Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba jestem zniewieściały

Nie kręci mnie zdobywanie kobiet, kręci mnie jak jakaś sama się mną interesuje

Polecane posty

Gość Chyba jestem zniewieściały

Męski facet uwielbia zdobywać, nawet kobiety niebędące nim zainteresowane. Nie przeszkadza mu, że jakaś uważa go za brzydala i początkowo odtrąca. Dla niego liczy się cel i efekt. Potrafi długo walczyć o kobietę, dla której początkowo nie jest atrakcyjny. A ja? Nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, która początkowo ma mnie za brzydala i mnie odtrąca. Nie kręci mnie zdobywanie kobiety i udowadnianie jej czegoś. Lubię jak kobieta mnie pożąda, bo jestem dla niej powierzchownie atrakcyjny i przez to sama się mną interesuje i np. pierwsza inicjuje kontakt dotykowy. Fajnie jak jakaś koleżanka sama wskakuje na kolana albo inicjuje ślimaka na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
No coś w tym jest. Myślę, ze najzdrowsza jest sytuacja taka po środku, kiedy to dwie osoby chcą, tak porówno. Robienie z kobiety trofeum na półkę tez mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferencje sa rozne, czym sie martwisz?;-)] czy np. fakt ze wiekszosc kobiet nie lubi seksu dwa razy dziennie musi oznaczac ze ze mna jest cos nie tak bo uprawiam seks czasami i trzy razy dziennie, hm? oczywiscie ze nie bo nie ma czegos takiego jak norma - jest tylko cos takiego jak mediana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wybaczaj zdrady
nie zniewiescialy, a po prostu wygodnicki i leń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że to wynika po trosze z wygody (nie trzeba samemu wychodzić z inicjatywa i czlowiek sie nie boi zawodu) po trosze ze zmian w mentalności mężczyzn był ostatnio ciekawy artykuł o kryzysie męskości. faceci już sami nie wiedzą jacy mają byc bo ideal faceta został mocno wysrubowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo uprawiam seks czasami i trzy razy dziennie x co na to wibrator? nie protestuje?" xxx hahhah;-) po pierwsze podalam przyklad - nie bierz wszystkiego tak osoboscie;-) ale rozumiem, ze mozesz metafory nie lapac;-) po drugie seks ma to do siebie ze potrzeba do niego co najmniej dwoch osob , natomaist zabawa wibratorem nazywa sie masturbacja ;-) nie muisz dziekowac za uzupelnienie luki w wiedzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka rodzynka
nie zniewieściały - tylko leniwy :P Boshe co za czasy, baby muszą wszystko robić same, nawet za samca Alfa robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz wszystkiego tak osoboscie x zastanowilas sie chociaz przez chwile co oznacza zwrot "brac osobiscie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjdjf
To wy jestescie lenie facet dobrze robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chfieuwg
Wartosciowy facet wie ze to kobieta powinna sie starac o niego a nie odwrotnie. ale kobiety sa leniwe i wola dupkow ktorzy zagaduja do kazdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupy nie urywa
kobiety tak bardzo boją się przejąć inicjatywę, że wszystko powiedzą co w ich mniemaniu może ośmieszyć faceta, a prawda jest okrutna dla kobiet niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery zastanowilas sie chociaz przez chwile co oznacza zwrot "brac osobiscie"? x nie;-) uzywam skrotow myslowych i nie przywiazuje wagi do tego na punkcieczego ty sie caly - najwidoczniej - spinasz;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam skrotow myslowych x w tym przypadku to sie okresla inaczej - po prostu nie myslisz, ale spoko, moze kiedys zaczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]zawsze szczery uzywam skrotow myslowych x w tym przypadku to sie okresla inaczej - po prostu nie myslisz, ale spoko, moze kiedys zaczniesz" xxx a ten jak zwykle ;-) nie ma nic do powiedzenia w temacie to zarywa do mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba jestem zniewieściały
Nie jestem leniwy, po prostu nie chcę walczyć o taką, która ręcznikowemu z Egiptu dała od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×