Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janina wiejska

23 lata i wogóle nie pracowałam

Polecane posty

Gość janina wiejska

Technikum ekonomiczne i wogóle nie podjęłam żadnej pracy chociaż szukam na wiele sposobów. Tutaj nie, tam nie bo pracy nigdzie nie ma. Pracowałam 3 miesiące w carrefourze jako kasjerka przez interkadre. Pracowałam jeszcze 2 miesiące na produkcji. I to całe moje doświadczenie. Dostałam skierowanie na staż do restauracji (25 r. życia) i wiecie o co mnie tam pytali czy mam doświadczenie. Na to pracodawczyni że w takim razie nie może mnie przyjąć bo ona nie będzie brała kogoś na staż z urzędu pracy tylko dlatego że urząd pracy tak każe. Wkurzylam się i powiedziałam jej że 3 lata temu miała już stażyste i nie przyjeła go a darowanemu koniowi moja droga nie zagląda się w zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pracowałaś, czemu
piszesz, że nie. ja 24 lata i też nie pracowałam. nawet nie wiem jak się zabrać do szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu nie pasuje w zachowaniu właściciela restauracji. Wydaje mi się, że po to przyjmuję się stażystę, aby przyuczyć go do pewnego zawodu. Ta Pani chyba sądzi, że stażyści to tania siła robocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina wiejska
Ale co z tego jak to nie tak jak trzeba. Interkadra nie ma funduszy i czekam kiedy przyjechać na wykładanie towaru do tesco, itp... jestem wściekła. A tak to pracowałam jedynie na czarno jako pomoc kuchenna czy opiekunka do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina wiejska
No bo tak jest że na staż bierze się do przyuczenia ale pracodawcy tego nie rozumieją i chcą mieć darmową siłe roboczą. A to nie carrefour mi płacił tylko agencja pracy - INTER Kadra - 5,25 na godzinne brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv44
dziwi mnie czemu nie ma w pl minimalnej stawki za h? kto wam zrec daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
nie głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do pierwszej pracy poszłam mając 25 lat, po studiach. wczesniej się pracą nie zhanbilam, nawet we wakacje. do teraz pracuję. nie martw się- do 67 rż się jeszcze narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5,25 brutto? kto sie na to godzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjoba
Praca jest, ale trzeba tylko chcieć ją znaleźć. Podstawowym problemem nas - młodych ludzi, jest to, że często odkładamy coś na potem. Uważamy, że mamy czas. Rynek pracy w ostatnich latach jednak bardzo się zmienił i wymaga się od nas więcej. Teraz aktywność zawodowa w czasie nauki (głównie na studiach) to już powszechność. Wygrywają na rynku pracy ci, którzy pomimo trudności starali się zdobywać doświadczenie, jednocześnie wciąż się ucząc. Jednak dla tych, którzy przespali ten okres jednak nie wszystko stracone. Należy stworzyć unikalne CV i list motywacyjny, zobaczyć jak wyglądają nasze profile w mediach społecznościowych, które rekruterzy lubią przeglądać oraz mieć dużo chęci i zapału do pracy. Oraz, a może przede wszystkim, nie poddawać się. Nic co jest warte zachodu nie przychodzi łatwo. :) http://dajjoba.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×