Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość L/S

Gdzie kupić strój kąpielowy mając większy rozmiar "góry" niż dołu?

Polecane posty

Gość L/S

Witam:-) Bardzo proszę Was o pomoc. Udało mi się zgubić parę kilogramów( 12) , lecz z racji zbliżającego się lata mam problem. Szukam stroju kąpielowego -dól 36 lecz góra to biust 75C! Nie chcę kupować w sieciówkach i "zlewać się z tłumem " na Polskich plażach :-) Pomóżcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka1987
Np. w H&M czy Reserved są teraz stroje kąpielowe gdzie osobno kupujesz 'górę' i osobno 'dół', poza tym stroje H&M mają w tej kolekcji rewelacyjne kroje. Mój faworyt: http://shushu.pl/odziez/stroj-kapielowy-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jakos
no to chyba problem, bo nie przychodzi mi do glowy nic innego oprócz sieciówek. fajne stroje ma firma Feba, ale właśnie to jest minus, że nie mozna dopasowywać rozmiarów oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L/S
W sieciówkach kupuje mnóstwo kobiet, a chyba każda chce się wyróżniać....znalazłam cosik i od wczoraj siedzę przed kompem....Polski producent, fajne wzory pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Jeśli dół nosisz w rozmiarze 36 to nie ma mowy, żeby stanik z obwodem 75 był na Ciebie pasujący, więc pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest wizyta u brafitterki (tu adresy: stanikowamapa.prv.pl/ ) albo wpisanie się do wątku rozmiarowego na forum Lobby Biuściastych. Jak już znajdziesz swój właściwy rozmiar stanika (pewnie coś ok. 65F :) ), to z kupnem kostiumu nie będzie problemu, wszystkie dobre firmy, produkujące bieliznę i stroje kąpielowe w normalnej rozmiarówce (od obwodu 60, miski do K), mają w swojej ofercie bikini/tankini z górą w rozmiarze jak staniki i dołem w rozmiarze konfekcyjnym, oczywiście jedno i drugie wybiera się osobno. Te dobre firmy to np. Comexim, Freya, Panache, Fantasie, Ewa Bien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Jeśli dół nosisz w rozmiarze 36 to nie ma mowy, żeby stanik z obwodem 75 był na Ciebie pasujący, więc pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest wizyta u brafitterki (tu adresy: stanikowamapa.prv.pl/ ) albo wpisanie się do wątku rozmiarowego na forum Lobby Biuściastych. Jak już znajdziesz swój właściwy rozmiar stanika (pewnie coś ok. 65F :) ), to z kupnem kostiumu nie będzie problemu, wszystkie dobre firmy, produkujące bieliznę i stroje kąpielowe w normalnej rozmiarówce (od obwodu 60, miski do K), mają w swojej ofercie bikini/tankini z górą w rozmiarze jak staniki i dołem w rozmiarze konfekcyjnym, oczywiście jedno i drugie wybiera się osobno. Te dobre firmy to np. Comexim, Freya, Panache, Fantasie, Ewa Bien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, memsen, won z tym spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L/S
Hej Dostałam oczopląsu , trochę czasu mi zajęło wybranie modelu ale "ryzyk fizyk" .Zamówiłam strój w necie- w razie "w" można wymienić lub zwrócić. Przy okazji moja Teściowa zamówiła dla siebie- 4XL- taaaa duża kobita o dużym sercu :-) http://ekskluzywna.pl/p/93/34814/kostium-kapielowy-nicole-m-158-jasnofioletowy-64--kostiumy-dwuczesciowe-damskie-stroje-kapielowe-stroje-kapielowe.html Zobaczymy co z tego będzie, niby wymiary w tabelach są dokładne....poczekamy zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny, ale w nim raczej wygodnie nie poplywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L/S
Akurat nie jestem miłośniczką kąpieli---nasz kochany Bałtyk dla mnie za zimny...a obce plaże? jakoś nie przepadam :-) Poczekam za strojem zobaczymy, co przyjdzie...fajnie,że biustonosz można zawiązać na szyji- przynajmniej nic mi nie ucieknie podczas gry w piłkę- bo to lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yy do gry w pilke tez nie wydaje sie za wygodny przy duzym biuscie, moga wyskoczyć bokiem. ale faktycznie - ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heehheee
Jakbyś kupiła porządny i dobrze dobrany kostium jak ktoś wyżej radził to byś mogła na głowie stawać i by nie drgnął, bez żadnych sznurków przez szyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to całe pieprzenie było tylko po to, żeby zareklamować jakiegoś sklepiczynę... można się było domyślić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L/S
gościu, co Ty pieprzysz!!! Widocznie nigdy nie miałeś-miałaś problemów z doborem garderoby....to że na kafe wrzuca się pełno reklamy nie oznacza, że każdy tak robi....no cóż , widocznie nie wierzysz w szczerość intencji....przykre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do sklepu Diores https://diores.pl/332-stroje-kapielowe Mają duży wybór kostiumów kąpielowych, które korygują niedoskonałości sylwetki i pozwalają ukryć dodatkowe kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×