Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajamama

'chemia' pomiedzy mna a lekarzem prowadzacym

Polecane posty

Gość takajamama

dziewczyny mam tu normalnego nicka ale wstydze sie pisac... otoz od polowy ciazy prowadzil mnie rewelacyjny lekarz... nie dosc ze swietny w swoim fachu (oczywiscie to nie tylko moja opinia...) jest dyskrety delikatny potrafi sluchac i na dodatek nieziemsko przystojny tzn to nie jest tylko moja opinia ale stricte ja wymiekam ja go widze... wczoraj bylam u niego sama na kontrolii to byla moja ostatnia wizyta po ciazy i leczenie zostalo zakonczone... przez cale prowadzenie byla wyczuwalna 'chemia' pomiedzy nami ale oczywiscie zadne z nas nie zrobilo nic w tym kierunku... ale wczoraj po zakonczonym leczeniu i tym samym zakonczeniu relacji - pacjent, na koniec pytam sie go kiedy moge wrocic do cwiczen i joggingu a ten na to 'ze przy Pani figurze ze trzeba. .. i gdybysmy sie pewnie spotkali w innych okolicznosciach baaardzo chetnie bym.sie dolaczyl... pozatym na fb widzialem ze lubi Pani takze wspinaczke gorska - ja rowniez otwietam sezon za tydzien szkoda ze nie mozesz dolaczyc... ' oczywiscie wymiana cielecych spojrzen... ja nogi jak z waty a facet zarumienil sie po czym odsunal jak popazony zdajac sb sprawe z tego co powiedzial... mam meza,jest nad z sb dobrze,kochamy sie... mamy teraz problemy zjego praca ale to nic nie znaczy a tym bardziej nie usprawiedliwia... wiem ze lekarza nie znam od 'codziennej' strony i zauroczylam sie w nim platonicznie widzac tyljo to co poznalam w gabinecie- czyli chodzacy ideal... ale nie moge o Nim przestac myslec:( dzis w nocy przezywalam wszystko jak nastolatka a nie 26letnia zona i matka ehhhh... on ma 32lata i z tego co wyszlo mimochodem ma tylko partnerke zyciowa... glupia jestem wybijcie mi to z glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×