Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też tak się czuje

czy to prestiżowy zawód?

Polecane posty

Gość też tak się czuje

jak myślicie , czy zarządca nieruchomości to prestiżowy zawód? ile mniej wiecej może zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak się czuje
tak pytam, bo poznałam kiedyś 2 czy 3, pracowali w biurze obrotu nieruchomościami, strasznie zarozumiali się wydawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaaa

Dla mnie prestizowe zawody to te z zakresu medycyny. Np. lekarz weterynarii. Same studia sa trudne, a co dopiero praca...Do tego dochodzi duza odpowiedzialnosc za 'pacjentow' i duzo stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena

Czy prestiżowy...? Nie wiem. Jeśli prestiż= odpowiedzialność to może i owszem. Mój zarządca nieruchomości z firmy amitom.pl nie wywyższa się w żaden sposób, chociaż my bardzo cenimy jego prace.

Zarządzanie nieruchomościami to na prawdę wiele spraw do załatwienia, kiedyś mój kuzyn próbował się w to "bawić", ale presja go przerosła. Przecież w razie niepowodzenia, spóźnienia itp. cała złość mieszkańców spada na Ciebie.

Może tego zawodu nie można nazwać prestiżowym, ale na pewno istotnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsh
Dnia 26.12.2018 o 13:51, Gość julaaaaa napisał:

Dla mnie prestizowe zawody to te z zakresu medycyny. Np. lekarz weterynarii. Same studia sa trudne, a co dopiero praca...Do tego dochodzi duza odpowiedzialnosc za 'pacjentow' i duzo stresu.

Chyba jesteś ze wsi i masz pięćdziesiątkę na karku. Lekarze to rzemieślnicy. Potrafią tylko recepty wypisywać albo szyć jak krawcowa. Tyle ze biorą za to obrzydliwie dużo kasy. Byłam na studiach lekarskich i sama zrezygnowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×