Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość too-many-fucking-idiots

Zrobie wszytsko by szybko schudnac

Polecane posty

Gość Załamana93śląska
Cześć! Ja mam dziś głodówkę taką na 36 h ;) noc, dzień, noc. Od jutra 3 dni warzywne. We wtorek dodam białko ;) Ja byłam na diecie diamondów i schudłam w zeszłym roku jakieś 12 kg.,, Przy mojej wadze 117 kg to i tak mało.. Ale zawsze coś. Mój niski metabolizm wynikał z niedoczynności tarczycy. Najważniejszym jest by nie łączyć białka z węglowodanami... I nie jeść produktów gotowych i chipsów! Ostatnio kupiłam sobie paczkę chipsów Polskie Ziemniaczki.. Sprawdziłam skład, a tam Glutaminian Sodu pod nazwą E .. Jest to narkotyk! Uzależnia i stymuluje nasz mózg do ciągłego odczuwania głodu.. Nie kupuj nic przetworzonego, a jak już musisz to patrz dokładnie na skład.. Dołączam się do tematu, chociaż ja chcę schudnąć 50 kg.. Postaram się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta owsiana jest faktycznie dobra ale to tylko na jeden gora dwa dni ;) wiem bo zawsze ja robie po imprezach czy swietach ;) Kiedys po 1 dni zkecialo mi 2 kg ;P ale chyba 15 min w wc siedzialam ;) musze przyznac ze zawsze po tym mam ladna cere na drugi dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa jak rybka:)
Ty to sie w glowe walnij...Radze iść do dietetyka... nie sztuka jest schudnac, sztuka jest utracic tkanke tluszczowa a w diecie dostarczac sobie wszaystkich skladnikow odzywczych, dlatego taki proces musi dluzej trwac jesli chodzi Ci o wynik dlugotrwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa jak rybka:)
Ty to sie w glowe walnij...Radze iść do dietetyka... nie sztuka jest schudnac, sztuka jest utracic tkanke tluszczowa a w diecie dostarczac sobie wszaystkich skladnikow odzywczych, dlatego taki proces musi dluzej trwac jesli chodzi Ci o wynik dlugotrwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa jak rybka:)
Ty to sie w glowe walnij...Radze iść do dietetyka... nie sztuka jest schudnac, sztuka jest utracic tkanke tluszczowa a w diecie dostarczac sobie wszaystkich skladnikow odzywczych, dlatego taki proces musi dluzej trwac jesli chodzi Ci o wynik dlugotrwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa jak rybka:)
Ty to sie w glowe walnij...Radze iść do dietetyka... nie sztuka jest schudnac, sztuka jest utracic tkanke tluszczowa a w diecie dostarczac sobie wszaystkich skladnikow odzywczych, dlatego taki proces musi dluzej trwac jesli chodzi Ci o wynik dlugotrwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) dzisiaj zjadlam: 2 x kawa z mlekiem i slodzikiem.. ;) malusienkie jabuszko 3 truskawki krem z marchwi ( mala miseczka ) pomarancz 2 x kanapka z chleba pelnoziarnistego z zoltym serkiem + pomidor 1 x surowa marchewka i to by bylo na dzis ;) glod nawet mi nie dokucza ;) prosze jeszcze o odpowiedz w sprawie witaminek i pielegnacji skory ;) dieta owsiana faktycznie jest dobra i tez ja poleczam na 1-2 dni ;) brzuszek plaski szybko, a cera na drugi dzien super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi balsamami, to jak uwazasz :) ja tez stosuje tylko Nivea, bo w te inne cudenka, to nie wierze...a witaminki, no mysle, ze dobry pomysl :) magnez by sie przydal, lepiej czlowiek sie czuje na diecie:) A ty jak tam samopoczucie po tym dniu owocowo-warzywnym? Ja sie przymierzam, zeby tez troche sie oczyscic, choc jestem w srodku diety i nie wiem czy to dobry pomysl... Poradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwegwe
Nie bój się brać termogeników, spróbuj tej figura extraslim bo to jest naturalne wiec zadne ryzyko sie nie wiąże z ich braniem, a naprawde efekty są lepsze. Poprostu tłuszczyk sie szybciej spala, więc efekty sa bardziej zadowalające. Libie je brac bo poce sie jak szalona na treningach zawsze i czuje sie z tym super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam tabletki xiyouji są rewelacyjne już mam 12,5 kg mniej od początku roku oczywiście z przerwami w braniu :) Jeśli ktoś jest zainteresowany pisać aurelina@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia2014
Z autopsji polecam bardzo dobre Zioła Tybetańskie, efekt schudnięcia 12-15 kg 100 % pewny. Dodatkowo bardzo wzmacniają się włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś sama byłam otyła i po 4 latach udało mi się schudnąć metodą która jest opisana na tym blogu:

dietalux.wordpress.com

Moim skromnym zdaniem warto tam zajrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×