Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Od jakiegoś czasu pracuję na czacie erotycznym. Długo się do tego przekonywałam, bo jestem raczej zamknięta osobą na tego typy tematy, ale postanowiłam spróbować. I okazało się że to jest strzał w 10!! Moje zadanie polega tylko na tym że siedzę przed kamerką i piszę z mężczyznami- najczęściej Niemcami. Nawet nie znam dobrze niemieckiego, mam przygotowane gotowe teksty i pytania które kopiuję i im wysyłam. W OGÓLE SIĘ NIE ROZBIERAM- co mi się podoba najbardziej. przed kamerką siedzę ładnie umalowana z większym dekoltem i to wszystko :) A jeżeli chodzi o zarobki (bo to jest najważniejsze ) to jest różnie- zależy ile czasu poświęcam dziennie na siedzenie przed kamerką. W tej chwili moja średnia to 50 EURO dziennie, a wczoraj zarobiłam 133 EURO od 15 do 2 w nocy. to sprawia że nie chcę już nigdzie indziej pracować. Wypłaty dostaję regularnie i w końcu mogę sobie pozwolić na więcej. Jeżeli któraś z was też chciałaby zarabiać w ten sposób proszę o kontakt: sa.s@op.pl jedyny warunek to ukończone 18 lat :) Chciałabym wam pomóc dziewczyny, bo wiem jak trudno znaleźć pracę. Mi ktoś pomógł i ja chciałabym zrobić to samo. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu- przedstawię wszelkie szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciągaj ...................
tak pomożesz innym a z tego zgarniesz prowizje altruistko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ze żyjemy w kraju gdzie każdy ma każdego za oszusta, dlatego ludzie całe życie klepią biedę. Dałam propozycję. Kto będzie zainteresowany to się odezwie kto nie to nie i już. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×