Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CoMiDolega?

Co mi dolega? Moje objawy to...

Polecane posty

Gość CoMiDolega?

Hej :) Mam nadzieję, że na forum znajdą się osoby które zmagały się z podobnym problemem lub mają wykształcenie medyczne, od dawna mam dziwne objawy że z moim zdrowiem coś dzieję się nie tak, a mianowicie mam bardzo często, kilka razy dziennie przyspieszone bicie serca, tak jakbym wczesniej biegała, np przy takich sytuacjach jak wstanie z krzesła, ciągle praktycznie czuje się zmęczona, przez co ciężko oddycham, ciągle praktycznie nabieram powietrza i wzdycham, szczegolnbie kiedy dotyczy mnie jakis stres, czuje czasem tez ucisk w klatce piersiowej, co to moze byc, kiedys te serce mi wysiądzie bo ciągle wali na szybkich obrotach, jak po jakims wielkim wysilku kiedy ja tym czasem np ogladam tv...? To chore, co o tym myślicie?????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że to niedobory magnezu, spróbuj kupic i zazywać albo nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmuscch
Tez to miałam.Idź do lekarza.Nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami-016
hej, ja tak miałam przy nadczynności tarczycy ale to może być wiele innych chorób. Natomiast gdyby to miała być tarczyca, to: schudłaś ostatnio, jest Ci gorąco, masz większy apetyt a nie tyjesz, masz spocone ręce? To kilka z wielu objawów nadczynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameralna
Polecam sprawdzoną panią psycholog Barbarę Michno-Wiecheć. Naprawdę warto. Na Kobiecym Poradniku można znaleźć próbkę jej wypowiedzi,a na stronie jej gabinetu znajdują się szczegóły dotyczące nerwicy i depresji. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×