Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będzie dziewczynka na 90%

Jakie imie wybrać -bez oceniana tylko prosze z tych co tu są co byscie wybrały.

Polecane posty

Gość taka sbie jedna mama :)
Magda dla dziewczynki i to zdecydowanie a dla chlopczyka Ignas ewentualnie ten Franek,ale Ignacy bardziej mi lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
Amelia to nazwa choroby. Dzieci rodzą się bez rąk i nóg, więc jako imię raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bida bida
z dziewczęcych: Kaja - znam dwie, jedna tępa jak but i zamknięta w sobie, druga bardzo inteligentna i towarzyska, obie strasznie brzydkie. Amelka - ładne, ale oklepane - bardzo dużo Amelek po serialu Na dobre i na złe i filmie Amelia się porodziło Magda - kojarzy mi się tylko z "Gospodyni Magda kurom kaszę zjadła". Znam kilka dziewczyn o tym imieniu, mają silne charaktery, i często miewają jakieś odjazdy. Potrafią być złośliwe, ale i bardzo przyjazne. z chłopięcych: Kaj - no to wiadomo, bajka o Królowej śniegu plus mąż Katarzyny Figury, który ją tłukł. Kiepskie skojarzenia. Poza tym jest to imię kompletnie nie z polskiej bajki, więc łatwo rodzica podejrzewać o kompleksy. Franek - tak jak z Amelka - może być, ale oklepany, gdzie nie rzucisz kamieniem, to albo Bartuś, albo Franek, albo Staś. Ignacy - oryginalne, ma też wersję w innych językach, godne imię dla dorosłego, Ignaś dla małego. Chyba najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bida bida
aha, w wersji Magdalena lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerbe
i przy każdej amelii będziecie to powtarzać z tą chorobą :o Mnie się podoba Amelia, bo uwielbiam film o takim tytule. Poza tym podoba mi się jeszcze Magda, albo Magdalena :) Z męskich imion Ignacy zdecydowanie. Kaj jest okropne :/ jak dla jakiegoś pedałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie moje zdanie jest
kaja i ignacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcheria00964
Kaja/Franek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wybrala:
Magda, ewentualnie Kaja a z meskich Franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renciak
odpuść se Franka,Stasia i Ignaca dość że stare i nie modne to paskudne i co drugi chłopiec tak teraz ma na imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena i Magda
To są dwa różne imiona.. Tak samo jak Jakub i Kuba (tyle, że Kuba chyba, tak mi się wydaje, jako samodzielne imię funkcjonuje dopiero od niedawna).. Magda zdrobnienie imienia Magdalena. Występuje jednak również jako samodzielne imię. Imię pochodzi z języka hebrajskiego. Magda obchodzi imieniny 25 maja, 22 lipca oraz 10 kwietnia Znane osoby noszące imię Magda: Magda Czapińska polska poetka Magda Leja polska pisarka dziecięca Magda Sakowska sejmowa korespondentka TVN24 Małgorzata Magda Umer Przeradzka (Magda Umer) - wokalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie leczy jak
kaj,kaja ,ignacy dla mnie te imona sa fajne.strasznie podobaja mi sie zydowskie imiona,ale moj maz wogole nie chciał o tym słyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka rudzielec
Madzia i Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedajacaaaa
Amelia Ignacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możeeeee
Maja ? i Dobromir - zdrobniale Dobrek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetichaaa
Magda i kaj najgorsze amelia i ignacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgjifv
Magda? :/ oblesne imie... nie dosc, ze moja oprawczyni z lat nastoletnich miala tak na imie, to kazda kolejna magda ktora poznalam to dwulicowa s... pozdrowienia dla magdy wojkiewicz - teraz podlawska, pamietasz mnie? dostaniesz za swoje zdziro, zycie da ci popalic, pamietaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsaafsfas
kaj?a moze aj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak chcesz???
To jak? Magdę proponujesz czy Magdalenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×