Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pirimpim

Wielki kłopot z partnerem

Polecane posty

Gość pirimpim

Witajcie Mam ogromny problem w związku. Od trzech lat mam chłopaka, przez pierwszy rok było idealnie później zaczęły się problemy. Zaczął mnie wyzywać i źle traktować myślałam że to jednorazowa akcja bo bardzo się wtedy napił z kolegami. Jednak sytuacja zaczęła się powtarzać systematycznie. Powoli zaczęłam tracić znajomych, koleżanki nie lubią go (podobnie on ma zdanie o nich że to puste idiotki i jak się mogę z nimi zadawać). Doszło do tego że gdy się kłócimy nie mam się nawet do kogo zwrócić żeby porozmawiać. On jest inteligentny i z humorem, dusza towarzystwa uwielbiana przez wszystkich. Jednak nikt nie wie jaki potrafi być podły wyzywa mnie od szmat i innych równie pieszczotliwych słów. Pół roku temu nie wylogował się z portalu internetowego odkryłam że flirtuje z innymi dziewczynami i z jedną prawdopodobnie się spotkał. Nie odzywałam się do niego 3 tygodnie przez ten czas bardzo cierpiałam zawaliłam zajęcia na uczelni byłam nie wyspana ciągle płakałam. Postanowiłam mu wybaczyć i zaproponowałam wizytę u psychologa. Zgodził się od wizyty przez jakiś czas było ok. Jednak sytuacja się znowu powtórzyłam wyzywał mnie powiedział ze jestem zerem nie wytrzymałam uderzyłam go, szarpał mnie i sobie poszedł a ja sama w nocy musiałam wracać do domu. Agresja wzbudziła we mnie agresje i żałuje ze go wtedy uderzyłam. Powiedział ze jestem psychiczna , teraz dręczy mnie wiadomościami. Najlepsze w tym wszystkim jest to że często nawet nie wiem z czego wychodzą te kłótnie. Wiem że pewnie za kilka dni się pogodzimy ponieważ jest tak zawsze. Kocham go i nienawidzę jednocześnie co o tym myślicie wszystkim i co byście zrobiły na moim miejscu? Da się takiego człowieka zmienić czy ślepo się łudzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
idiotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghfgfgfjgfgfjggfgfggffggfgfgf
Po co zakladasz taki temat skoro i tak wnioskuje ze polecisz do niego bo i tak go tak baaaaaardzo kochasz a on to przeciez robi z milosci do ciebie!!!!ja pierdole czy ta tepota jest wrodzona czy co??ja jebie......lec do niego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×