Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Megi.

Może już ten temat był, ale bardzo się niepokoję, że może jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość Megi.

Witam, uprawiałam seks z moim partnerem 22 i 23 maja. ostatnią miesiączkę miałam dokładnie 7 maja. Spodziewam się następnej także ok. 7 / 8 czerwca. Cykl mam raczej regularny, chociaż w kwietniu miałam okres 10 kwietnia, a w marcu 15. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że obawiam się, że mogę być w ciąży... Kochaliśmy się z zabezpieczeniem, jednak tak jak zawsze, wprowadzał swojego członka do pochwy na początku bez prezerwatywy. Wiem, że podobno zawsze w czasie podniecenia wytwarza się preejakulat jednak nie jest to moim zmartwieniem - panuje nad sobą i nigdy mu się nie zdarzyło - chyba nawet go nie wydziela? ( tak wiem, pewnie mnie wyśmiejecie, ) martwi mnie to, że po stosunku, gdy 'wiązaliśmy' gumeczkę :P zauważył, że jest tego tak o połowę mniej niż być powinno. więc szybko poszłam się umyć - wiem, że to żadna metoda anty ale to jakoś tak odruchowo jak zawsze to zrobiłam. myślałam, że może pękła jednak tak nie było, była cała. boję się, że może była zbyt naciągnięta i jakoś po bokach wypłynęło do środka? nie wiem. sprawdzałam w kalendarzu internetowym miałam podobno wtedy dni płodne. jednak teraz boli mnie brzuch tak jakbym miała być np z kilka dni przed miesiączką. mam wydzielinę białą, nieprzezroczystą a może nawet i jej brak. niepokoję się, że może to początki ciąży? skoro jestem ok 2 tygodnie przed następną miesiączką to nie powinien mnie boleć brzuch, przynajmniej nie tak szybko. dodam, że temperaturę mam 36,6. liczę na szczere odpowiedzi, a nie wyśmiewanie czy też irytacje. dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×