Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna i bez wyjscia

Czy sa tu mamy, ktore dokonaly aborcji?

Polecane posty

Gość filoek ogonek
tak tak, niech gadaja. zrobilam to i juz. nie zaluje decyzji,sa rozne sytuacje w zyciu. kolejne dziecko skomplikowaloby mi zycie. teraz mam wszystko ulozone. nie wyobrazam sobie siedziec z nowu w domu, w pieluchach. moze to i egoistyczne, ale tak postanowilismy. zadne z nas nie wraca do tego,. bylo minelo. nie ejstem aztak pozabwiona uczuc. na stole plakalam i w aucie w drodze powrotnej tez. wiem jedno,ze nie zaluje tej decyzji!!!!!! moze to dla niektorych straszne,ale tak wlasnie czuje. te co sie wypowiadaja, ze praca to nie powod do aborcji,jasne,ciekawe z czego wykarmie to drugie dziecko,jak bede siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filoek ogonek
iioojhghuj daj spokoj. mysle,ze nie warto komentowac. prawda jest taka i ja jestem zywym przykladem tego,ze nie tylko facet,ktory okazuje sie ch jem, rowniez zgadza sie na aborcje swojej partnerki. moja maz to zaden ch j. kochamy sie juz wiele lat. narazie nie zapowiada sie na to,zeby cos mialo sie zmienic. skoro mam wybor, do tego legalny, to zrobilam to. pare chwil przed zabiegiem mialam metlik w glowie,balam sie. wrocilam do domu i juz wiedzialam, ze to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hee he
jak wyzej - idijotki i zacofana polityka komunistyczna nadal dziala- tylko tyle ze odziedziczyly go we KRWI ! -pokomunistyczne pokolenie istot myslacych wylacznie pod dyktando- dyktature ! nie potrafia uzywac MUZGU !!! - ta komuna potrafi zrobic niewiarygodne spustoszenia w mozgu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje 569
Dużo wypowiedzi na temat aborcji jest na daymynews tam kobiety wspierają się i mają dobre porady, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ghyttf
a ty suko ilu narodzonym dzieciom pomogłaś finansowo a nie tylko mieleniem ozora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja dokonalam
niczego bardziej nie zaluje w zyciu jak abocrji, mimo ze nie mam z tego powodu depresji itd. Ale zaluje bardzo, nie rób tego sobie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia senna
ja dokonalam aborcji w Niemczech, operacyjnej, pod narkoza koszt 400 Euro zdecydowalam sie jechac za granice, bo poziom medyczny jest lepszy, stosuje sie szybko i malo inwazyjna metode prozniowa ( w Polsce wciaz wykonuje sie bardziej niebezpieczne skrobanki, na Zachodzie piosenka przeszlosci, ale nasi lekarza nic innego nie umieja), balam sie to robic pokatnie- a tu masz wszystko chirurg, anastezjolog, najnowszy sprzet w przygranicznych klinikach sa juz inofolinie po polsku, tyle Polek usuwa bylam w 7 tyg. Nie chcialam miec dziecka-BO NIE zyje i mam sie swietnie, nie cieszy mnie fakt ze mialam aborcje, ale trudno, takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze...
po pierwsze nie nazywaj kobiet ktore zabily wlasne dzieci 'mamami'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshaka
dlaczego chcesz to zrobić? Wyobraz sobie taką mała 4 letnią dziewczynke ktora patrzy na ciebie wielkimi oczami pelnymi miłości, z twojej krwi i kości, mająca twoje rysy twarzy, czująca podobnie jak ty i mająca podobny charakter do ciebie, twoja corka którą ty stworzylas, jesli myslisz ze jestes gorszą istotą niż suka albo malpa ktora wychowuje swoje dzieci - to idz usuń SWOJE DZIECKO, mam nadzieje ze nie bedziesz tego zalowac bo czasu nie cofniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgs
fiolek mialas meza i niemieckie socjale i to zrobilas?gdyby to byl gwalt, albo jakis pojeb nie ojciec, to nie dziwie sie, ale w twojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i bez wyjscia
chce usunac bo i tak jestem samotna matka, wyjezdzam za granice i dziecko jest przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka24
po pierwsze nie MAMY!!! a po drugie to wyrażenie"dziecko jest przeszkodą" jest zajebiste...Ty tą przeszkodę stworzyłaś a teraz bach nie chce to usunę i jeszcze będę wszem i wobec to ogłaszać-Głupia i dziecinna nawet nie kobieta tylko dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000000
Potrzebuje pomocy nigdzie nie mogę znaleźć nic na ten temat tez mama zamiar usunąć ciaze ale jestem na zwolnieniu do końca lutego bo mam wizytę ... nie mogę od tak wrócić do pracy bez wyjaśnien zaświadczenia ciąża nie wyparowuwuje co robić potrzebuje porady czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz urodzić i oddać do adopcji po co zabijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź sie powies. Ale zanim to zrobisz to urodz to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia dokonala aborcji wyrywali dziecko po kawalku. Cos jej spaprali i musieli wyciac macice i dobrze jej tak za zabicie dziecka powinna byc wieksza kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również dokonałam tego haniebnego czynu to było trochę ponad 6 lat temu i do dziś nie ma dnia abym nie żałowała, w zasadzie już zaraz po aborcji farmakologicznej żałowałam do dziś nie potrafię odzyskać pełni szczęścia, czasami ogarnia mnie z tego powodu czarna rozpacz i płaczę w głos ale czasu nie cofnę jeżeli masz choć trochę sumienia to wiedz że prędzej czy później się ono odezwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dwie kobiety ktore dokonaly aborcji. Zadna z tego powodu nie cierpi. Ta pierwsza pykala sie z mezem i kochaniem nie wiedziala czyje to dziecko i kasy za bardzo tez nie maja to bach pigulka i poronila. Nie cierpi cieszy sie dalej z kolejnym kochankiem i zbiera na spirale. Druga tez wziela pigulke podobno bardzo ja bolalo jak plod z niej wyplywal wychodzil nie wiem jak to nazwac po czym nie mogla dojsc do siebie i po miesiacu od aborcji pyknela sobie kolejne dziecko ktore juz urodzila dzis ma 7 lat to dopiero idiotka. Najlepsze jest to ze jej facet o wszystkim wiedzial zgodzil sie na ta aborcje a potem drugie jej zmajstrowal. Ludzie maja zle z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo
Dnia 22.05.2013 o 17:52, Gość przemysl jeszcze raz napisał:

