Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfghjkljhgfgyui

Dziewczyny z USA. Znacie kosmetyki Suave?

Polecane posty

Gość dfghjkljhgfgyui

Wiem, że te kosmetyki są dostępne tylko w USA, ponoć mają przecudowne zapachy. Niestety nie chcą wysyłać ze sklepów internetowych do Polski. :( Na allegro znalazłam tylko kilka aukcji szamponów i odżywek i wzięłam Ocean Breeze, a mam zamiar kupić jeszcze Waterfall Mist. Ponoć są orzeźwiające, świeżutkie i czyste i pachną tak jak powinny pachnieć czyste włosy, kocham takie kosmetyki. :D Lubicie te kosmetyki? Czy naprawdę tak pięknie pachną? Jak znacie te zapachy o których pisałam wyżej to czym one się różnią? Bo są tak samo opisywane. Czytając opinie amerykanie je kochają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dwa dni temu kupilam sobie odzywke do wlosow z Suave. Wzielam ja ze wzgledu na zapach. Naprawde slicznie pachnie, tak jak drozsze i profesjonalne odzywki w salonach fryzjerskich. Wczoraj ja wyprobowalam i wlosy sa miekkie, blyszczace i naprawde switnie pachna do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkljhgfgyui
Dzięki za odpowiedź, a jaki masz zapach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkljhgfgyui
Kurcze, nie widać postów. :( Jaki masz zapach? Wiesz może jak pachnie Ocean Breeze, lub Waterfall Mist? Bo tylko te niestety na allegro znalazłam, ale ja kocham takie świeże zapachy i ciekawa jestem czym się różnią te dwa zapachy, bo są tak samo opisywane i czy faktycznie tak przepięknie pachną. :) :) :) Uwielbiam właśnie takie świeże jak i owocowe zapachy, z owocowych jest jeszcze jabłuszko, też mam w planie kupić,wiesz może jak pachnie? :) I kokos też jest dostępny, ale ja nie lubię żadnych kokosów, wanilii, migdałów i tego typu zapachów. :) Szkoda, że nie ma ich u nas i muszę kupować w ciemno nie znając zapachów a z tego co widzę na stronie to jest tyle fajnych balsamów i odżywek a u nas tylko 3 zapachy szamponów i odżywek co na allegro. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie trzymam te odzywke w dloni i jest napisane: Suave Professionals Damage care For weak or damaged hair Wyglada dokladnie tak http://www.allure.com/images/beauty-products/hair/2010/suave-professionals-damage-care-conditioner-en.jpg A zapach nie jest orzezwiajacy. Jest wlasnie taki typowo z salonu fryzjerskiego, wiesz jak czasem idziesz do fryzjera i ci myje glowe i pieknie pachnie jakims fryzjerskim szamponem i zastanawiasz sie gdzie taki dostac. Taki wlasnie jest ten zapach. Fryzjerski. W sumie ciezko okresli :P Ale fajna jest i za jakis czas rozejrze sie za szamponem i innymi rzeczami z tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
To tania marka dostepna na kazdej stacji benzynowej albo drug store mierna jakosc produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkljhgfgyui
Dziękuję Ci za odpowiedź. :) Nie widziałam ich wcześniej, coś posty nie wchodzą. http://www.suave.com/products/Naturals/Shampoo-Conditioner/Ocean-Breeze-Shampoo-Conditioner.aspx Ja zamówiłam ten, mówimy o innej serii, bo Ty masz Professionals, a mi chodzi o Naturals. :) Ale jak napisałaś, że to taki fryzjerski zapach to też muszę go poszukać, bo uwielbiam to uczucie wychodząc od fryzjera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkljhgfgyui
Up, bo wczoraj coś posty nie wchodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to, że to tania marka to wiem, kosztują mniej niż dolar. :) Ale co z tego, ja tam na co dzień nie potrzebuję jakiś cudów, szampon ma dobrze się pienić i porządnie myć i co najważniejsze pięknie pachnieć, a odżywka nabłyszczyć włosy i sprawić, żeby były miękkie, pachnące i żeby się ładnie rozczesywały. :) Dwa razy w tygodniu nakładam na włosy olejek, zmywam szamponem oczyszczającym (z silikonów itp.) i nakładam mocno nawilżającą maskę i to wystarczy, a na co dzień nie mam za dużych wymagań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purrrrrrrrrrrrrrrrrrru
to najtansze badziewie jakie istnieje w USA ,patrzcie uwaznie na ceny zeby nie przeplacac za cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie- badziewie ale w PL pewnie krocie kosztuje. Ja 2 lata mieszkalam w USA i nigdy tego nie kupilam bo wolalam Redken uzywac (ktory w PL kosztuje 100zl za sam szampon lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mowicie, ze to badziewie jest? Skoro takie tanie w US to raczej nic ciekawego... u mnie drogie, bo importowane. Kupilam tylko te odzywke i chyba na tym poprzestane. Chociaz fakt, odzywka naprawde pieknie pachnie. A wlosy po niej pachna mi do nastepnego mycia. Autorko, widzialam dzisiaj te twoja serie Naturals. Ale tylko odzywki. Szamponow nie bylo. Odzywki byly dwie. Morska bryza i zielone jabluszko. Bryza pachniala tak sobie, nic specjalnego. Zielone jabluszko bylo intensywniejsze, ale tez szalu nie ma. Pamietam jak sporo lat temu zamowilam jakis szampon + odzywke o zapachu zielonego jabłuszka i to bylo albo z Avonu albo Oriflame. Ale raczej to drugie. I to bardzo intensywnie