Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sliwowica w niemczech

niemcy sa przystojni, niemki brzydkie

Polecane posty

Gość gość
ja, ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
04.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Słowianie sa najpiękniejszymi ludźmi na świecie - nie żadni Niemcy, Szwedzi, Arabowie czy inny s**t. Na kazdym forum zagranicznym Słowianie sa nazywani najładniejszymi ludźmi. Zgadzam się z tym w 100% " X Pysiu, nie Słowianie, tylko Słowianki są najpiękniejsze, Słowiańscy mężczyźni niestety nie wiodą prymu wśród najprzystojniejszych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie Słowianie, tylko Słowianki są najpiękniejsze" No tak, jak sie nigdy poza Europe nie wyjechalo I w ogole sie swiata nie zna to pisze sie jakies glupstwa o Slowiankach czy jak im tam. Wyjedz poza Europe ze swojego zascianka to dopiero zobaczysz piekne kobiety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
05.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość o Slowiankach czy jak im tam." X Ale głąby tu siedzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no siedzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przystojni ...oj bardzo, zadbani , pachnący i kulturalni..niestety polacy rzadko, cuchną..i zero kultury..nie wiedziałam tego dopóki nie zaczełam jeździc do pracy, przeżyłam szok ! istne ciacha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj narzeczony jest Niemcem. Jest cudowny, wspanialy mrau. Nie zamienilabym na polaczka maminsynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt niemcy sa przystojni, z tym ze ja wygladam gorzej jak niemka mimo iz dbam o siebie, no niestety, nie ma szans nadrobic inteligencja.a ja nie krolewna Wanda bynajmniej, Niemiec by pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa super :-D I bardzo otwarci w lozku :P Umieja dziwczynie sprawic przyjemnosc :P Fajni faceci :-D Niemki sa tez bardzo ladne i wysportowane tyle ze nie choodza wystrojone jak choinka na swieta :) Poza praca wola sportowy styl, ktory mi tez pasuje. Dziewczyny ktore na niewygodnych szpilkach czlapia rano po buleczki potrzasajac ulozonymi lokami sa obdarzane wzrokiem pelnym poliowania, rownierz przeze mnie :) Rano mam na sobie jakies trampki, co sie tam dalo wciagnac na tylek, jakas koszule albo t-shirt, wlosy w kucyk i juz :) Zadnemu Niemcowi nie przychodzi na mysl kwestionowanie takiego stroju :) Byliby zdziwienii jakby nagle jakas laska wyskoczyla na obcasie, w rajstopach i w jakiejs obcislej sukience.Polki robia z siebie posmiewisko (podobnie jak Rosjanki, Ukrainki i te inne pieknosci ze wschodu...) bo sie stroja jak jakies clowny na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmowczynia w 100% :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy to smiec jakich malo oblesni i zepsuci nie chcialabym wiedziec co on roooochal przede mna burdelarze zera sierdzace zboki i brzydale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze nieźle mi się od was dostanie za to co napiszę, ale prawda jest taka, że 1) typ urody słowiański : korzystny dla kobiet, niekorzystny dla mężczyzn - delikatne rysy twarzy niestety nie służą urodzie panów (bardzo często mają twarz o kształcie księżyca w pełni) 2) typ urody germański : niekorzystny dla kobiet, korzystny dla mężczyzn - mężczyźni ci mają kanciaste twarze, i przez to postrzegani są jako bardziej męscy i przystojniejsi. Poza tym ciało typu germańskiego jest znacznie wyższe od słowiańskiego, przez co często odnosi się wrażenie, ze np Niemki to babochłopy. Oczywiscie od kazdej reguły bywaja wyjątki :D Mnie osobiscie podobają sie panowie o urodzie germańskiej ;p aha! do ww. typów urody nie wliczam rezydujacych w tamtych krajach ciapatych, Turków czy murzynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, wiekszosc Polek tez ma twarze jak ksiezyc w pelni i pucolowate policzki. Taki typ urody. Dlatego wygladaja ladnie jak sa zrobione, gdy jakos troche pudrem i rozem ta twarz troche wysmukla. Niemki sa ladne naturalnie. Widze duzo naprawde ladnych dziewczyn na ulicach.Polacy ogolnie (bo przeciez sa wyjatki) wygladaja nieatrakcyjnie z natury i nie umieja dbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet nie interesuja (nie mam polskiej klawiatury) mnie