Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shin

Fetysz Stóp

Polecane posty

Gość oooonchlopak
jest jakas Pani z warszawy zainteresowana stopkowymi zabawami? pisac bo chcialbym stopki ucalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainterewoany 2013
siemka tez jestem zainteresowany taka zabawa jest jakas chetna z okolic jatrowia, pily, zlotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakaś chętna z okolic Małej Wólki, Psiej Juchy albo Kolonii Psia Jucha w powiecie Kostomłoty, województwo świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety, ale...
poza dziwkami to chętnej na takie coś łatwo nie znajdziemy :( tyle, że dziwka weźmie za to tyle co za normalny sex, więc gdzie tu sens? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Ostatnie dni fajnie, ciepłe i widziałem dwie sexowne kobiety, ok, 25 lat, w japonkach, co za wspaniały widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki07
Poszukuję fetyszystów, którzy kupią ode mnie używane buty, skarpetki, zdjęcia, zdjęcia z owocami i innymi rzeczami, filmiki, filmiki, jak rozgniatam owoce itp. Płatność z góry! TANIOO! Zapraszam również na mój profil na szafa.pl : bucikowe_love oraz na fotka.pl : pachnacestopy Zainteresowanych proszę o maila: nikibut@interia.pl Gwarantuje dyskrecje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę zostać twoim niewolnikiem i spełniać twoje zachcianki A w nagrodę lizać bym twoje stopy malował waha skarpet wkładać je do swoich ust pisz 508333778 lub 20912635 albo jakaś inna chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiaaaaaaaaaaaaaaa
Fetyszystow zainteresowanych uzywana bielizna zapraszam na www kropka noszonemajteczki kropka pinger kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwak_37
Ale mimo wszystko mało jest kobiet, które lubią, gdy im się stopy pieści..Może któraś da się namówić na spotkanie w klimacie fetyszu? I na zabawę wokół swoich stópek... Najlepiej w Wielkopolsce: dziwak_37@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniowóz
Dnia 17 maja 2013 o 00:53, Gość fgh78 napisał:

nabardziej obrzydliwy z fetysz jaki jest

nie słyszałeś/aś pewnie o fetyszy....... kału czy moczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×