Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo nie wiem 33333

Czy to jest dobra dieta na schudnięcie?

Polecane posty

Gość pytam bo nie wiem 33333

Śniadanie: 8:30 - 250 kcal 2 kromki razowca (60 g) z chudą szynką lub białym serkiem II śniadanie 11:00 - 150 kcal Owoce (np. 2 małe jabłka ok. 250 g) Obiad 14:00 - 300 kcal Kurczak lub ryba na parze/z piekarnika (100g) + surówka (100g)+ warzywa gotowane (100 g) Kolacja 17:00 Płatki fitness z mlekiem 2% 150-200 kcal Do picia min. 2 l wody, dużo zielonej i czerwonej herbaty. Do tego codziennie 60 min. ćwiczeń areobowych. Razem niecałe 1000 kcal, dużo ruchu. Po kolacji już nic nie jem. Czy na takiej diecie schudnę 8 kg i w jakim czasie? Czy do końca czerwa pozbędę się 8 kg? Obecnie ważę 66 kg i mam 169 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta...
1000 kalorii? Tylko sobie rozwalisz metabolizm. Sił na ćwiczenia ci też zabraknie w krótkim czasie. Płatki fitness? Ściema na kółkach. Szkoda zdrowia, ale panny tutaj na pewno ci poradzą, że super plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem 33333
To skoro dieta 1000 kcal jest zła, to jaką mam stosować? Chcę do końca czerwca pozbyć się 8 kg. To 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drink water for beauty
Jeść więcej, nie jeść syfu typu płatki fitness, 8 kg nie sądzę choć to zależy od predyspozycji organizmu, jeśli wcześniej się nie odchudzałaś to może zlecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoooh
Na kolacje jedz chude białko np. serek wiejski albo chudy twaróg z jogurtem i rzodkiewką albo szczypiorem a płatki fitnes? Sprawdż ile to ma kcal., to cukier.Jak ćwiczysz to najlepiej 1500 kcal. ale jak wydaje ci się to b. dużo to 1200 ale nie mniej bo spowolnisz metabolizm i póżniej będziesz tyła nawet na tym co dotychczas nie robiło ci krzywdy. Reszta menu ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoooh
I pomierz się bo jak zacznie ci przybywać mięśni to waga nie będzie spadała na początku chociaż wymiary się zmniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskoala
jak chcesz szybko schudnąć, to tylko zmiana nawyków żywieniowych *(na stałe, a nie tylko na miesiąc) i dużo ruchu. ALE oczywiście są wspomagacze, którymi też możesz sobie pomagać - moja kumpela teraz pije taki napój, z apteki więc bezpieczny, figura no-appetite, co to się rozpuszcza w wodzie, pijesz to z 20 min przed posiłkiem , on ci pęcznieje w żołądku i dzieki temu mniej ci się chce jeść. koleżanka mówi, że działa, więc chyba naprawdę tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem 33333
Hmmm... To może faktycznie dieta 1200 kcal będzie lepsza i rozsądniejsza. Mam zamiar zmienić na zawsze nawyki żywieniowe, bo mój facet jest cukrzykiem. No i mam cel - pozbyć się 8 kg. Czy przy diecie 1200 kcal i codziennych ćwiczeniach - 60 min. aerobów będę chudła 1 kg tygodniowo - bo dla mnie byłoby to najlepsze tempo. Wtdy w 2 miesiące pozbyłabym się "tego" co mi tak bardzo przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoko
myślę, żę tak jeżeli będziesz konsekwentna i koniecznie pij 2l płynów, najlepiej jakby była to głównie woda i herbaty; zielona i czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiksa
I ziolowe oraz owocowe bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
samo jabłko na 2 śniadanie to zły pomysł, powinnaś dodać do tego jakieś białko chociażby serek wiejski. Płatki z mlekiem to najgorsze co może być, mleko powinnaś unikać przede wszystkim na diecie. Nie wiem czy schudniesz na takiej diecie to zależy od organizmu indywidualnie i nie ma na to jakiś reguł że tyle i tyle schudniesz. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×