Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin_1989

Jak się zachować?

Polecane posty

Gość Marcin_1989

W tym wypadku to nie jest przyjaźń damsko-męska, ale tak to nazwijmy. Więc moja przyjaciółka Marta ma/miała chłopaka. Ten chłopak to typowy sk... że tak powiem. W ogóle jej nie szanował, czasami jak się wkręcił to tygodniami nie dawał znaku życia, ale cały czas byli ze sobą. Ogólnie to jestem z tą dziewczyną bardzo blisko, zwierzamy się sobie nawzajem itp., od początku jak ją tylko poznałem od razu się w niej zakochałem, ale ona była z tamtym. Wg mnie ona widzi we mnie bardziej przyjaciela niż jakiegoś tam partnera na przyszłość. Nie chciałem jej mówić, że coś do niej czuję, bo bałem się jej reakcji, że mnie od siebie odsunie czy coś. Jakieś 2 tygodnie temu już oficjalnie rozstała się z tamtym gościem. Przedwczoraj prawie w nocy zadzwoniła do mnie, płakała mi przez telefon, w ogóle jej nie rozumiałem, więc poszedłem do niej do mieszkania. Powiedziała mi, że jest w ciąży z tym byłym i płakała cały czas. Siedziałem u niej z 2 godziny i ją pocieszałem, że będzie dobrze, że jej nie zostawię z tym samej i takie tam. No i jak tak siedzieliśmy to Marta się do mnie przytuliła, po chwili mi spojrzała w oczy, przybliżyła się no i tak wyszło, że się zaczęliśmy całować, ale w którymś momencie ona się ode mnie odsunęła, znowu zaczęła płakać i kazała mi, żebym wyszedł, chciałem ją przytulić, znowu zacząłem te gadki, że będzie ok, ale zaczęła jeszcze bardziej płakać, rzuciła mi kurtkę i prosiła, żebym już poszedł, więc wyszedłem. Od tego momentu nie dzwoniła, nie pisała, nie odbiera ode mnie telefonu. Zależy mi na niej, ale nie wiem co teraz zrobić, żeby nie zepsuć tego co jest teraz. Kocham ją, chcę jej pomóc, ale nie wiem jak z nią teraz porozmawiać. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×