mezczyzni a raczej kobiety. Mieszkam w berlinie okolo 20 lat i to co moge powiedziec o niemkach jest niszczace, one poprostu sa brzydkie! Zimne geby bez jakiegos wyrazu, ruszaja sie jak czolg i patrza jak SS-man. Poza tym ubieraj sie fatalnie, bez finezji, bez jakiejs lekkosci, bez smaku, wszystkie na jeden styl, kolory ponure, wogule nie chce sie na nie patrzyc. Odwracam wzrok. Jak widze te mlode dziewczyny tu w berlinie to od razu psuje mi sie humor! A to ze sie moze smieja z slowianek np. to udawadnia tylko ze nie maja poczucia estetycznego. Albo poprostu sa zazdrosne i ukrywaja to pogarda. Wolal bym 50 letnia rosjanke niz 20 letnia niemke! I nie rozumie jak ten narod z takimi kobietami mogl stac sie jeden z najliczniejszych narodow w europie, nie do zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojni jak przystojni, ale Niemcy (szczególnie ci młodzi) dbają o siebie, dobrze się ubierają, mają swój styl i ogólnie, milo się na nich patrzy pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy przystojni? buhahaha, no mieszanki może, ale rodowity niekoniecznie, fakt ubierają się OK, chociaż niektórzy dość zniewieściale jak na mój gust, no ale takie czasy, jakimś małolatom to się na pewno podoba, ah ta dzisiejsza moda, a kobiety, hmm widziałam różne, niby stereotypy o niemkach, że brzydkie są, ale ja widziałam całkiem ładne i te piękne również, reszcie kilogramy tapety na twarzy nie pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu i tam
Niemki są bardzo nieatrakcyjne, młodsze trochę już lepiej wyglądają. Za to Niemcy są generalnie bardzo przystojni, choć zdarzają się "kartofle". Częsty obrazek to ładny Niemiec i brzydka Niemka. Polacy są faktycznie mniej atrakcyjni, zaś Polki ładne (1/3). Wschodnie dziewczyny mają dość silną grupę reprezentatywną konkurującą z Polkami, ale duża większość wygląda bardzo pospolicie (wbrew mitom). Ale i tak w Europie przewodzą Włoszki i Hiszpanki a na świecie kraje Ameryki Łacińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna by wiele na ten temat powiedziec, ale mowiac krotko: Niemki sa ochydne! Nie chodzi tylko o sam wyglad, chodzi raczej o calosc, tz. zachowanie, styl ubierania, itp. Wszystko co czyni kobiete ciekawa i pociagajaca brakuje niemka!! (nie mam polskiej klawiatury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mieszkam ponad 20 lat w Niemczech i sorryyyy ale widze same wstretne nemieckie babska. :-O gdzie wy widzicie te piekne Niemki ? :-O wielkie, szerokie jak czolgi, na glowie krotkie, brudne , nie uczesane wlosy, brudaski, ubieraja sie w byle co, zero makijazu a nie jedna z rana capi i ma jeszcze baboki w oczach bo sie nie umyla i tak na uczelnie idzie albo do pracy. wy chyba zartujecie :-O nie mowiac juz o ich woelkich czaszkach i szerokich, konskich mordach z wilimi zebami i nosami jak kartofel. :-O oczu chyba nie macie.:-O ja jestem kobieta i wygladam na kobiete a jak one sie na mnie krzywo patrza bo w kiecce na ulice wychodze no to smiac mi sie chce. ohydne babochlopy a facet Niemiec ? no coz...wielbi sie w tej swojej niemieckiej burdasce bo taki sam gbur, brudas a do tego zboczeniec. idzcie mi ze szkopami w pizzzdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to największe szmaty Europy. Wystarczy poczytać to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w niemczech i tak jak w pl zdarzaja sie ladne i brzydkie kobiety,tak samo mezczyzni.Niektorzy sa naprawde przystojni np. Juror the voice of kids johannes strate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLKI-PATOLKI! Dokładnie, polki dają czterech liter wszystkim zboczeńcom, wykolejeńcom po to żeby mieć € zamiast złotówek. A później piszą że to normalne że mają "małżeństwa z miejscowymi". W rzeczywistości to prostytucja na papierze w 90% spośród tych "małżeństwa" i "związków" "polek" z Niemcami. Podrywają mnie Polki ale ja za dawanie d cudzoziemcom nie chce ich. Mam obrzydzenie do polek, może wezmę sobie jakąś niemke. Kto powiedział że tylko twarz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki chyba jednak nie mają takiej nadwagi jak Niemki , a Niemcy sa bardzo przystojni , mój mąż też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda , Niemcy są brzydcy , faceci szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×