pachnialo. I jeszcze do autorki : Jesli lubisz jak zapach utrzymuje ci sie na wlosach po umyciu to uzyj serii Syoss. Pachna naprawde mocno i dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto, nie kupuj! badziewie. polskie jest lepsze czy garnier ultra douche czy jak tam. 10 latek mieszkam w stanach to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tania marka, moze i ładnie pachnie nie wiem. Ale jak juz o kosmetykach. Dziewczyny z USA szukam czegoś naprawde dobrego. Czego używają fryzjerki ze włosy po wymodelowaniu są takie super? Ja mam siano. Pytałam fryzjerkę to sprzedała mi maskę do włosów i olejek arganiwy bodajże i nic. Wysuszę włosy to wcale nie są takie gładkie i błyszczące. Co można kupić i gdzie? Ciche mieć ślicznej gładkie włosy, nie siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sprobuj  serie Biosilk
Na mnie działa bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuuuurcze, a ja już zamówiłam, właśnie tą bryzę morską. Ale u nas nie takie drogie, szampon 10zł i odżywka też 10 zł, to tak jak szampony w rossmanie mniej więcej. :P A jeżeli to jabłuszko pachnie tak jak to a avonu to masakra, kiedyś zamówiłam i oddałam koleżance, tak mi jakoś strasznie nie podszedł ten zapach, a amerykanie na forach piszą, że to jabłuszko boskie jest, tak samo się zachwycają morską bryzą i mgłą oceanu, dlatego zamówiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usa1111
Tak jak dziewczyny mowia te kosmetyki sa marnej jakosci.Sprawdz skladniki to sie przekonasz ze nie sa warte wiecej niz $1.Mnie te produkty podraznialy.Mysle ze najtansze produkty w Polsce jak np szampon pokrzywowy sa duzo lepszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, nie widziałam jeszcze składu, ale wiecie co. :O Sprzedawca mi mówił, że skład taki super, że to naturalne produkty i że te produkty są hipoalergiczne i nie szkodzą. :O I ten skład taki super naturalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo klamal nic naturalnego w tym nie ma nie za takie $!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj mam już ten szampon i odżywkę iiiiii... zakochałam się w tym. Naprawdę. Szampon gęsty, nie spływa i porządnie się pieni, w końcu, bo zawsze muszę nawalić tego szamponu żeby mi się porządnie spienił a teraz odrobina wystarczyła. Odżywka dobrze nawilża, wszystko ładnie pachnie, kocham to. Włosy są lekkie, dobrze umyte, błyszczące i miękkie. Nie wiem dlaczego tak ich nie lubicie dla mnie są boskie. Jak u Was to są kosmetyki kiepskiej jakości i są dla Was beznadziejne to ja Wam szczerzę zazdroszczę tych kosmetyków, naprawdę mówię to całkiem poważnie. U nas szampony w drogeriach tak odlepiają włosy i są tak ciężkie, że masakra, odżywki pachną czasami jak perfumy ohyda. Szkoda, że u nas nie ma Suave, mam nadzieję, że mi się uda jeszcze to dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
A nie wiesz ze jak sie szampon latwo i mocno pieni to zasluga SLS? I to sls nie jest dobre dla wlosow. Im mniej sls w szamponie tym lepiej dla wlosow. I taki szampon bedzie sie slabo pienil i to jest wlasnie najlepsze dla twojego wlosa! A ta sie podnieca ze szampon sie pieni jak cholera. Nawalili jej chemii a glupia sie cieszy. Booo laaaaadnie paaaachniee i sieee pieeeeniiii :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego? Napisałam, że mi odpowiada i właśnie takiego szamponu szukałam. :) A te oblepiające szampony z drogerii, które się nie chcą pienić na drugim miejscu mają sls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po za tym przeczytaj proszę wyżej, że od szamponu oczekuję tylko, żeby się pienił, ładnie pachniał i dobrze mył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wlasnie musisz szukac szamponów naturalnych bez SLS :o no ale jak chcesz miec zniszczone wlosy twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zniszczonych włosów, rozjaśniam je regularnie od kilku lat, ale dbam a od dbania mam odżywkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie, nie tylko odżywkę. :D Ale szampon ma porządnie, myć i tyle i niech nawet niszczy mi te włosy, mam przecież odżywkę, olejki i maski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po za tym sorry, nie będę Ci się tłumaczyć. Ale patrzę na ten Twój post i ciągle się zastanawiam co Cię skłoniło do nazwania mnie głupią? Bo lubię szampon, którego Ty nie lubisz? Ludzie całe życie używają szamponów z sls i ciągle będą używać i co? I nic. Ale teraz taka moda na czytanie składników, nagle wszystkie takie groźnie i niezdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale szampon ma porządnie, myć i tyle i niech nawet niszczy mi te włosy, mam przecież odżywkę, olejki i maski." Wypowiedz typowej blondyny... bez komentarza :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego mnie zaatakowałaś o taką bzdurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po za tym każdy drogeryjny szampon ma sls i każdy tego używa. Nie chcesz to nie używaj, nie rozumiem Twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×