Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mirabelka_88

jaki depilator kupić?

Polecane posty

Zamierzam kupić depilator, ale nie wiem jaki. Koleżanka odradza kupowanie takich za 99 zł uważa, że warto zainwestować ok 300 zł. Proszę o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam kiedyś Brauna za ponad 300zł, ale użyłam raz, bo nie wyrywał włosów tylko urywał. A bolało jak cholera, mimo nakładek. Może mam za słabe włosy na depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, lepiej przeznaczyć na taki sprzęt trochę więcej pieniędzy. Dzięki temu depilacja będzie mniej bolesna i znacznie szybsza. Dużą popularnością cieszy się depilator http://www.agito.pl/depilator-philips-hp-6522-satin-soft-wet-dry-1112-556383.html?attr=-1002-4,1-615 który posiada pasek wibrujący, stymulujący i łagodzący skórę. Depilatora można używać na mokro i na sucho, nasadkę można też myć pod bieżącą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto zainwestować w droższy sprzęt i przeznaczyć nawet więcej niż 300zł, to inwestycja na dłuższy okres, a komfort jest bezcenny ;p używam depilatora PHILPS http://kw.pl/Depilator_PHILIPS_HP_6570_00_item6436845.html i jak na razie jestem zadowolona, o ile oczywiście z depilacji można być zadowoloną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zastanawiam się nad laserowym depilatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgodia
kupowanie tych za 99 zł faktycznie nie jest za dobrym rozwiązaniem ,ale nie ma też co przesadzać i kupować depilatorów po 1000 zł :D Ja jestem zadowolona z mojego. Mam depilator panasonic już 3 rok, a zapłaciłam za niego trochę ponad 300 zł - i myślę że jeszcze kilka kolejnych lat sie nim pocieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam depilator Panasonic i lubie go, dobrze mi służy. Uważam, że lepiej kupić taki porządnej firmy niż jakiś no-name, który zepsuje się po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ktoś
Mam już od 2-3 lat depilator Panasonica, kupiłam go za około 250-330zł (już nie pamiętam) i nie zamieniłabym go na żaden inny. Bez problemu chwyta każdy włos, nie ma mowy o "mijakach" czy niedokłądnej depilacji, a nie trzeba sie nawet jakoś wybitnie przykładać. Depilacja boli, ale tak jest przy każdym depilatorze. Na szczescie skóry po nie mam podrażnionej, a ból jest do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam depilator od panasonica, taki za ponad 200 zł, z rózowym kolorem i bardzo sobie go chwalę. na początku trochę się obawialam bólu, ale nie było tak źle, depilator jest naprawdę delikatny dla skóry, ale wyrywa wszystkie wloskie. wreszcie nie muszę golić nóg co 2 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym segmencie najlepszym wyborem chyba jest 8 w 1: Panasonic ES-ED96-S503 8 w 1. Osobiście nie widze niczego lepszego w tej cenie - świecił w sferisie mniej więcej za taką cenę. Precyzyjny no i posiada dodatkową lampę diodową co ułatwia prace :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Twoja koleżanka ma rację. Ja bym się nawet bała taki kupić. Moim zdaniem lepiej wydać więcej i kupić coś porządnego co nie podrażni mi skóry ani nie przepali się po kilku użyciach. Jak być Ci polecała to po pierwsze Braun a konkretnie to ten model https://www.al.to/p/243717-depilator-braun-silk-epil-se7531.html można nim depilować na mokro, tak samo myć go. Działa na akumulatorni, spokojnie na jednym ładowaniu można wydepilować całe nogi Depilacja jest delikatna a zarazem skuteczna. Nie szarpie, łapie zaraz przy skórze więc włoski nie urywają się. lampka bardzo pomaga usunąć wszystkie, nawet te jasne włoski. Tak więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Braun silkepil. Mam go już 20 lat i działa, chociaż trzy razy mi upadł na kafelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze ci radzi, lepiej od początku wydać więcej i być zadowoloną, niż kupić coś taniego i jeszcze się zniechęcić. Ja mam depilator od panasonica za ok 250 zł i jestem mega zadowolona, a cena też nie jest wygórowana jak za skuteczne i delikatne działanie. Sama zobacz na ich stronie, że mają spry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jora
marzy mi się depilator światłem, ale te ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała teraz kupować, to kupiłabym depilator świetlny, np. Lumea, bo te tadycyjne są słabe. Mam z Brauna. Jest ok, ale mam już dość wyrywania włosów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×