Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIABAZ

DOTACJE Z URZĘDU PRACY NA WŁASNĄ DZIAŁANOŚĆ

Polecane posty

Gość Brevio
Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej – bezzwrotne 24 000 zł CHCESZ ZAŁOŻYĆ SWOJĄ FIRMĘ? Masz pomysł na swój biznes, a nie posiadasz środków na rozpoczęcie działalności? Nie posiadasz doświadczenia w prowadzeniu firmy, a zależy Ci na jego zdobyciu? Chcesz być niezależny finansowo? Chcesz pracować na własny rachunek, bo możesz poświęcać na pracę tyle czasu ile uda Ci się wygospodarować pomiędzy innymi zajęciami? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco czekamy na Twoją aplikację! Pomożemy Ci rozkręcić Twój własny biznes. Doradzimy, wesprzemy finansowo w założeniu firmy / nawet do 30 tys. złotych, przeszkolimy Cię w bieżącym prowadzeniu działalności. Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby spełniające wszystkie dwa niżej wymienione kryteria: 1. Osoby od 30 roku życia pozostające bez zatrudnienia 2. Osoby, które uczą się, zamieszkują na obszarze jednego z powiatów woj. dolnośląskiego: wrocławskiego, wołowskiego, górowskiego, lwóweckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, złotoryjskiego, legnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, wałbrzyskiego, kamiennogórskiego, strzelińskiego, polkowickiego oraz ząbkowickiego. Zapraszamy tych wszystkich, którzy: Mają własny pomysł na biznes – pomożemy go zrealizować! Chcą być niezależni, ale nie wiedzą co mogliby robić – doradzimy gotowe rozwiązania, pokażemy co możesz robić aby stać się niezależnym przedsiębiorcą. Zgłoś się do nas! Messenger / e-mail: kariera@brevio.pl Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, proszę o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który znajduje się na stronie: www.dotacjanabiznes.com.pl zakładka: o projekcie Rekrutacja. Formularz ten należy wysłać na adres korespondencyjny: EBDF Biuro projektu Dobry start w biznesie Eureka Sp. z o.o. ul. Kościerzyńska 10 51-416 Wrocław Aby przyspieszyć proces, może Pan/Pani wysłać skan formularza na adres e-mail: kariera@brevio.pl (jednak konieczne jest przesłanie formularza Pocztą Polską!) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dotacja to na serio dobra sprawa, ale trzeba sobie przemyśleć co się chce robić. Ja otworzyłam własny salon fryzjerski, ale wiedziałam już jak to działa, bo parę lat pracowałam dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam nad rozkręceniem jakiejś pizzerii albo kawiarni. W sumie mam doświadczenie w tej branży, z tym że jako osoba decyzyjna. Tutaj znalazłam info http://praca-mazowieckie.pl/projekty-dla-starych-i-nowych-przedsiebiorcow-czekaja/ o tych dotacjach, ale mam wątpliwości, bo jednak trochę to wszystko zawiłe. A w jakich sytuacjach, może się zdarzyć ze trzeba zwrócić te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985555
Na chwilę obecną jestem w stanie załatwić dofinansowanie do 30 tysięcy złotych .Osoby zainteresowane proszę o kontakt na : a.podoba@brevio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Otrzymałam dotacje z urzędu na własną działalność - sprzedaż internetową prowadzą ją pół roku Mam propozycję podjęcia dodatkowej pracy . Moje pytanie brzmi czy mogę ów pracę podjąć Jeśli tak to z jaka umową Z góry dziękuje za Odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil2992
Aby otrzymać dotacje potrzebny jest plan, projekt itd. To według tego jesteśmy brani pod uwagę. Należy zrobić to w fajny i oryginalny sposób, ale zgodny z wszystkimi zasadami. Na pewno potrzebna będzie pomoc, więc można zerknąć sobie na tą stronę http://www.dcfconsulting.pl/analiza-i-ocena-projektu-studium-wykonalnosci/ Tam znajdziemy dobre rady dotyczące projektów. Można podjąć współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczaykus
Staraj się - kto wie, może akurat zostanie Ci przyznana? Musisz jednak liczyć się z tym, że zakładając firmę, trzeba zająć się jej księgowością. Na szczęście na rynku nie brak programów, które ją uproszczają. Można je znaleźć w ofercie https://wfirma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha969
Dotacje unijne to bardzo dobre rozwiązanie dla osób które chcą załozyć własną firmę. Warto jest składać wnioski na początku roku-kiedy pieniądze są jeszcze w puli. Natomiast osoby które juz mają firmę i chcą ją trochę rozwinąć mogą skorzystać z róznych sposobów finansowania firmy. Mozna o tym poczytać tutaj: https://faktura.pl/finansowanie-przedsiebiorstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła firma Green Steam i dziś mam swój własny biznes, kasę dostałem z urzędu i wszystko funkcjonuje bez zarzutu. http://www.myjnieparowe.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×