Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalie23094

Problem z rodzicami.

Polecane posty

Gość Natalie23094

Echh więc zacznę od początku moja matka z ojczymem są za granicą i już planują mi całe wakacje... wtedy do nas przyjedziesz my do ciebie następnie nad jezioro potem do ojca problem w tym ze w tym ich rozkładzie nie mam ani tygodnia dla siebie! a w tym roku kończę 17 lat! a jak się stawiam to się dosłownie wku*wiają i na mnie wrzeszczą... a ja chce choć tydzień czy dwa dla siebie po spotykać się ze znajomymi nie jestem już małym dzieckiem by wciąż z nimi siedzieć ... jak im to spokojnie wytłumaczyć?? bo powoli już nie wytrzymuje tak jest rok w rok ...od wielu lat a ja w końcu mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon okrutny
masz błone ,to jej pilnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkk
a może wystarczy zwyczajnie porozmawiać? Nie krzyczeć, podziękować, że chcą Ci zagospodarować czas w wakacje, ale chciałabyś też mieć czas na znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem jak pomóc a szczerze współczuję. pewnie czułabym sie podobnie na Twoim miejscu. musisz spróbować go jakoś wytłumaczyć że wakacje są dla Ciebie i sama byś chciała je sobie zaplanować. powiedz że część wakacji możesz spędzić z nimi ale chcesz mieć też trochę czasu dla siebie i swoich znajomych. powodzenia! mam nadzieję że zrozumieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×