Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszty utrzymania 3tys.

3500tys. na utrzymanie 2ki dzieci, a Was ile kosztuje ( rok i 5lat).

Polecane posty

Gość koszty utrzymania 3tys.

Witam. Zastanawia mnie jakie macie koszta z utrzymaniem dzieci w wieku jednego roku oraz 5 lat. Starsze dziecko: - jedzenie 500zł to takie minimum - przedszkole 270zł - zajęcia dodatkowe 140zł - Ubranka 50zł - środki czystości 50zł - wyjazdy z przedszkola 50zł - opłaty podzielone przez mieszkańców 350zł - rozrywka 50zł To są takie minimalne opcje, zaraz napiszecie 500zł na jedzenie dla małego dziecka? - serek niech bedzie za 2zł x 7 dni =14zł - soki 15zł -owoce 20zł - warzywa 20zł - serki do smarowania i td 15zł - mleko 3zł - mięsko 20zł - bułki 10zł Tu już jest 100zł na tydzień a to kropla w morzu:) trzeba doliczyć słodycze, obiady i td:) Młodsze dziecko: -pampersy 120zł - mleko 100zł - chusteczki 35zł - środki czystości 50zł - ubranka 50zł - jedzenie 250zł - zabawki 50zł - opłaty podzielone przez mieszkańców 350zł - opiekunka 1000zł' Koszt utrzymania młodszego dziecka to 2000zł Koszt utrzymania starszego 1460zł Razem 3460zł. A jak jest u Was? I proszę mi nie pisać że to kwoty wyssane z palca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszty utrzymania 3tys.
Chętnie przeczytam jakie wy macie wydatki:) dodam że opłaty podzielone przez mieszkańców to wynajem mieszkania, opiekunkę wliczam tez w dziecko bo w końcu opiekunka dziecka pilnuje :) A jeszcze dodam że leki 50zł. Nie wiem może ja przesadzam, ale takie są wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale mamy dzieci
dokładnie w tym samym wieku 6 tys. dochodu miesięcznie (na rękę) 1500 zł kredytu i jakoś nam starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W całą resztę nie wnikam, ale
dzielenie kosztów najmu równo przez liczbę mieszkańców to bzdura. Tylko część kosztów zależy od tej liczby. Resztę płaciłabyś w tej samej wysokości nawet gdybys była samotna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale mamy dzieci A czy ja coś mówię że niestarcza? Zapytałam o konkretne koszta, a nie czy Wam starcza. W całą resztę nie wnikam, ale gdybym była samotna, miałabym mniejsze mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszty utrzymania 3tys.
Ja nie wie, może ja źle coś liczę:) dlatego Was pytam ile wy wydajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
wynajmujesz mieszkanie ? niania? biednyś boś głupiś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszty utrzymania 3tys.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiiilimandżaro
zajęć dodatkowych chyba nie opłacasz co miesiąc? a poza tym jedzenie 500 zł.... dyskusyjne... im więcej osób w gospodarstwie tym taniej... ugotować dla dwójki czy czwórki to wg mnie prawie to samo. wg najdroższe jest utrzymanie niemowlaka, mleko, pieluchy, osobne jedzenie. Taki kilkulatek je wszystko co rodzice, sika do nocnika. Ja mam 5 i 3 latka w domu i wydajemy o wiele mniej niż jak byli niemowlakami. Przedszkole państwowe (jest swietne) wychodzi na miesięcznie niecałe 500 zł za dwójkę. zajecia dodatkowe do tego trzeba doliczyć ale to raz na semestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0--0
a po co codziennie kupujesz dziecku serek? to jak słodycz, sam cukier, nic w tym dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0--0
a co to jest środki czystości 50 zł... dla niemowlaka?? miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfuje...
przesadzasz autorko z tymi wydatkami Tylko rozpuszczasz dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber33
matko!!! ile ty im niezdrowych i glupich pierdol kupujesz :( masakra Ogarnij sie kobieto bo faktycznie z torbami pojdziesz i zawsze bedziesz narzekac na brak kasy i bidowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvfghjkedfg
lkjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,mm
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blamgam....
Buhahaha 3500 tys nie chce wyobrazac sobie jak Twoje dzieci wygladaja chyba jak slonie! Gotuj obiady to koszt spadnie o polowe. ps. A moze Ty wywiad prowadzisz bo tatusia o alimenty chcesz pozwac i musisz udowodnic ze 3500 tys wydajesz... Pewnie zarabiajac 2000 zl. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjlglghhk
klh;h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blamgam....
Moj syn ma 7 lat, chodzi do szkoly i na zajecia 2 razy w tyg. Wydaje na niego moze 800zl mies. Mysle ze duzo mniej. Ubieram w h&m i zarze. Na litosc ale co mies nie kupuje mu ubran. Je snidania,obiady, kolacje w domu. Chodzi na judo i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfdsf
sadssf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na sto procent alimenciara
Tlukiem to jestes Ty. Alimenciara jebana. Do roboty, nie bedziesz miala czasu tak dzieci pasc. Pewnie sama jestes gruba jak swinia i facet Cie nie chce. Ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też tak się właśnie zastanawiam co to są te środki czystości dla roczniaka - 50zł/mc ?? Moja ma 2 latka i używa mydła w płynie dla dzieci oraz ma pastę do zębów, nic więcej mi nie przychodzi do głowy... no może w sezonie raz kupię krem do opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na sto procent alimenciara
Dziewczyny nie pomagajcie jej to jedna z tych co zycie jej sie nie udalo i faceta chce zgnebic i wyludzic maks kasy dla siebie na fryzjera i pazurki! Won szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfs
3500zł to my z mezem mamy pensji z czego opłącamy kredyt, opłąty paliwo an dojazdy samo na kosztuje 400zł jakie 5 latek ma zajecia dodatkowe w kowcie 140? a moje dziecko no coz przedszkole 180zł od czasu do czasu ubrania, jedzenie- tylko na kolacje bo jada w przedszkolu,a na kolacje przewaznie zje kaszke za 2zł owoce slodycze wiec mysle ze na 4 latk3 nie wydaje wiecej niz 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfs
autorko powiedz mi jak wydajesz na jedzenie 500zł na dizecko ktore jada w przedszkolu 3 posiłki chyba ze po poworcie je 2 obiad i jakies drogie mieso potem podiweczorek drugi i kolacja bo jakos nie moge sobie wyobrazic zeby 5 latek tyle przejadl- moj maz tyle nie zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blamgam
Mnie to te oplaty na mieszkanca rozwalaja.... Powinna przeliczyc na metr uzywanej powierzchni zeby bylo sprawiedliwie. A ze dzieci laza po calym mieszkaniu to ja bym wyliczyla wiecej- moze caly czynsz :) Co za masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszt utrzymania 3tys.
tak sobie tłumacz ropucho:D ja wiem swoje i mam bardzo udane zycie a nie rozwodze się, o żadne alimenty nie chodzi ale odezwala się ta, co ma parę gorszy na dzieciaka od byłego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfs
i jeszce jedno dziecko zajda warzyw za 20zł? mozesz mi pwoeidzec jakie to warzywa zjada to twoje dziecko ? owoce to ejszce rozumie ze tyle kasy bo drogie sa i kiedy ono zje tyle owocow i warzyw jak posiłki zjadla w rpzedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×