Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadwiga33xd

każdy rozwodnik to nieudacznik i ludzki śmieć

Polecane posty

Gość jadwiga33xd

znam kilkunastu, z dwoma byłam. to są ludzkie odpady. nie można na nich polegać. egoiści i buce. nie warto z takimi się zadawać. zdradzają znajomych. nie szanują przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzebiesz w śmieciach
To znaczy że nie tylko grzebiesz w śmieciach ale śmieci grzebią w tobie. Jadźka - ty jesteś królową żulów i panią śmietników. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinakuś
popieram cię Jadzia, rozwiedzeni ludzie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba rozumię
Masz na myśli swoje koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noraaktora
fakt, rozwódki i panny z dziećmi to śmietnik. Szkoda na nie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kolezanke ktora jest z rozwodnikiem jest od niej 8 czy 9 lat starszy! mowila mi ze jest kochany i nosi ja na rekach.. skoro jest z nim szczesliwa to moze nie jest jakims odpadem nie znam przyczyny jego rozwodu * z kolei poznalam osobiscie innego rozwodnika - no ten to smiec, margines spoleczny, menel itd.. takze rozni sa ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest ja osobiście też nie jestem za zbieraniem odpadów wtórnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] """"jadwiga33xd znam kilkunastu, z dwoma byłam. to są ludzkie odpady. nie można na nich polegać. egoiści i buce. nie warto z takimi się zadawać. zdradzają znajomych. nie szanują przyjaciół. """"" No cóż. Można tylko pogratulować samouwielbienia. Ta osoba jeszcze długo będzie szukać przyjaciela. Sama przyjacielem nie będąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takiego za męża kawał starego kurwiarza, rozwodzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to wam napiszę tak:mój 51 letni wdowiec sam nie wiedział czego chciał...41 lat rozwodnik ochlajmorda i bawidamek...a 50-letni kawaler prymitywny bajerant który tylko do majtek chciał się dobrać,nie wiem jak to z tymi chłopami jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty możesz zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cos na rzeczy, bo większość kobiet chce mieć rodzine, spokuj i bezpieczeństwo, by móc wychować dzieci. Potem widzieć , gdy dzieci dorosną, w mężu przyjaciela i oczywiście kochanka. Jeśli się pozbywa małża, to nie bez powodu. Najczęściej powodem są zdrady, hulaszczy tryb życia, pijaństwo, więc ponad połowa byłych żonkosi to bubel genetyczny. Żadna kobieta chce rozwodu, rozwód to ostateczność, tym bardziej, że skazują się świadomie na samotne macierzyństwo, a to trud na lata. Wniosek, więc słuszny jak ktoś wyżej napisał, rozwodnik to odpad i nieudacznik, a wyjątki potwierdzają tą regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaniezona
A co z tymi paniami co mężowie od nich odeszli? One są jak najlepsze , całe małżeństwo były super tylko mąż nieudacznik to odszedł. Hmm ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te żony za dobre były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkap
kochani ja tez jestem po rozwodzie i po 5 latach poznalam tego jedynego ktory jest taki sam jak ja mamy te same mysli w tej samej chwili wierzcie mi ,ze sama nie moglam uwierzyc ,ze tak pasujemy do siebie jak dwie połowki co tworza jedno ,czasem zal ze tak pozno bo jestesmy po 50 i teraz widze jak wglada miłosc i szacunek do siebie Przytocze słowa mojej znajomej ktora mnie dowaliła ,ze rozwodnicy to nic nie warci a ja pytam ja a co Ty warta ,ktora mąż zdradza i traktuje jak szmate popychadło ,robola by on mogl wydac kase na kochanki a syn twoj lata za kochankami i je od twego ojca odgania i wszyscy smieja sie tylko ty slepa nic nie widzisz A ona odpowiedziala wiesz mamy koscielny Wiec pytam jaki morał z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala samobojcow
a sto lat temu wstyd bylo byc panna z dzieckiem :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q KLUCZ KLAN
a w Ameryce Murzynow bija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na oko to 80% rozwodów jest z winy chłopów, nic dziwnego że rozwiedzeni faceci nie nadają się na kolejnych mężów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccc
powiem tak moja zona zlozyla pozew o rozwod ,bo budowalem dom i nie poswiecalem dla niej tego czasu ale dzis chce ten dom bym oddal dziecku a sam poszukal babki z chatka .bo jak poznam inna to ona zagarnie a przeciesz tak nie jest nie mozemy dysponowac swym majatkiem po smierci zostaje zawsze dzieciom a za zycia chce godnie dozyc a nie miec kacik u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poz

