Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arti19810

Szukam kochanki,przyjaciolki

Polecane posty

Witam jak w tytule,poszukuje przyjaciolki kochanki ktora tak jak ja czuje sie samotna w zwiazku,szuka odskoczni od zycia codziennego,chce przezyc przygode.Artur 31l z kujaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim przedziale wiekowym powinna być owa kochanka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie boisz się, że ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej? Niby oczywiste jest że ty masz swoją rodzinę ja swoją, spotykamy się tylko po to żeby miło spedzić czas teoretycznie żadnych uczuć prócz porzadania, ale życie różne scenariusze pisze :) chyba za dużo się o tym dziś naczytałam, przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz zycie pisze rozne scenariusze i moze byc tak ze to kochanka stanie sie blizsza osoba,moze ta wlasciwa,czesto czlowiek ktory decyduje sie na zwiazek malzenski stoi pod wielka presja i najczesciej jej ulega, a po kilku kilkunastu latach zaczyna zalowac tego, ze jest w tym zwiazku ze to nie to ,tak jest i w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego też ja mam opory przed ślubem i Narazie jestem tylko narzeczona :) jestem jeszcze za młoda na podejmowanie tak ważnych decyzji.. Mieszkamy razem, ale nigdy nie wiadomo co bedzie za kilka lat... Moze bede zalowala ze tak późno zdecyduje se na slub i Dziecko a Może bede dziękować bogu ze ne musiałam wloczyc se po sądach... Ale kazdy inaczej postrzega zycie i kazdy zyje na swoj sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba żyć chwilą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz absolutna racje,jesli decydujemy sie szybko na zwiazek formalny to moze nas spotkac wiele nie milych chwil i w pozniejszym czasie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×