Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierek29

Drodzy użytkownicy portalu kafeteria.pl-forum Erotyczne.!!!

Polecane posty

jasne że, odprawiam jeszcze. Nd, myślisz, że ja tak o sobie myślę? Ironizowałam. Czy Ty nd jesteś księdzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem. Myślę, Jasne, że to dobry pomysł wypisywać parametry zapytań, szczególnie na końcu topików, które ktoś chce przeczytać. Zresztą nie znam się na tym. Idę sobie brnąć w nieświadomość istnienia tego topiku. „Kurde, znowu nic nie widać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34🖐️ dark side 🖐️ Witam serdecznie o pięknym ,slonecznym poranku :) Ależ to życie jest cudne ,nawet z cholernym bólem głowy i trzsacymi się rekami . Pamietajcie że dziś dzień matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek:)🖐️ Landrynkowa, pojęcia nie mam, czy jesteś uzależniona, czy dopiero będziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowy Typ Nie wiem o czym mówisz do mnie ? Jeśli wyrzadzilem mu jakąś przykrość to publicznie przepraszam . Zawsze pomagam srarszym ludziom przechodzić przez ulicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierku jak masz jakieś anse do mnie wal prosto z mostu tutaj a nie gegaj niepotrzebnie.Nic Ci to nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu dzień dobry ! Nigdy nie rozmawialismy wcześniej więc nie bardzo rozumiem o co masz do mnie żal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie widac xxxxxx MODERACJA w ch.uja wali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko widać tylko może mnie wykupiles dekodera i karty z hasłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac jak sie cyfry pozmienia Xxxxx to ma byc ulatwienie???? xxx ch.ujowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt to nowe kafe jest jak na razie poniżej oczekiwań. C**jnia ! Powinni obciąć bonusy do zera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błąd 404 Podana strona nie istnieje Wywołana przez Ciebie strona nie istnieje w serwisie kafeteria.pl. Sprawdź adres wpisany w pasku przeglądarki internetowej lub skorzystaj z linku znajdującego się poniżej. ▶ Powrót do strony głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wkurza nieosobiście. Dobrze, że nie ma przymusu siedzenia tutaj. Pełna demokracja, można ale nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno im większy poziom frustracji tym ton bardziej sarkastyczny.;) Ja bym raczej powiedziała, że to nudy:P Cukierku, gdzie oglądałeś wczorajszy mecz, że nie uszło Ci to na trzeźwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij 480 na temacie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek gość
Jestem uzalezniony :( Od cafe :( Jak z tego wyjsc :( Z uzaleznienia :( NIe z cafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poszukać "klina" w postaci innego forum, tudzież masturbacji, narkotyków, nadużywać alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×