Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

cukierek29 Trudno teraz odróżnić, kogo lubić, kogo nie. :-P Granatowy taki sobie. Bardziej twarzowy czarny. Męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzięki Wam kafe czuje, że żyje" Wystarczyło napisac, że czuje albo, że żyje bo inaczej to tautologia;) Poza tym chyba właśnie umarło bo zrobił się sine:( Przynajmniej zniknął jeden z głównych powodów wbijających w nieuzasadniona dume co poniektórych nolive-ów scorujących liczbe postów niczym punkty w pacmanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen na niebiesko
Kogo jebnąć z biodra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan zatopionej kafeterii
i d**ala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_M a niebiesko
gdzie jest boska vii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan zatopionej kafeterii
Boska teraz tutaj uwiłaś sobie gniazdko?? a co bedzie z sympatycznym lońdynczykiem u niego na temacie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha kiedys czarni to teraz spierdolin*y :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013-05-23 12:42:28 [zgłoś do usunięcia] miszcz_kozery wynocha "pomarańczowe spie**olinyzly.gif "smiech.gif Niebieski to mój ulubiony kolorusmiech.gif x niezla autotyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosa vii:) To był cytat ze znanego i lubianego kolegi 29:) Poza tym niezly ubaw bedzie jak sie powyciaga te wszystkie wypowiedzi ducha cafe tworzone w "duchu" tolerancji dla odmiennosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuks - zrobili sobie z nas jaja...czy ja mam złożyć dedykację moderacji? mistrzu - czy jest taka opcja, abyś napisał do mnie coś miłego? :) Bo jeśli nie, to mam coś dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest szantaż?:) Nie znam Cie ale ok: Lubię słodycze i gustuje w słowiankach. Może byc na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm:) Skad ja to znam? Do baru to za rekę ale juz spowrotem trzeba będzie targac na plecach:D ­ Pytanie: Czy masz tyle siły?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ss nie to zeby mi przeszkadzalo, ale jezeli pijesz, to moze jakis koncert na cztery rece zagramy i fleta. w najblizszy weekend otre sie o twoj fortepian ponownie partyture bede mial ze sobą, nazwiemy to jak zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×