Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Nie robiłem żadnych uogólnień. To co pisałem dotyczyło tylko i wyłącznie cukierka. A tereaz mozesz sobie poszybowac razem z nim w str atosfere najlepiej osiagajac po drodze pierwsza predkośc kosmiczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ds co z naszym spotkaniem na centralnym? wiem, ze masz fantazje, to nawet lepiej bo ja umiem fantazjowac tylko o rznieciu ale dzis jest dzien obcowania z kultura i chcialbym abys mnie kulturalnie wygrzmocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34:) A jednak :)razem polecimy w kosmos ,jasnowidz przewidzial przyszłość:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale meczacy typ x jestes zazdrosny, bo jedynie prawdziwy facet potrafi powalic kobiete i nie chodzi tylko o wielkosc chuja ale tez inteligencje kturej mi nie brakuje a moje gwiazdki to doceniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnac poczekajcie, nie piszcie przez chwile M E L A G O M A N I Ą mam, zapisalem napiszcie jeszcze co to znaczy albo nie wazne, i tak brzmi wyjatkowo xxx wujek google ci powie :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że Mecxacy typ było do Miszcza kozery . Ty jesteś najlepszy przecież to każdy wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek to niewyżyty
erotoman gawedziarz, dużo ryczy , mało mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vievór wybacz jesli sie powtarzam ale czy prosilem cie juz o zdjecie twojego pieknego, powabnego ciala ale bez glowy? wyslij, wierze, ze jestes piekna ja pokaze ci rownierz swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć powiedz mi prosze są godziny w ktorych nie mozesz byc na forum myslę o ustaleniu dyzurow wtedy byloby nas wszedzie pelno moznaby obrabaic wszystkie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ma się wyżyć
jak zapiernicza u Hindusa na czarno i obsługuje budki z cukrową watą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto1212
NIE MA JUZ MEZCZYZN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór tez wierze ześ piekna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Obawiam się, że to musiał być ktoś bardzo podobny do mnie. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ds ja jestem jedne wyjatkowy wstawilem zdjecie kilka tematow dalej rasowy ogier powinnas poznac, ale dla pewnosci wyslij mi zdjecie swojego codownego ciala bez glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór, rozumiem twoje obawy ale jak babcie kocham jestem jedynym wiarygodnym factem na forum poza tym wiem, ze te piekne cialo nie moze sie dluzej marnowac i ktos musi je poazdnie zernac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze ? to niezle ja prawie zawsze, ale czesto nie moge tez za to dluzej siedze czasami o usmej to nie bardzo misie chce A co myslisz gdybysmy kiedys razem jakies suki poruchali Tak mi do glowy od razu strzelilo Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jedno z was jest aktywny, a drugie pasywne, to obejdzie się beze mnie na Centralnym. Ale jpgi do wglądu proszę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl, ze jestem zwyklym burakiem nie bede cie bral pod koldra czy trzasl sie jak paralityk w kutasem w reku pod biurkiem przygotowalem specjalny oltarzyk klade tam zdjecia moich gwiazdek i razem z kolegami oddajemy im nalezyte chonory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×