Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paniHania

gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze?

Polecane posty

Gość betrana

Jeśli zdecyduję się na pożyczkę w Wonga (chcę około 1000zł) to jak długo trzeba czekać na pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Betrana, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w banku. Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Na wszelki wypadek sprawdź na naszej stronie www.wonga.pl w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady”, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betrana

A jaki jest faktyczny i całkowity koszt takiej pożyczki u Państwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2019 o 20:08, Gość Betrana napisał:

A jaki jest faktyczny i całkowity koszt takiej pożyczki u Państwa? 

Witam! Betrana, całkowity koszt pierwszej pożyczki w wonga.com to 10 zł. W przypadku kolejnej pożyczki całkowity jej koszt widzisz po zalogowaniu do swojego konta w wonga.com pod suwakami, podczas składania wniosku. Nie mamy żadnych ukrytych opłat. Pożyczkę możesz spłacić wcześniej, wtedy kwota do spłaty zostanie pomniejszona odpowiednio do okresu korzystania z pożyczki – możesz ją sprawdzić w zakładce „Moje Konto” na stronie wonga.com

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×