Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rochererelka

Czy to są powody do rozwodu?

Polecane posty

Gość Rochererelka

Jesteśmy małżeństwem z trzyletnim stażem, oboje po 36 lat. Razem jesteśmy od 11. Mąż jest bez pracy trzeci rok i nie poszukuje jej zbyt intensywnie. Jego aktywność poza domem ogranicza się do wolontariatu w biurze porad prawnych. Ja mam pracę, ale nie z jakąś rewelacyjną płacą - tyle by bez zapożyczania się utrzymać nas oboje, oglądając każdą złotówkę. Dzieci nie mamy nie tylko z powodów finansowych, ale też z uwagi na fakt, że mąż od kiedy się znamy nie ma wytrysków w trakcie stosunków. Zresztą i tak seksu u nas tyle co na lekarstwo - może 4 razy do roku. Ponadto mąż większość czasu spędza u swoich rodziców. Mieszkamy w innej miejscowości, ale potrafi tam siedzieć i 4 dni z 7. Jego pomoc ogranicza się do napalenia w piecu w zimie albo zawiezienia matki na zakupy. Ja na niego w domu nie mogę liczyć - zepsute sprzęty potrafią miesiącami stać nienaprawione, raz na miesiąc doproszę się, żeby coś w domu posprzątał, czasami pozmywa naczynia i może trzy-cztery razy w miesiącu ugotuje obiad (potrafi przygotować ze trzy smaczne dania). Większość czasu w domu spędza na komputerze, śledząc aukcje albo udzielając się na portalach poświęconych polityce. Nasi rodzice nie mają pełnego obrazu sytuacji, bo przecież nie powiem im o tym, że nie szuka pracy czy nie ma wytrysków. Moi rodzice do niedawna nawet nie zdawali sobie sprawy, jak dużo czasu spędza u swoich rodziców. Tymczasem teściowa marzy o wnukach, a i moja mama życzy nam dziecka - no cóż, nie wiedzą, że to niemożliwe. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Rozwód i nowy związek? Wspólna terapia (na którą on nie chce się zgodzić)? Nie mam już siły i pomysłów. Przez stres podupadam na zdrowiu. Może ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogę w szprychę
niestety,xccxcvcvv ma rację :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedz
kurde to jakis zart?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może xccxcvcvv też nie ma?
Może xccxcvcvv też nie ma wytrysku? To nie jest normalne, po prostu gościu może ukrywać przed tobą wiele tajemnic. Może przeszedł np. operację zmiany płci, też wyrtysku nie będzie miał? Bo każdy normalny facet spermę produkuje, może być bez plemników, ale sperma jest. W tych okolicznościach, jego wada zdrowotna jest podstawą nie tyle do rozwodu, co do unieważnienia małżeństwa, do którego on od początku nie był zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheeeeeeeeeeeeeeeeeeehehe
bo to pewnie jej maz :D pisala ze siedzi non stop na necie!!! ale jajaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co, może
do xccxcvcvv - tobie za to brakuje kultury osobistej, więc nie pouczaj innych autorko ani ten twój mąż sie nie nadaje do przyjemności, ani do obowiązków- uciekaj póki jeszcze w miarę młoda jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xccxcvcvv
ta zgadłyście, jestem jej mężem i nie podoba mi się takie obsmarowywanie mi tyłka na forum, przypadkiem znalazłem ten temat, bo generalnie rzadko zaglądam na kafeterie. żonko pogadamy sobie dzisiaj trochę, jak tylko wrócę od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj gdzie pieprz rośnie. A brak wytrysku u męża może go frustrować. To może jest powód do wspólnej rozmowy? Może frustracja go blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny skorpion
przez dziewięć lat nie widziałas że to patentowy len tylko wzięłas go sobie za męża , czy tak nagle się zmienił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś ten małżonek
podejrzany jest. Dziwne że zdecydowałaś się na małżeństwo. Sądziłaś że papierek i obrączka spowodują mega wytryski? Myślę że możesz starać się o rozwód a jeśli macie ślub kościelny to o unieważnienie małżeństwa. Życie jeszcze przed Tobą więc walcz o swoje. Może na początek kochanka poszukać coby trochę przyjemności z seksu miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rochererelka
Może nie tyle sądziłam, że papierek i obrączka załatwią sprawę i magicznie się odmieni, ale że poczuje się zobligowany tym, że zaczynamy nowy rozdział życia i czas dorosnąć. Co do dysfunkcji w sypialni, lekarz mu powiedział, że to wszystko siedzi w głowie - ale nie zalecił leków czy leczenia, a jedynie częstszy seks. No cóż, nie zastosował się do tych zaleceń, i problem jest dalej. Co do pracy, kiedyś pracował, ale od kiedy pracę stracił to czeka chyba na boską interwencję. Nie jest mi łatwo, ale rady o kochanku można sobie darować. Ślubowałam uczciwość małżeńską, więc albo rozwód i stwierdzenie nieważności i nowy związek, albo naprawa tego co nie działa. Wyszłam za mąż z miłości a nie z konieczności, jednak życie mam jedno, a ja nie mam mentalności kobiety poświęcającej się bez względu na wszystko - chociaż tak to pewnie z boku dla was może wyglądać. Dla was, bo najbliżsi nie mają pełnego obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie rozwiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można się marnować przy kimś takim???? chora jesteś? czy Twój mąż ma jakieś nałogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to z lenistwa nie chce mu się tryskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miękki lakier
A to jest możliwe, że z lenistwa może nie tryskac? To jest jakiś wysiłke do tryskania potrzebny? Myślałam, że powstrzymanie wytrysku wymaga "siły" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×