Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka280913

4 miesiące przed weselem

Polecane posty

Gość olka280913

Mam do was pytanie odnośnie tego co załatwiacie mniej więcej w okresie 4 miesięcy do wesela. Wiem że kązdy ma inne tempo ale czasem jak słucham bądź czytam o przygotowaniach innych do ślubu to mam wrażenie że u nich to w tym czasie już coś się dzieje a ja mam wrażenie że u mnie się nic nie dzieje... :) Do tej pory mamy załatwione: sale zespół dekoratorkę zaklepaną datę w kościele kursy przedmałżeńskie fotografa obrączki suknie ślubną bolerko i buty zaproszenia zamówione - część z nich już rozdana resztę rozdajemy w czerwcu Z grubszych spraw została jeszcze garniak, wódka, zaklepanie kosmetyczni, fryzjera, upominki dla rodziców. Mieisąc przed musimy się jeszcze spotkać z zespołem i kamerzystą i tak na teraz nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Pewnie jeszcze wiele szczegółów potem wyjdzie ale chodzi mi o takie grubsze sprawy? coś pominęłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
Cztery miesiące przed weselem się zaręczałam :) Więc salę, alkohol, listę gości, dj-a, ubrania do ślubu, formalności w urzędzie, zaproszenia, dekoracje itd zamawiałam w tym okresie. Ale brałam ślub w kwietniu, więc było więcej wolnych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warszawianka
Paplitos ja też tak samo jak Ty :) I okazuje się, że można i nie trzeba wcale 2 lat wcześniej rezerwowac sali. Ja mam ślub 6 lipca a zaręczyłam się w marcu :P Trochę jest bieganiny tym bardziej, że narzeczony z zagranicy ale chcieć to móc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Niedawno wyszłam za mąż i stwierdziłam że podzielę się z Wami moim szczęściem. Szukałam tutaj jakiś pogawędek na temat wystroi wesel ale niestety nic nie znalazłam więc postanowiłam sama założyć taki temat. Na wstępie muszę zaznaczyć że naprawdę byłam onieśmielona wystrojem mojego wesela a wszystko zawdzięczam firmie Anna. Powiem wam że jak przeglądałam oferty różnych firm to byłam zawiedziona monotonicznością tematów. Przeważnie tylko dwa czy trzy a reszta to tylko powielanie w różnych kolorach. Aż tu nagle spotykam firmę Anna i byłam zaszokowana podejściem d tematu. Na wstępie usłyszałam że nie mam co się rozglądać za propozycjami wystrojów tylko wszystko zrobimy razem, kreatywnie i od początku. Najpierw jest tak zwany wystrój próbny dostosowany do sali oraz naszych własnych preferencji. Agentki są naprawdę sympatyczne, miłe, otwarte na wszelkie propozycje i umiejące się wbić w czyjś gust ( w końcu są po studiach plastycznych) Powiem wam że pomimo swojej oryginalności nie mają wygórowanych i zajmują się totalnie wszystkim. Od dekoracji samochodu, domu po dekorację kościoła. A z reszta co ja wam będę opowiadać. Same zobaczciewww.anna-dekoracje.pl Ps. Przepraszam że aż tak się rozpisałam, bo w końcu ma to być rozmowa a nie monolog ale za bardzo mnie emocje poniosły.... Mam nadzieję na rozwinięcie dyskusji.... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×