Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oiua123456789876543

Wkurzyłybyście się o to na faceta ???!!! Wizyta u fryzjerki !

Polecane posty

Ja nie mogę. Oszalałabym ze złości! Bezczelny palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
to był pierwszy raz kiedy widziałam wzwód u niego, dlatego jestem w takim szoku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi suty stoją na widok
innych facetów jak idę z moim i mój nie jest zazdrosny, dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
ty poszlas na pociag, a on pewnie wrocil do tej fryzjerki i dzisiaj wieczorem bedzie ja obracal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes
jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielam twoje wzruszenie,
no ale co on mial zrobic, ostentacyjnie uciec jej z fotela? co innego, gdyby to on z nia flirtowal. tym bardziej, ze jej "flirtowanie" moglo byc zyklych zachowaniem jakie ma do roznych facetow. powinna miec na tyle taktu, zeby nie robic tego facetowi, ktory przyszedl z dizewczyna. ale on nie zrobil aktywnie nic zlego. rozumiem, ze to dla ciebie wkurzajace i czujesz sie upokorzona. trudno cos radzic, sama znasz go najlepiej, ale przemysl to, ze on jej nie podrywal. tez mialam sytuacje, ze do mojego faceta wypiwywala mejle jakas dziewczyna, a on jej nie zbyl i nie ochrzanil, bo koniec koncow to nie byly jakies jednoznaczne podrywy, i on nie eagowal na jej przymilanie, tylko merytorycznie cos pisal na temat taki czy inny, jezeli np. ona o cos pytala (znali sie z pracy). ja bylam wkurzona, ale z drugiej strony, to on nic zlego nie zrobil, ani jednym slowem nawet z nia nie zaflirtowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkmefmw
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co miał niby zrobić? Opierdolic panne za nic?! Po prostu była mila i tyle... Idź się lecz autorki bo fiksujes i chora zazdrosc... Baba babie wydlubie oczy normalnie... Masz jakieś urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie wydało ze
durne prowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkdkd
szmaciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie wydało ze
patrzcie wpis wyzej, autorka durna prowokatorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
No Twoj nic nie zrobił ale mój tez z nią flirtował ! Usmiechałs ie głupio i zaczerwnił a nigdy nie widziałam żeby się czerwienił !! Poszłam na pociąg bo co miałam robić kłócić się z nim, nie miałam ochoty z nim zostać na noc. A jak wróci do fryzjerki to niech wraca ! Pewnie prędzej czy pózniej i tak bedzie chciał kontaktu z nią, wystarczy że już o niej myśli :((( 18:40 to podszyw oczywiscie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
i sie wydało ze sam jest durny !!! żadne prowo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddkd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
Sensual...Seduction..., mógł z nią nie FLIRTOWAĆ !!! To mógł zorbić !! Nie chodzi mi o tą fryzjerkę tylko o to że on nic nie zrobił ! W dodatku ona go cholernie podnieciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakki
jak bym sie miala wkurzyc to na panne a nie na chłopa.. co miał biedak zrobic, no co?? A to że mu stanął, no trudno taka jego natura.. Wiesz jak nie miałaś odwagi jej nic powiedzieć to jemu tym bardziej nie powinnas robić wyrzutów.. No ale zaczynając czytac wyobraziłam sobie siebie w takiej sytuacji :D spytałabym fryzjerki jak ma na imie, potem przedstawiłabym siebie i miska, i powiedziała że jak chce to może zrobić mu loda bo ja nie mam nic przeciwko i chetnie popatrze, jednak za te usluge płacić nie bedziemy :D:D :) nastepnie mogła by się albo obrazić i nie odzywac do konca, albo sciagnąć miskowi spodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie sobie kilka cichych dni, przemyśl to, nie rób nic na gorąco, bo potem możesz żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
kiskakki, a co ma fryzjerka do tego ?? Fryjzerka niech sobie flirtuje z kim chce, nie znam jej i ona może robic co chce to mój facet jest ze mną, ja tam z nim przyszłam, ma język w buzi jest dorosły to chyba zdawał sobie sprawe jak to wygląda i jak mi przykro. Nie mam zamiaru swojego faceta traktować jak debila i wymagam od niego żeby w takiej sytuacji zachowywał się inaczej, fryzjerki nie znam co mnie ona obchodzi, może tak zachowuje się w stosunku do kazdego faceta . On był ze mną i powienien jej cos pwiedzieć albo przestać flirtować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do geese see God ??
on z nia przeciez nie flirtowal, a ze sie usmiechal, czy rumienil, to pewnie dlatego, ze sam byz zazenowany. czy ty, gdyby super przystojny fryzjer facet scinal i glaskal ci wlosy, powiedzialabys mu "prosze pana, prosze sie do mnie nie usmiechac i nie kokietowac"? no przeciez wyszlabys przed nim na idiotke, bo on bycie milym i kokietujacym ma wpisane w zawod i sosobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
to chujowe prowo, ale na wszelki wypadek napiszę: oby Cię prędko rzucił, psychopatko:O idź pożalić się tej fryzjerce, wyśmieje Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
fegfgregrerrwq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być tępą kretynką by obrażać się na erekcję która jest bezwarunkowa i nie zależy od woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×