Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogubiłam sie.

powinnam czy nie trzeba? pomóżcie.

Polecane posty

Gość pogubiłam sie.

otóż moje dziecko ma dwa miesiące i nie wiem czy ubierać czapkę jak wychodzimy ma dwór. jest na tyle ciepło że ubieram jej tylko kaftanik i spiochy ale wieje wiaterek. jak idziemy to bywa że wiele prosto w budę wózka. powinnam jej nakładać cieniutka czapeczke czy nie trzeba? ja już sie pogubilam bo każdy mówi co innego. z jednej strony bym jej dawała bo ciepło, ale ten wiatr- nie przewieje jej uszu bo ostatnio np wzięłam ja bez czapki ale było gorąco- w słońcu jakieś 30 stopni a ciotka sie mnie spytała czemu jej czapki nie dałam bo przecież ona jeszcze za mała. może wy doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala xxx
Moze jakas chustke taka razem z opaska zakładaj ?Wiesz uszka i troche głowki jej bedzie zakrywac ja tak robiłam i miałam spokój z uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
powinnaś, nie koniecznie czapeczkę, ale możesz równie dobrze opaskę. Ja mam synka i kupiłam czapeczkę z dziurkami na takie ciepłe dni :) ja się jeszcze nie spotkałam z opinią, by nie zakładać. Opaskę chociaż to i ładnie wygląda i uszka zasłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajzz
zrób jak uważasz. Raz wieje mocniej raz słabiej. Raz jest to zimny wiatr raz ciepły. To malutkie dziecko i chyba czasami czapka nie zaszkodzi. Mój ma 6mcy i czapki nie zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłam sie.
dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×