Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polinx

JĘDRNE PIERSI! POMOCY!

Polecane posty

Gość Polinx

Nie jestem panią w podeszłym wieku, mamą po karmieniu a nic z tych rzeczy. Jestem młodą, siedemnastoletnią dziewczyną, a mój biust już nie wygląda zbyt rewelacyjnie. Spowodowane to jest oczywiście tym, że jak miałam 11-12 lat w niecałe pół roku z pulpecika rozrosłam się na klepsydrę, a cycki z płaskiej deski prawie do rozmiaru C. Wiem, że wydaję się to być nierealne, ale jednak. Nigdy nie byłam z nich zadowolona, ostatnio już wgl mnie to drażni, czasami nawet płacze jak na nie patrze. Niby tragedii nie ma, normalne piersi z których mogłaby być zadowolona pani mająca 30 lat, ale nie ja. Jak patrze na moje koleżanki, które dumnie noszą dekolty, aż mnie skręca. Nie wiem już co mam robić, z dnia na dzień boli mnie to co raz bardziej. Wykonuje masaże i nosze odpowiednio dobrane staniki a i tak nic to nie daje. Może jakieś ćwiczenia? tylko żeby były skuteczne... zdj z efektami po takich ćw niestety nie mogłam znaleźć, tylko po operacjach plastycznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci
ze mialam ten problem od zawsze, z tego samego powodu... dałam kiedyś zdjęcie na forum to zleciały się stare babska, oczywiscie zeby sie dowartosciowac.. wstydze sie facetów, mam rozmiar e. zaczelam cwiczyc z melanie b (w wyszukiwarce znajdziesz) kupilam serum eveline i kupilam dobry stanik .. zmierz się dokładnie www.atlantic.pl/Brafitting/prawidlowe-mierzenie.html i zakładaj staniki nawet na noc, mysle ze to cos predzej da niz cwiczenia i masaze...szkoda zycia na kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinx
a pomogło Ci to coś? Mój chłopak mówi mi, że i tak jestem dla niego idealna, widział gorsze i że i tak je kocha jak całą mnie. Nie daję po sobie poznac, że aż tak mnie to boli, przy znajomych normalnie chodze bez stanika istaram się tym nie przejmowac, ale jak się kąpie, stoję przed lustrem i jestem sama to nie mogę się powstrzymać od płaczu. To ma być w końcu atrybut kobiecości, a tym czasem są moim przekleństwem i nawet przed jeden dzień życia nie byłam z nich dumna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinx
czy ktoś mógłby coś napisać..... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhzhs
dziewczyno wymyslasz podczas gdy ktoś ma naprawdę problem z piersiami. ma raka bądź będzie miał je usunięte. jakie baby są durne ! naprawdę masz problem kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci
są bardziej ujędrnione i lekko uniesione ale jeszcze dluga droga przede mna... nie zyskam idealnie sterczacych w kilka miesiecy ale mysle ze jeszcze troche i moze beda ladne, w koncu jestesmy mlode to najlepiej juz teraz zaczac dbac bo co po porodzie bedzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinx
żebyś wiedziała, ze mam problem, bo dobrze mi się z tym nie żyje. Kompleksy kompleksami, ale to chyba normalne nie jest, że mam 17 lat, a nie moge na nie patrzeć. Wiem, że są raki, nieudane operacje itp. ale mnie boli to co mnie dotknęło i chciałabym bym to jakoś, bo jak napisała koleżanka co będzie po porodzie, albo nawet po naturalnym upływie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari12
Ćwiczenia mogą ci lekko podnieść piersi i ujędrnić, a nie powiększyć. Ja sama, gdy chciałam mieć większe cycki, to kupiłam sobie taki suplement http://dermalab.pl/7,breast-actives.html i łykałam go przez kilkanaście tygodni. Po jakich paru tygodniach moje piersi zaczęły nabierać kształtów. Dzisiaj piersi mam ładniejsze, powiększone do takiego rozmiaru jak chciałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×