Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kar mara kar

TABLETKI YASMIN, ENDOMETRIUM, CIAZA, OWULACJA

Polecane posty

Gość kar mara kar

Witam Biorę tabletki Yasmin - 2 opakowanie. Dziś jest 20 tabletka z drugiego opakowania. Bylam dzis na USG i opis mam następujący: Endometrium: 6,7mm. Jajniki o prawidłowej budowie: na lewym pęcherzyki do 7mm, na prawym do 6mm. Zatoka Douglasa: wolna. Moje pytanie jest następujące: 1. czy tabletki działają prawidłowo i czy nie doszło do owulacji. Wczoraj kochałam się z partnerem (19 tabletka, poprzednie stosunki były zabezpieczone dodatkowo prezerwatywa). Czy przy tym dzisiejszym obrazie USG ze wczorajszego współżycia jest możliwa ciąża 2. i moje drugie pytanie czy środek bakteriobójczy Nolicin obniża działanie tabletek Yasmin. Proszę o interpretacje opisu USG czy tabletki działają prawidłowo i nie mam się o co martwic. Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego się martwisz o ciąże skoro bierzesz tabletki antykoncepcyjne? a jeśli chodzi o USG u gina no napewno na USG nic by jeszcze nie było widac dopiero 6-7 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar mara kar
Tak ale bardziej mi chodzi o ten stosunek wczoraj. Czy z tego obrazu USG z dzisiaj może cos być? Poprzednie stosunki dodatkowo były zabezpieczone prezerwatywą. Nie wiem dlaczego właściwie się martwię do końca nie ufam tym tabletką jakoś. Wiem ze to trochę idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży na pewno nie jesteś, powiem Ci ze ja ostatnio miałam troche podobny problem tylko ja używam plastrów evra i przez nie uwage kochałam się z mężem bez dodatkowego zabezpieczenia biorąc antybiotyki które obniżają skuteczność antykoncepcji ale naszczęście nie zaszłam w ciąże więc ty tym bardziej nie masz się co martwic taki środek bakteriobójczy nie obniża skutecznośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży na pewno nie jesteś, powiem Ci ze ja ostatnio miałam troche podobny problem tylko ja używam plastrów evra i przez nie uwage kochałam się z mężem bez dodatkowego zabezpieczenia biorąc antybiotyki które obniżają skuteczność antykoncepcji ale naszczęście nie zaszłam w ciąże więc ty tym bardziej nie masz się co martwic taki środek bakteriobójczy nie obniża skutecznośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar mar kar
no właśnie mam nadzieje ze wszystko działa jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×