykania też w czasie seksu. Więc jest dotykania dużo, jak w końcu masażysta kieruje ręce w intymne miejsce to już się jest na maksa napaloną i świetnie to czuć. Pewne różnice między tymi dwoma. Jeden jak miał wkładać palce do pochwy to zakładał gumową rękawiczkę. Wiadomo kilka kobiet wcześniej tak masował to nie chciał niczego przenieść. Drugi tylko mył ręce przed. Jeden najpierw jedna ręka do dziurki i później równocześnie do łechtaczki. Drugi raczej jedną ręką robił i w dziurce i na zewnątrz na zmianę. Ale tak czy tak na spokojnie można było dążyć do orgazmu, albo coś narzucić w którym miejscu mają się zatrzymać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymasowana
Wiem, że nie każda lubi masaż, ale ja to bym mogła być zagłaskana i wcale nie szkoda mi pieniędzy na to. Tylko nie ma co ryzykować masażu u zupełnego amatora, bo można sobie zaszkodzić. Ci u których ja byłam kończyli odpowiednią szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka niewiniątko
Jak się ma męża to można iść na taki masaż? Czy to się wyda, że robił nie zwykły masaż tylko coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony masażysta
masaż erotyczny nie polega na penetracji dziurek. Ci u których byłaś to nie byli masażyści. Owszem masuje się nie tylko ciało ale i miejsca intymne. Masaż kończy się orgazmem kobiety a nie seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony masażysta
masaż erotyczny nie polega na penetracji dziurek. Ci u których byłaś to nie byli masażyści. Owszem masuje się nie tylko ciało ale i miejsca intymne. Masaż kończy się orgazmem kobiety a nie seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymasowana
Nie skończyło się seksem. Pisałam, że do środka wkładali palce, a nie penisa. Wargi i łechtaczkę masowali, ale w środku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymasowana
Jakby ktoś inaczej odczytał to podkreślę, że w tych opisach chodziło mi tylko o ręce tych masażystów. O to, że to palce są w środku w dziurce, a nie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymasowana
Żonka - Masażysta nikomu nie powie. Nie budzi to też podejrzliwości jak idziesz bo tacy ludzie potrafią robić normalne masaże. Nikt nie podejrzewa na jaki akurat się czeka. Z tego co słyszałam do jednego z tych dwóch chodzą też sportowcy żeby im mięśnie rozmasowywał np. tylko ramiona im masuje, zdarzają się też staruszki, kobiety przychodzą tylko na masaż leczniczy. Nie budzi się podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a można sobie na koniec
zażyczyć stosunek ? (w cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymasowana Gratuluje udanego masażu ! Nic tylko palce lizać,oczywiscie te twojego masażysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielny pluszak
Chyba zostane masazysta z super oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymasowana
Szkoda, że temat mało popularny bo chętnie bym się dowiedziała czy są inne, które to lubią. Jeszcze trzy moje koleżanki też chodzą na erotyczne masaże. Od jednej się dowiedziałam co i jak. Innych ludzi sama na ten temat nie zagaduję, bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymasowana
a można sobie na koniec - w cenie to na pewno nie. Za dopłatą może się znajdzie kogoś kto się zgodzi, ale to nie jest powiedziane, że każdy. Na pewno ten co się boi chorób i zakłada rękawiczkę by się nie zgodził. Mnie takie coś nie interesowało, więc się nie dopytywałam. Propozycji z ich strony też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgfdgfdg
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
to normalny masarz tantryczny ...niech zgadne masował kolejno leżąc na brzuchu kark , łopatki, okolice lędźwiowe , uda , (łydki opcjolanie i stopy ) , pośladki ..potem tezysz na plecach i masaż ramion , żebra , kości miednicy , łono , uda wewnątrz , wargi sromowe i potem paluszki do pochwy i jazda ;] ..mocno chlapałaś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażysta z 10 letnim doświadczeniem oferuje masaż leczniczy i relaksacyjny całego ciała. Dostosowuję się w pełni do potrzeb Klienta. Zapraszam na terenie Śląska. Gwarantuję profesjonalizm i satysfakcję. email: masazdlapan@op.pl tel. 887-621-098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest Elwirko....Też,mam 46 wiosenek, seks jak seks. Byłem po raz pierwszy na takimmasażu, ten dotyk dłoni, ta cudowna aura ....Szczytowałemoczywiście....To jest naprawdę lepsze niż seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże  Kraków Częstochowa
Hej, witam serdecznie, mam nadzieję że mój anons zwróci Twoją uwagę. Od niedawno mieszkam w Krakowie, zajmuje się masażami zawodowo od kilku lat. Wykonuje masaże relaksacyjne relaksacyjno - erotyczne tantryczne - masaż całym ciałem Jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet. Tak tak dyskryminacja, no niestety mogę trochę pogrymasić w mojej dziedzinie :) Zadzwoń do mnie chętnie udzielę Ci wszystkich szczegółów. Masaże mogą być pełne bądź nie. To ty decydujesz co ma się wydarzyć. Na razie jeszcze nie posiadam stacjonarnego salonu w KRK jeśli jednak bywasz w okolicach Częstochowy tam takie miejsce posiadam. W Krakowie jestem dostępny od poniedziałku do piątku 18-23, w Częstochowie pracuje w weekendy. Zalecam kontakt dzień wcześniej. W Krakowie na razie jedynie dojazd do Ciebie ze stołem i olejami do masażu Pozdrawiam Cię cieplutko. masazekrk1990@wp.pl 605689194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te masaze są wykonywane od 18lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak

osobiście polecam masażu tantrycznego spróbowac, dla mnie najintymniejszy z masazy, ale mega odczucia po i w trakcie. Mąż zrobił mi rocznicową niespodziankę i zabrał mnie na masaż tantryczny - Tantra Unity - jednosc dla par. Niesamowite doswiadczenie, no po prostu cos wspaniałego. Polecam. Byliśmy w tym nowym Studio w Krakowie na Metalowców -www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Ja na 21 urodziny od koleżanek dostałam wykupiony masaż. Nie do końca wiedziałam co to będzie, pisało relaksacyjny całego ciała 1,5 godziny. Poszłam a co mi tam. Koleżanka nagadała mi żebym tylko ładne majteczki założyła żebym nie świeciła gołą pupą. Masującym okazał się gość w wieku około 30, przystojny i delikatnymi dłońmi. Kazał mi się rozebrać i położyć na stole na brzuszku pod prześciardło, sam wyszedł i wrócił po chwili kiedy już leżałam. Nastrojowa muzyka, świece. Masował delikatnie od stóp coraz wyżej. Kiedy odkrył plecy do masażu uśmiechnol się i poprosił bym zdjeła stanik bo co to za relaks. Pomugł mi w tym bo samej leżąc było niewygodnie. Masował plecy ręce coraz niżej zsuwając przykrywające mnie prześcieradło aż wkońcu zdjoł go zupełnie. Stanoł przy mojej głowie i masował plecy aż do samych majteczek. Zerkłam na jego spodnie, był podniecony. Powoli bez mówienia zsunol moje majteczki w dół. Masował moją pupę, czasem muskajac okolice mojej cipki. Po chwili poprosił mnie żebym sie obruciła. Odmówiłam, wstydziłam się. Mosował dalej moje plecy dłońmi zjeżdżajac tak nisko że trącał moje piersi. Czułam że mnie to podnieca. Kiedy polał oliwką mój tyłek poczułam że spływa niżej aż do cipki. Masował pośladki przesuwając palcem miedzy nimi, coraz niżej i dalej. Poczułam jak wsuwa dłoń między moje uda i dalej. Odruchowo uniosłam tyłek, zaczoł masować moją dziurkę a drugą reką pupe. Trwało to dość długo aż zagryzłam wargi żeby nie jęknąć. Zorientował się co sie stało, delikatnie pomasował mnie całą, podziekował i wyszedł. Super przeżycie. Polecam każdej kobiecie taki masaż.

I nic we mnie nie wkładał,  jego dotyk atmosfera sprawiła mi rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

W Krakowie lepszego od Stanka nie ma.... mmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Masaże są super. Nawet robione przez kogoś znajomego dają dużo radości i przyjemności. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardenia123

Ja korzystam z takiego masażu dość regularnie i powiem Wam, że to jest fantastyczne doznanie. Szczytowałam przy tym wiele razy. Pan Marek, mój masażysta dojeżdża do domu lub hotelu. Jest dojrzałym, przystojnym i inteligentnym mężczyzną o profesjonalnym dotyku, dużej kulturze i poczuciu humoru. Można z nim miło porozmawiać na wszystkie tematy. Poleciła mi go przyjaciółka i nie zawiodłam się. Jeszcze raz polecam. Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic to mogę podrzucić Wam jego nr telefonu na priv.: frywolna3@wp.pl. Miłych przeżyć, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Witam serdecznie

Jestem profesjonalnym masażysta z wieloletnim doświadczeniem.

Chętnie wykonam masaż jakieś zestresowanej osobie pragnącej dotyku 

Po więcej informacji zapraszam na numer 517222482 albo mail tomek321321@interia.pl

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisst

Czy w Łodzi ktoś by polecił jakąś dobrą masażystkę tantryczną?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandy

A czy taki masazysta rozbiera sie do naga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×