Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryba 11111111111

Pytanie do mężczyzn ... odp. do wyboru.

Polecane posty

Gość Ryba 11111111111

Co w Twoim związku wkurzałoby Cię najbardziej, Twoja dziewczyna/żona : 1) raz w tyg. idzie na imprezę i tańczy z innymi facetami 2) 2 razy w tyg. ogląda nagich facetów i sama się zabawia 3) raz w tyg. idzie na kawę z kolegą 4) NIC z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba 11111111111
A jeśli zawita tutaj kobieta, to wskażcie ten punkt o który wkurzał się Wasz chłopak/mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4. Choc ta kawa co tydzien troche dziwnie, ale jesli to jakis stary kumpel, to przeciez nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzałyby mnie imprezy raz w tygodniu i kawa z koleżanką (jak to by była ta sama to sorry, ale to się nazywa "randka' nie spotkanie na kawę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek - nie wiem jak Ty, ale ja nie biegam co tydzień pić kawę z jednym znajomym/znajomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto12121
1 i 3 , golych facetow niech sobie oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Moorland: dlatego napisalem, ze to jest dla mnie dziwne, choc sa takie znajomosci, jak to sie mowi - "z piaskownicy", gdzie tam ciezko jest doszukiwac sie czegos wiecej niz tylko po prostu zwyklej znajomosci. Podam przyklad: siostra mojego dobrego kumpla. Spotykamy sie od czasu do czasu gdzies na miescie, ale znamy sie od tylu lat, wlasciwie traktuje ja jak siostre i do glowy by mi nie przyszlo, ze mogloby byc cos wiecej. Co innego jak laska umawia sie z jakims kolesiem i sa to jakies niby randki. Wtedy, to wiadomo, ze by mi przeszkadzalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek - też mam starych znajomych z którymi się czasem spotykam...ale tydzień w tydzień? Własnej siostry tak często nie widuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od aż po
jedynka nie do przyjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od aż po
jedynka nie do przyjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfswfewfew
Biorąc pod uwagę brak jakichkolwiek zasad moralnych u współczesnych kobiet to należy zabronić jej kontaktu z każdym nawet z innymi kobietami, dziećmi czy zwierzętami choć rzeczy użytku codziennego też mogłaby użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba 11111111111
No dobra, ale na weselach przecież też tańczy się z innymi uczestnikami i to normalne. Nie chodzi o taniec z obmacywaniem się i jakimiś wręcz erotycznymi gestami, ale o kulturalny, normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korwa jakies gimgowniane pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byla by moja dziewczyna gdyby byly sytuacje 1 i 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×