Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filantropka

trzy po trzy

Polecane posty

powinienem poprosic o twoje nagie zdjecie, ale chyba to byloby nie na miejscu teraz a masz ladną figurę, podaj wzrost i wage jezeli to nie problem mam pewien plan ale potrzebuje wiecej danych Nie wszystkie dziewczyny ktore kochalem byly sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyślę Ci swoje nagie zdjęcie to sprawisz, że będę ładna i wszyscy będą mnie pożądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak zeby cie wszyscy poządali nie musisz byc ladna sama wiesz pewnie chce ustalic, za co moglbym sie w tobie zakochac (zakochas w sensie zerznąć) potem to tylko kwestia dobrego marketingu Byc moze masz sliczne piersi NR 3, sterczące filuternie Są dziesiątki powodow w kobiecie aby byla wyjątkowa jezeli jestes taka jaką cie widzę, to mysle ze przypadek dosyc latwy jest nawet jezeli nie jestes piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz, ja wcale nie chcę być obiektem westchnień całej męskiej części populacji. A jeśli już czyimś chcę, to jestem mimo całkiem przeciętnego wyglądu. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to zrobić, to wyślij mi swoje nagie zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawilas mnie tak na srodku z tym moim rozpietym rozporkiem wytrzepie sie i ide cos zjesc, nadal ufam w twoją wyjątkowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogarniam, w jakim kurffa autobusie?:O Ochoty mi nie brakuje. Ochotników pewnie też nie. Net netem, życie życiem.:-D @jasne że brnąć - zawsze taki kąśliwy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark? Jak to jest, co? Ja od roku na kolanach proszę o zdjęcia, a temu amanowi samaś posłała. Czy możesz wyjaśnić o co się w tym rozchodzi? ps. pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz Bó, ja wcale nie jestem taka skora do posyłania zdjęć. I tak widziałaś sporo więcej niż amant który nie widział niczego. Kiedyś to mnie nawet podniecało, że ktoś ogląda moje oblicze, tyłek, piersi z bardzo bliska, dziś jakoś mniej. Miała być dupa, Twoje rozchylone pośladki, Ty otwarta, rozwarta, chętna. Gdzie jest, Bó? Gdzie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, bo to nie było na serio prawda? A ja serio chcę ciebie. I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiIantropka
Znam sie na rzeczy komu wysłać Bó :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, odpowiem ci tak. Do twojego osobistego przemyślunku. Przewrotnie nieco, może. A może wcale nie przewrotnie. To nie moje, ale podoba mi się przesłanie. :] Słuchaj mnie. Bo ty wszystko robisz źle. Modelowy seks jest wtedy, kiedy kobieta jest seksowna na początku, rozwiązuje krawat, zrywa koszulę- a potem nagle jest uległa, wyzwolona i zdominowana penisem. To bardzo prosty system, jeśli na początku będziesz nieśmiała, to mężczyzna nie będzie pewny siebie, a kiedy w czasie seksu będziesz wykręcała jakieś pojjeebane maniany, to wyjdzie z ciebie zdzira! A robienie gały to najprostsza rzecz na świecie. Po prostu udawaj, że robisz świąteczne dekoracje w podstawówce i próbujesz ustami rozsmarować brokat na pustym opakowaniu po Pluszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie jest tak Kazda prawdziwa suka ma swoj wlasny styl Dobry ruchacz ogarnia wszystko Nie wpierdalaj dziewczyny w szarą strefę ona wie czego chce, jak bedzie duzo rznąć to w koncu znajdzie swego wilka faktem jest, ze nie moze tutaj czasu tracic z bandą zbokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie ustalić wspólną i spójną wersję? Czuję się zagubiona i nie wie co mam robić, jak działać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac
Jestes po czy przed Ta wersja jest ostateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac
A dlaczego szmata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac
Ile masz lat ds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac
Sama jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac
Czy jestes sama nie teraz tylko wogole Ale nie wiem czy to takie wazne Wazne jest Dlaczego nie spisz o tej poze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze brnac
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×