Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skąd wziąć pudełka do przeprowadzki?

Polecane posty

Gość aurie
Zatrudnij dobrą firmę, a nie będziesz musieć się przejmować kartonami. Wiem, że Japa&Co zapewnia kartony i opakowania wszystkich kształtów i gabarytów. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienio42
na Śląsku liderem w kartonach jest http://www.waps-kart.pl . Ja zawsze tam kupuję i mnie jeszcze nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u producenta? Nie wiem jak dużo tobie potrzeba, ale ja brałam na firmę od www.crosspack.pl i wszystko idealnie udało mi się popakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viewa
Jak zatrudnisz dobrą firmę zajmującą się przeprowadzkami, to oni załatwią Ci kartony. Wiem, że Japa&Co tak robi. Mają dobre ceny, a załatwią Ci przeprowadzkę kompleksowo, także nie będziesz musiała się niczym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza pudelkami zadbaj rowniez folie pecherzykowa - ostroznosci nigdy malo. http://dx-tape.pl/ posiadaja super oferte, skorzystaj z niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście ostatnio korzystałam z wynajmu pojemników plastikowych.Potrzebowałam czegoś solidnego na cięższe rzeczy. Wynajmem pojemników zajmuje się firma Polkrate. Jeden pojemnik wyszedł taniej niż karton. Fajna sprawa na przeprowadzkę. Przywożą je do domu,pózniej zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattinas
Odezwij się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ A będziesz miała zapewnione kartony o jakich tylko sobie zamarzysz ;) A z tą firmą można się dogadać, także za nieduże pieniądze przewiozą Ci te wszystkie kartony do nowego miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jakościowo kartony produkuje firma www.wok-kartony.pl Sama zamawiałam kartony od nich gdy musiałam się przeprowadzić na drugi koniec Polski. Mają bardzo szeroką ofertę, jeżeli chodzi o opakowania tekturowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinace
Dobra firma przeprowadzkowa w swojej ofercie powinna posiadać pudła i kartony. Ja osobiście korzystałam z usług Japa & Co i nawet na wielkogabarytowe rzeczy miałam zapewnione kartony. Poczynając od szafy kończąc na małych bzdetach. Cena wcale nie była wygórowana, a spokój, że nie muszę się uganiać za kartonami to naprawdę mega komfort. http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernardynex

Tak jak mój poprzednik polecam sprawdzoną przeze mnie  firmę a mianowicie Japa & Co. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ceny bardzo dogodne a i odległość przeprowadzki nie ma znaczenia. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina234

ja przeprowadzałam się z firmą Wiki transport prywatny która zapewniła kartony i wszystko to co potrzebne do przeprowadzki wiec nie musialam sie niczym zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Ja przeprowadzałam się z chłopakami z firmy Japa & Co. Jestem bardzo mile zaskoczona pracowitością i doradztwem Panów. Niczym nie musiałam się przejmować. Przede wszystkim problem kartonów odpadł na samym początku. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Dziękuję i jeszcze raz dziękuje firmie Japa & Co za super szybką profesjonalną przeprowadzkę, Kartony mieli swoje samochód dostosowany do przewiezienia w bezpiecznej formie mojego fortepianu co jest nie lada wyczynem :)  Serdecznie polecam chłopaków. Porządna i rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Bardzo ale to bardzo serdeczne podziękowania dla firmy Japa & Co. Jestem świeżo po przeprowadzce. Dostępność kartonów oraz szeroki wachlarz usług jakie chłopaki świadczą to nr 1. Profesjonalnie i szybko. A komu nie zależy na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelinka

Kto jak kto ale Japa & Co to najlepszy wybór pod słońcem. Przede wszystkim na wstępie odpada problem poszukiwania kartonów i pudeł. Wszystko posiadają swoje i nie trzeba latać i szukać.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

ja zamawiałam na ekartony, mają tak kartony, folie, taśmy, no generalnie wszystko co trzeba żeby się spakować przy przeprowadzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna

Japa & Co dziękuje chłopaki za szybka i fachową pomoc w przeprowadzce. Kartony od nich są naprawdę bardzo dobrej jakości do dziś  przenoszę jak potrzeba w ich kartonach rzeczy :) służą już ładnych parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

również polecam ekartony, mają fajne zestawy przeprowadzkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Firma Japa & Co zapewnia w swojej ofercie pudła i kartony co jest dużym udogodnieniem. Nawet zapakujecie pianino czy fortepian :)  http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/japa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżela

ja podczas przeprowadzki kupiłam wszystkie kartony i inne potrzebne materiały do pakowania w less mess storage. wynajęłam u nich mały magazyn i przy okazji właśnie zrobiłam zakupy. mają też swój sklep internetowy, ekartony.pl już wspomniane tutaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioleczkaaa

  http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/japa.html  sami zobaczcie wszystko co potrzebne w jednym miejscu . Od kartonów po samochody na poradach kończą. Japa & Co to super wybór. Ja korzystałam i serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro

Najlepiej kupować wszystko w jednym miejscu w Less Mess Storage kupiłem super kartony i wynająłem magazyn dzięki temu, że każdy nie jest z innej parafii łatwo było wszystko poukładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotuniek

Jak skąd? Od firmy przeprowadzkowej :) Polecam JAPA & CO. Najpotrzebniejsze rzeczy załatwisz od razu. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/oferta Polecam zaznajomić się z ich szeroka ofertą. Nie są drodzy i profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka
Dnia 19.09.2019 o 16:16, Gość Jaro napisał:

Najlepiej kupować wszystko w jednym miejscu w Less Mess Storage kupiłem super kartony i wynająłem magazyn dzięki temu, że każdy nie jest z innej parafii łatwo było wszystko poukładać

dokładnie tak, jestem tego samego zdania. wynajęłam sobie pomieszczenie na czas remontu właśnie i na miejscu kupiłam kartony, folie i inne rzeczy do pakowania i od razu wszystko spakowałam. super że można wszystko w jednym miejscu załatwić i nie trzeba biegać szukać gdzie to kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

ekartony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Polecam zaznajomić się z  szeroka ofertą firmy Japa & Co .https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/oferta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wend

prawda, jak bierzesz firmę do przeprowadzki to oni powinni ci wszystko zapewnić i zabezpieczyć rzeczy. u mnie tak było z wiki transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

ja zamawiałam na ekartony.pl cały zestaw przeprowadzkowy, było tam chyba 20 kartonów, taśma, folia pęcherzykowa i jeszcze coś, ale już dokładnie nie pamiętam. w każdym razie wszystko co się może przydać podczas pakowania. a kartony solidne, wytrzymały transport i dalej z nich korzystam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają to być kartony do przeprowadzki, to odezwij się do firmy Japa&Co, oni Ci kartony zapewnią, taśmy pakowe i inne folie. Kompletnie niczego nie będziesz musiała szukać i kupować oddzielnie. Jednak takie kompleksowe działa są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×