Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anadiya

Alimenty ile powinien płacić były mąż?

Polecane posty

Gość gość
ao autorki wejdź na stronę kancelarii adwokackiej Grzybkowski Guzek Jackowski http://grzybkowski-guzek.pl/pl/pro-publico-bono/167-koszt-utrzymania-maloletniego-wygodne-arkusze-kalkulacyjne.html Na dole stronki są arkusze utrzymania dziecka. Wejdź na arkusz odpowiedni dla swojego dziecka,obierz go na komputer i wypełnij. Wpisuj ceny po przecinku (chyba :) ) a nie po kropce. Kalkulator sam Tobie obliczy ile wydajesz na dziecko w ciągu miesiąca,roku. Podłącz to do pozwu o alimenty. Postaraj się udowodnić w sądzie zarobki męża. To,że chce ponownie założyć rodzinę nie ma znaczenia dla sądu. Wasze dziecko na świecie już jest i zdrowo myślący człowiek powinien mieć świadomość,że ma już na utrzymaniu jedno dziecko które wymaga finansowania przynajmniej do ukończenia szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpeka
ZZZzniecierpliwiony Jak można płacić za coś czego się nie ma? Jak ty masz dziecko to ty je utrzymuj. A jak utrzymywać nie chcesz to przekaż je drugiemu rodzicowi.I sobie zasądź alimenty. Ty znowu p********z jak połamany!! Co to za pytanie: "Jak można płacić za coś czego się nie ma" Facet-ojciec dziecka nie płaci ZA COŚ!!! On ma płacić NA!!! Ma płacić NA UTRZYMANIE SWOJEGO DZIECKA!!! Ma finansować w jakiejś części koszty utrzymania SWOJEGO DZIECKA KTÓRE NA ŚWIAT SIĘ NIE PROSIŁO!! Tatuś chyba zgwałcony nie był,prawda? Przecież ten tatuś kochał mamusię,stanął z nią na ślubnym kobiercu a owocem tego kochania jest JEGO DZIECKO!! Z JEGO NASIENIA!! To tatusia problem czy będzie miał z dzieckiem kontakt czy nie. On sam zapracuje na relacje ze swoim dzieckiem!! Będzie uczestniczył w jego życiu-będzie odwiedzał,pomagał w lekcjach,zaprowadzał,odprowadzał do szkoły na zajęcia,bezie zabierał do nowej rodziny,na wycieczki,wczasy,święta to będzie miał również uciechę,szczęście podobnie jak mamusia. To chyba nie jest dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia? Nie doradzaj już nikomu. Beatce 04 doradziłeś a ta bidula,głupia,mściwa posłuchała i tym samym wystawiła siebie na dodatkowe koszty,pośmiewisko i gówno uzyskała. Jej mężuś nadal płaci na swoją córkę i będzie płacił aż ta nie skończy studiów. Taki obowiązek tatusiów (matek też). Zakładając nową rodzinę żadne prawo nie zwolni j****i z płacenia na dzieci które już po tym świecie chodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiQÓt
...jeszcze jedna menczennica.....tFuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te baby to pazery i tylko kase by chciały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pazery? nie trzeba było się spuszczać to nie byłoby lamentu tłuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli maz po 15- 20 latch zostawia zone z dziecmi to co poradzicie tej zonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz mu całą wypłatę albo 2/3 bo przecież on nie ma prawa mieć za co żyć i utrzymywać swoją rodzinę. Przecież to Twoje dziecko i jego ma prawa do jedzenia a jego juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzimy tej żonie by pracowała i wystąpiła o rozwód oraz alimenty na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnej kobiecie nawet jak pracuje nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felga
Na pewno rozwód i alimenty to nie jest nic miłego. Ile powinien płacić to zależy od dochodów, które Ty masz i on. Ja miałam gorszy problem,bo mój mąż w ogóle nie płacił alimentów. Musiałam skorzystać z porady www.kancelariaultimatum.pl i jest teraz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata33
Jeśli chodzi o adwokata z dużym doświadczeniem, który specjalizuje się właśnie typowo w sprawach związanych z alimentami, to zdecydowanie polecam tę kancelarię http://www.adwokat-aks.pl/ , Pani adwokat bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego na pewno pomoże CI w Twojej sprawie, nawet, jeśli będzie ona bardzo trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wielu czynników. Najważniejsze - zarobki. Potem Twoje udokumentowane koszty na dziecko. Zresztą najlepiej jak się skonsultujesz z adwokatem. Polecam Ci http://www.adwokat-laskowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam taki problem z byłem mężem. Jak się rozwiedliśmy to zaczął uważać, ze obowiązek utrzymania dziecka ciąży tylko na mnie. A przecież on