Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia252931

Odzież używana z Niemiec

Polecane posty

Gość Gosia252931

Hej. Znacie moze jakies hale w Niemczech gdzie mozna kupic odziez uzywana? Wiem ze w Holandii sa takie hale gdzie sortuja odziez i sprzedaja pozniej w workach. W Polsce tez sie oglaszaja tacy co sprzedaja na kg ale juz nie raz sie przejechalam na takim kupywaniu wiec chcialabym znalezc bezposredniego dostawce na terenie Niemiec aby nie bylo zadnych posrednikow ktorzy wybieraja to co lepsze a te "ochlapy" sprzedaja dalej. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gklbu2
Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z Niemiec z miasta Hamburg. Zbiórki door 2 door. Poszukujemy stałych odbiorców. Istnieje możliwość zakupu prosto z naszego TIR-a.Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtowników i drobnych sklepikarzy. Cena jaka oferujemy to 4 zł/kg. kontakt: komisokulary@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gklbu2
Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z Niemiec z miasta Hamburg. Zbiórki door 2 door. Poszukujemy stałych odbiorców. Istnieje możliwość zakupu prosto z naszego TIR-a.Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtowników i drobnych sklepikarzy. Cena jaka oferujemy to 4 zł/kg. kontakt: komisokulary@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Takze szukam importera odzieży z Niemiec.Ciekawi mnie gdzie można kupic odziez za te 50 centow ?Bardzo chętnie skorzystala bym z takiej oferty.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem przedstawicielem Austriackiej Organizacji Charytatywnej, mam przyjemność zaoferować Państwu oryginalną odzież niesortowaną, pozyskiwaną ze zbiórek "door to door", dzięki czemu nasz towar jest niepowtarzalny. Naszą domeną jest wspaniały towar, dobra jakość, zadowolenie klientów i niskie ceny! W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: (0) 505-508-349. Możliwość przesłania oferty na adres mailowy. Oczywiście istnieje możliwość dowozu towaru do klienta:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania niesort niemiecki w cenie 50 centow za kilo zainteresowanych prosze o kontakt +491629732005 lub +48888272044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilsugaddu1989dtdby
Witam.Takze szukam importera odzieży z Niemiec.Ciekawi mnie gdzie można kupic odziez za te 50 centow ?Bardzo chętnie skorzystala bym z takiej oferty.Pozdrawiam Jasne http://ph0.to/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viaprobalda1984yfxyb
Witam.Takze szukam importera odzieży z Niemiec.Ciekawi mnie gdzie można kupic odziez za te 50 centow ?Bardzo chętnie skorzystala bym z takiej oferty.Pozdrawiam Jasne http://bgurl.co/baXWV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posrednicy? Polskie hurtownie przebierajace towar? To juz przeszlosc! Posiadam bezposredni kontakt do Organizacji Charytatywnej w Austrii, zajmujacej sie zbiorka odziezy uzywanej na terenie Austrii (Tyrol, Vorarlberg), Niemiec (bogaty region Jeziora Bodenskiego), a takze Szwajcarii. 100% pewnosci oryginalnego towaru, ktory zawiera oczywiscie torby, paski, a takze obuwie w sporych ilosciach. Jako pierwszy odbiorca z terenu Polski wejdz w posiadanie takiego towaru, BEZPOSREDNIO OD ORGANIZACJI! Twoj biznes prosperuje, ale chcialbys, aby prosperowal jeszcze lepiej? Planujesz dopiero zaczac przygode z odzieza uzywana? Pomoge Ci w rozkreceniu super dzialajacego sklepu z odzieza uzywana, a takze hurtowni odziezy uzywanej! Posiadam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu zarowno sklepu, jaki i hurtowni. Zapraszam do kontaktu! Tel.: 505-508-349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

nie wiem czy dobrze trafilam ale szukam kogos do wspolpracy potrzebuje duzej ilosci ubran zeby to sprzedawac  jesli dobrze trafilam prosze mi powiedziec jak wyglada wspolpraca z panstwem 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×