Rozwodnik i rozwodnica to takie same śmieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklyxc

Smiec to kochanica zonatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:31, Gość gość napisał:

Jest cos na rzeczy, bo większość kobiet chce mieć rodzine, spokuj i bezpieczeństwo, by móc wychować dzieci. Potem widzieć , gdy dzieci dorosną, w mężu przyjaciela i oczywiście kochanka. Jeśli się pozbywa małża, to nie bez powodu. Najczęściej powodem są zdrady, hulaszczy tryb życia, pijaństwo, więc ponad połowa byłych żonkosi to bubel genetyczny. Żadna kobieta chce rozwodu, rozwód to ostateczność, tym bardziej, że skazują się świadomie na samotne macierzyństwo, a to trud na lata. Wniosek, więc słuszny jak ktoś wyżej napisał, rozwodnik to odpad i nieudacznik, a wyjątki potwierdzają tą regułę.

Pewnie w większości to się potwierdza ale myślę że nie u wszystkich.Tez wzięłam rozwód a przyczyną było uzależnienie alkocholowe, jednak najpierw latami pomagalam mężowi terapię,szpitale,wszywki,tabletki zero alkocholu w domu ja nie wypilam nawet w sylwestra by jego wspierac,niestety przegralismy. Chyba już gorszego dna nie osiągnie, niestety to ten mniejszy odsetek daje radę.A nie jest złym człowiekiem,jednak to nie było życie.Sa mężczyzni mam takiego w rodzinie,mądry rodzinny człowiek rozwiodl się, walczył o widzenia z pasierbem,przegrał.Ponownie się ożenił, utrzymuje ciągłą relację z córką z pierwszego związku i faktycznie dobrze żyją,szanują się z drugą żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 16:19, Gość katarzynkap napisał:

kochani ja tez jestem po rozwodzie i po 5 latach poznalam tego jedynego ktory jest taki sam jak ja mamy te same mysli w tej samej chwili wierzcie mi ,ze sama nie moglam uwierzyc ,ze tak pasujemy do siebie jak dwie połowki co tworza jedno ,czasem zal ze tak pozno bo jestesmy po 50 i teraz widze jak wglada miłosc i szacunek do siebie Przytocze słowa mojej znajomej ktora mnie dowaliła ,ze rozwodnicy to nic nie warci a ja pytam ja a co Ty warta ,ktora mąż zdradza i traktuje jak szmate popychadło ,robola by on mogl wydac kase na kochanki a syn twoj lata za kochankami i je od twego ojca odgania i wszyscy smieja sie tylko ty slepa nic nie widzisz A ona odpowiedziala wiesz mamy koscielny Wiec pytam jaki morał z tego

Morał jest taki że wielu żyje dla pozorów,kościelny,pieniądze a za drzwiami brak zaufania,sledzenie się nawzajem,kłamstwa,ale oficjalnie są dobrym małżeństwem podpartym ślubem lub ostatnim życiem, osobiście znam takie małżeństwa,gdzie nawet dochodzi do przemocy psychicznej i fizycznej jednak wystawiają zdjęcia na facebuka jak wspaniale żyją,gdzie wyjeżdżają, jeśli ktoś nie zna prawdy nabierze się na otoczke.Przykre i niezrozumiałe ale tak jest że czesc ludzi bardziej dba o owa otoczke i kurczowo się jej trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×