również jest ojcem! Całe szczęście koleżanka poleciła mi http://adwokatlubin.com/. Natrafiłam na świetnego adwokata, który pomógł mi w walce o alimenty. A ja dzięki temu mogę dbać o swoje dziecko w odpowiedni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zastanowić sie nad dwiema rzeczami: jakie są potrzeby i możliwosci zarobkowe byłego męża. Te dwie rzeczy muszą iść w parze. Wcześniej tego nie rozumiałam, az mnie olśnili w http://doradztwo-liberte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii alimentów to chyba warto się skontaktować z komornikiem, nie? Moja koleżanka współpracowała w tym zakresie z http://www.tarnow-komornik.pl/ , też miała dość spory problem z wywalczeniem alimentów od męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem. Wysokość alimentów nie była adekwatna do tego w jakim luksusie żył mój mąż zakładając sobie w tym czasie nową rodzinę. Postanowiłam walczyć i swoją sprawę powierzyłam kancelarii adwokackiej - http://adwokat-mika.pl/, która po kilku trudach napotkanych ze strony męża wygrała sprawę i jestem mega zadowolona ze zmiany decyzji sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jeszcze zona pobila wszystkich Odeszla sama, przy tym jakies romanse w trakcie małżenstwa, ma nowego gacha zaraz po odejsciu. Mam z nia 2 dzieci z tego jedno zaasoptowalem jej syna z poprzedniego zwiazku, zarzadala 1500 zl. Czuje sie jak ostatnia szmata, nie mam zony, dzieci, i place za nie swoje dziecko, pozdrawiam wredne suki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jeszcze zona pobila wszystkich Odeszla sama, przy tym jakies romanse w trakcie małżenstwa, ma nowego gacha zaraz po odejsciu. Mam z nia 2 dzieci z tego jedno zaasoptowalem jej syna z poprzedniego zwiazku, zarzadala 1500 zl. Czuje sie jak ostatnia szmata, nie mam zony, dzieci, i place za nie swoje dziecko, pozdrawiam wredne suki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z woj. Dolnośląskiego mogę polecić tobie www.adwokatlubin.com może będzie w stanie jakoś tobie pomóc, nam bardzo się przysłużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty są zasądzane indywidualnie. Mi mój były mąż płaci 1 tys miesięcznie na dziecko. Oczywiście chciał mniej ale dzięki pomocy Pani Katarzyny Kamienowskiej z www.adwokat-wroclaw.net.pl udało mi się wywalczyć taką kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronka z reklamami kancelarii adwokackich ... nikt o nie nie pyta ... a tyle linków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredne babska myślą że tylko ojciec ma utrzymywać dziecko one nie muszą. Ile można wydać na dziecko miesięcznie? 1000 zł max, więc ojciec 500 i matką 500, jeśli matka zarządza 1500 alimentów powinna udokumentować wydatki na poziomie 3000 na dziecko, nie ma rachunków alimenty w dół. A nie stara krowa wydaje na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ona ma pokrywac polowe wydatkow skoro poswieca dziecku 100% swojej opieki a tatus 0%??? Tatus ma duzo czasu na zarabienie kasy a ona nie bo musi zajmowac sie dzieckiem! Dlatego on ma placic wiecej - kazdy sad ci to powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie dużo roboty mają mamusie przy nastolatkach. Normalnie zapier/dzielają od rana do nocy we pocie czoła.... Jesteście tak żałosne że aż jesteście śmieszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech tatus wezmie do siebie nastolatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nastolatka hm niech wyliczę -czynsz 450 czyli 225 os -bilet miesięczny 60 -jedzenie po jakieś 15zł dziennie= 450zł -ubranie,buty etc 120zł m/ć - rachunki typu prąd,gaz,Internet powiedzmy 160 na osobę -leki 50zł -szkoła,wycieczka,kieszonkowe,wakacje powiedzmy 200zł. Skromnie wychodzi 1265zł bez jakiś rzeczy nieprzewidzianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc wychodzi 1265/2 (bo dziecko dwoje rodziców ma i każdy ma obowiązek utrzymania dziecka) więc wychodzi ponad 6 stów na rodzica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i tu się durnotko mylisz każdy mądry sąd zapyta ile matka wydaje na dziecko ;) i czy też da 1500 zł na utrzymanie tylko jego. A nie takie pierdu pierdu... Jak Ci dziecko ciąży bo trzeba je przytulić i ubrać ubrania to sorry lepiej byś go oddała. Może odnajdzie go prawdziwą kobietą która je pokocha a nie matka której się nie chce nim zajmować a kasę chce ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×