Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem co zrobię...

Moja babcia ma kotkę i dopiero teraz zrozumiałam że zabijała kociaki :(

Polecane posty

Gość Nie wiem co zrobię...

Jak matka tylko urodziła, wsadzała je w reklamówkę i wrzucała do rzeczki zawiązane. Jak byłam mała to mówiła że idzie je wywietrzyć a ja jej głupia wierzyłam! Teraz mam 16 lat, i znowu jadę do babci w lato. Nie wiem co zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
nigdy nie zrozumiem tego podejścia wieśniaków do zwierzat... bez pardonu je morduja... obrzydliwe i podle to jest! moze przemów jej do rozsadku niech wykastruje kotke. jak tak bedzie ciagle rodzić to dlugo nie pociagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nienawidzę tego
wieśniackiego ścierwa zgłoś to do opieki nad zwierzętami - przyjadą i dopierdolą starej kurwie mandat - do takich wsiurów trafia najczęściej argument kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgfgggffg
moi dziadkowie trzymali kroliki, zabijali je i robili z nich rosol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranczo z Wirty
No i co w tym dziwnego? Kotki do wora a wór do jeziora jak brzmi stare powiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszćenica
ja mam rodzinę na wsi i wiem co robia ze zwierzętami, to jest tabu oni się śmieją z tzw miastowych jak mówia o szanowaniu zwierzat a teraz posłuchajcie to co napisze poniżej jest najprawdziwszą prawdą ...a więc dwóch 12 letnich chłopaków zabiło psa łopatą i jak go zakopywali to jeszcze żył i jeden przywalił mu jeszcze łopatą i ich ojciec się jeszcze tym chwali jakich to ma męskich synów a on kiedyś psa powiesił bo był stary wujek systematycznie chyba już z 40 lat topi kociaki , uzbierało by sie tony obore ma tak prymitywną że widziałam jak dwie kury spacerujące po murku zostały zeżarte przez świnie żywcem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdfjjf
mam nadzieję że twoja babcia będzie smażyć się w piekle, stara suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość membrranka
ale ludzie to debile-nie kastruja i nie sterylizuja psów i kotów-a potem topia młode a w ogole sa watahy bezpnaskich zwierzat co gryza, a nawet zabijaja ludzi -brr-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdfjjf
moszćenica- twoja rodzina też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość membrranka
w miescie jest lepiej ale wies -pod wzgledem traktowania zwierzat ich bezmyslnego rozmnazania i wielodzietnosci bab -to sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
zapierdolila bym takie kurvviska i chuiska tepym nozem!!!! no zesz kurrrrvva mać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
zapierdolila bym takie kurvviska i chuiska tepym nozem!!!!! no zesz kurrrrrvva mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgfgggffg
moj dziadek tez wieszal kroliki i tez sie pastwil nad zwierzami, ale juz nie zyje dawno wiec nie wypada źle mowic o umarlych. w kazdym razie tam rzeczywiscie nie ma szacunku do zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co zrobię...
Dobrze wiecie co, ale ja nie założyłam tego tematu po to abyście obrażały moją babcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszćenica
nie spinaj się autorko, tu na forum zawsze siedzą co napiszą i cie zbluzgają i twoja rodzinę, olej to ja też mam wujków i ciotki na wsi i zwierzęta strasznie maltretuja , w dodtaku są bogaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
a czego ześ sie spodziewala, ze beda to babsko chwalić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdfjjf
ojej, tak, jeźdź do babci i powiedz jaka to wspaniała morderczyni! chciałabyś, żeby Ciebie ktoś do wora wsadził a potem do rzeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdfjjf
MORDERSTWO trzeba tępić do ch.....ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co zrobię...
Uspokójcie się! Poprosiłam o pomoc jak z nią rozmawiac a nie żebyście obrażały mnie i moją rodzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdfjjf
starym wiedźmom nic do rozumu nie powiesz, zostają Ci modlitwy o jej duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
jak masz z nia porozmawiać? to ty powinnać wiedzieć, w końcu to twoja babcia, ty ja znasz. ale napewno nie zostawiaj tego tak! nie pozwól jej na dalsze okrucieństwo! niech wykastruje kota, to znow nie taki wielki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1221312
moja też topiła i nie wiem czy dalej nie topi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co zrobię...
No jakie argumenty. itd. Ja ją rozumiem po trochu - nie ma pieniędzy na wykatrosowanie, to taka kotka dachowiec po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuuuucam studia
zabijanie królików dla żarcia- co innego. mordowanie kotków, co roku po 7 małych bezbronnych kotów- co innego ja bym się do takiej babki już nie odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1221312
a ja kocham zwierzeta i nie wyobrazam sobie ich topic ,ale ona od zawsze miała taki nawyk ... powinno sie sterylizować kotki i kastrowac kocury tyle bylo by mniej takich kotków bezdomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
argument ze nie ma pieniedzy na wykastrowanie mnie rozpierdala... kurvva, to pare zlotych! to sie jej dorzuć! jak mozna brać zwierze i nie potrafić sie o nie odpowiednio zatroszczyć???? obawiam sie ale, ze to tej baby zaden argument nie trafi... wiejska ciemnota sie nadaje jedynie do eksterminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_vannah
nic jej nie mów, po prostu weź kotkę sama, nic jej nie mów, pojedź z nią do weterynarza i wysterylizuj. Pogadaj z rodzicami co chcesz zrobić, dadzą ci kasę, a jeśli ich myślenie jest takie jak babci, to zrób to ze swoich oszczędności. Będziesz mogła być dumna że zrobiłaś dobry uczynek. Mówienie o tym babci nie ma sensu, ona cię wyśmieje, wierz mi, znam takich ludzi! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nboi
powiedz babci że popełnia jeden z największych grzechów, z których nie będzie rozgrzeszona, a więc nie zostanie wpuszczona do niebios- mohery w większości na to się nabierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nboikl
powiedz babci że popełnia jeden z największych grzechów, z których nie będzie rozgrzeszona, a więc nie zostanie wpuszczona do niebios- mohery w większości na to się nabierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×