i wiem co inni mysla o tym ze jestem ... i tak dalej ale nie chcialam zeby moje dziecko nie mialo prawdziwej rodziny i ojca s...**** ktory potraktowal dziecko jako narzedzie, zeby to niby go zatrzymac. nie mam z nim kontaktu, jego rodzina tez sie od niego odsunela bo wszyscy sie dowiedzieli ze to on byl za tym zebym usunela. Pozniej poznalam kogos innego,pokochalam i wyszlam za maz. obecnie jestem w ciazy i wierze w to ze dzieci nie umieraja gdy sie poroni lub dokona aborcji one tylko zmieniaja date swojego przyjscia...

A Ty je tylko rozszarpałaś na kawałki 🙂 faktycznie to ojciec był ten zły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo 2
Dnia 22.05.2013 o 19:06, Gość iioojhg... napisał:

nie wiem dlaczego ale cala ta kafeteria jest przepelniona totalna agresja,ciagle padaja wulgaryzmy i nikt juz kulturalnie nie potrafi swojego zdania wyrazic. przeciez tu chodzi o opinie na dany temat a nie ocene zalozycielki tematu, jesli nie masz nic do powiedzenia jedna z druga w tym temacie to po co wogole zabierasz glos.gdyby ktoras z was mialaby urodzic dziecko mezczyzny ktory bardzo ja skrzywdzil,co myslalabys patrzac na to dziecko? kochalabys je? myslalabys o moj kochany synek szkoda tylko ze twoj ojciec to kawal ch***

Moja droga to trzeba mieć coś w głowie i myśleć a nie iść do łóżka ( z nieodpowiednim facetem ) i to bez zabezpieczenia, same jesteście głupie a potem się usprawiedliwiacie ze przecież on był taki zły a ja taka biedna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×